„Przede wszystkim coś się wypaliło”

Olga Figaszewska 12 lipca 2018 18:55

Joanna Koroniewska kilka lat temu pożegnała się z obsadą M jak miłość. Fani do tej pory nie mogą pogodzić się z odejściem aktorki. Mimo że gwiazda wielokrotnie wyjaśniała przyczyny swojej decyzji, wielbiciele serialu wciąż zasypują ją pytaniami na temat samej roli i powrotu do produkcji. W końcu aktorka postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości! Jak wspomina pracę na planie? Dlaczego nie wróci do M jak miłość?

Joanna Koroniewska szczerze o „M jak miłość”

Instagram opanowała nowa moda. Chodzi o najnowszą funkcję aplikacji, która ma zbliżać do siebie znajomych i nakłonić ich do rozpoczęcia dyskusji. Zasada jest prosta! Zadajemy komuś pytanie w relacji na InstaStories, a następnie publicznie udzielamy na nie odpowiedzi. Najwyraźniej przypadła do gustu nie tylko zwykłym użytkownikom sieci, a także... gwiazdom. Do grona osób, które z chęcią korzystają z unowocześnionej wersji platformy należy Joanna Koroniewska. Aktorka zachęciła fanów, by zadawali jej pytania. Po pewnym czasie w jej relacji zaczęły pojawiać się odpowiedzi na wybrane wiadomości. Wśród nich znalazły się te, dotyczące M jak miłość.

Gwiazda pięć lat temu zdecydowała się pójść nową drogą i odeszła z serialu. Nie chciała być związana z jedną rolą, poza tym miała zupełnie inne plany zawodowe. Mimo to, od czasu do czasu w mediach pojawiają się informacje o jej rzekomym powrocie. Czy te pytania i spekulacje bywają męczące? Jak się do nich odnosi?

„Rzeczywiście jest ich sporo nawet tutaj - raczej nie bo to serial uwielbiany przez Polaków. Raczej denerwujące są te wyssane z palca historie, że wciąż wracam, albo np. że po śmierci cudownego Witolda Pyrkosza nie chciałam zagrać w scenie pogrzebu jego postaci, mimo że takiej propozycji NIGDY nie otrzymałam. To jest irytujące”, podkreśla w jednej z odpowiedzi Joanna Koroniewska.

Okazuje się, że aktorka ciepło wspomina grę w ulubionym serialu TVP2. „Mam super wspomnienia z planu Daleko od noszy2, w którym to grałam parę sezonów z naprawdę doskonałą obsadą - poza tym uwielbiam role komediowe. M jak miłość i jego ekipa zawsze będą mi bliskie”, zdradziła.

Z kolei inna osoba zapytała o to, dlaczego Joanna Koroniewska nie rozważa propozycji powrotu. W końcu tak wiele osób tęskni za serialową Małgosią Mostowiak. „Przede wszystkim coś się wypaliło”, wyjaśnia. „W skrócie. Nie lubiłam też postaci, przez pryzmat, której byłam postrzegana - jestem delikatnie rzecz ujmując szalona a ona taka „zimna ryba”, zakończyła .  

1/6
Joanna Koroniewska, dlaczego odeszła z M jak miłość
Copyright @Joanna Koroniewska/InstaStories
1/6

2/6
Joanna Koroniewska, Witold Pyrkosz
Copyright @East News
2/6

3/6
Joanna Koroniewska, dlaczego odeszła z M jak miłość
Copyright @Joanna Koroniewska/InstaStories
3/6

4/6
Copyright @East News
4/6

5/6
Joanna Koroniewska, dlaczego odeszła z M jak miłość
Copyright @Joanna Koroniewska/InstaStories
5/6

6/6
Joanna Koroniewska, VIVA! listopad 2013
Copyright @Olga Majrowska
6/6

Joanna Koroniewska, VIVA! listopad 2013

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…