Tamara Arciuch, VIVA! sierpień 2014
Fot. @MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Tamara Arciuch rzuciła pracę w M jak miłość!

Powód? Wzruszający...

Rafał Kowalski 13 września 2018 11:59
Tamara Arciuch, VIVA! sierpień 2014
Fot. @MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Wielbiciele Tamary Arciuch niedługo nacieszyli się jej powrotem do serialu M jak miłość. Wiosną tego roku po prawie dwuletniej przerwie aktorka wróciła na plan hitu TVP2, jednak wątek Anny Gruszyńskiej nie będzie na razie kontynuowany. Arciuch podjęła decyzję o odejściu z serialu. Gwiazda chce skupić się na wychowaniu córeczki.

Tamara Arciuch o odejściu z M jak miłość

Swoją decyzję partnerka Bartka Kasprzykowskiego ogłosiła wczoraj na swoim Instagramie przy okazji promocji światowego dnia przeciwdziałania samobójstwom. Obok zdjęcia z córką Nadią, aktorka napisała kilka wzruszających zdań. „Na razie jest malutka. Spędzam z nią bardzo dużo czasu, właściwie 100%. Zrezygnowałam z pracy by patrzeć na każdy jej krok, uśmiech i nowe słowo. Ale jak wrócę do pracy też będę -mimo zmęczenia -poświęcać jej czas. Jej i chłopcom też”, czytamy w sieci.

Poniżej gwiazda zaapelowała do rodziców i dzieci zwracali na siebie większą uwagę. „Pamiętajcie o tym, by nie stracić kontaktu z dziećmi. A Wy młodziaki pamiętajcie, że Wasze zachowanie, to jak traktujecie siebie nawzajem tez jest bardzo ważne. Obserwujcie się. Bądźcie empatyczni. Zmieńmy polskie statystyki, które dają Polsce 2 miejsce w liczbie samobójstw wśród dzieci i nastolatków. Jeden dzień wart całe życie”, napisała Arciuch.

Z wpisu nie wynika czy przerwa od pracy w M jak miłość będzie tymczasowa, czy też jest to krok bez możliwości powrotu. Fanom aktorki daje to więc nadzieję, że zobaczą oni jeszcze na ekranie dalsze losy serialowej Anny. Na tę chwilę młodej mamie życzymy, by wszystko układało się po jej myśli. Będziecie tęsknić?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Na razie jest malutka. Spedzam z nią bardzo dużo czasu, właściwie 100%. Zrezygnowałam z pracy by patrzec na każdy jej krok, uśmiech i nowe słowo. Ale jak wrócę do pracy też będę -mimo zmęczenia -poświęcać jej czas. Jej i chłopcom też. Pamiętajcie o tym ,by nie stracić kontaktu z dziećmi. A Wy młodziaki pamiętajcie ,że Wasze zachowanie, to jak traktujecie siebie nawzajem tez jest bardzo ważne. Obserwujcie się . Bądźcie empatyczni.Zmieńmy polskie statystyki, które dają Polsce 2 miejsce w liczbie samobójstw wśród dzieci i nastolatków. Jeden dzień wart całe życie. #kampania społeczna @1dzien #Światowy dzień przeciwdziałania samobójstwom

Post udostępniony przez Tamara Arciuch Oficjalnie (@tamara.arciuch)

Tamara Arciuch
Fot. Instagram @tamara.arciuch

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.