O niespodziankę postarał się mąż prezenterki

Rafał Kowalski 27 maja 2019 09:30

Dzień Matki obchodzi prawie każdy. Święto sprawia jednak chyba najwięcej przyjemności bohaterkom dnia, tym paniom, które mają te przyjemność występować w roli mam. Jedną z takich kobiet od ponad dwóch tygodni jest Izabela Janachowska, która wraz z Krzysztofem Jabłońskim 10 maja powitali na świecie synka. Jak udał się specjalistce od ślubów wczorajszy Dzień Matki?

Pierwszy Dzień Matki Izabeli Janachowskiej

Izabela Janachowska od czasu porodu nie była zbyt aktywna w mediach społecznościowych, jednak dziś zrobiła wyjątek. Gwiazda TVN Style wciąż nie podała do publicznej wiadomości imienia swojego dziecka, za to już drugi raz pokazała jego wizerunek bez zakrywania twarzy. Prezenterka opublikowała zdjęcie, na którym maleństwo leży obok bukietu kwiatów. „Pierwszy Dzień Mamy. Bycie Mamą jest najlepszym uczuciem pod słońcem. Dziękuję za kwiatki i totalnie rozczulający liścik... chyba wiem kto Ci pomógł Maluszku”, napisała Izabela Janachowska pod fotografią.

Na Instagramie młodej mamy pojawiło się więcej zdjęć zdradzających to, jak spędziła cały wczorajszy specjalny dzień. Zobaczcie sami. 

1/5
Izabela Janachowska, Dzień Matki
Copyright @Instagram
1/5

Od męża i synka Izabela Janachowska otrzymała piękny bukiet

2/5
Izabela Janachowska, Dzień Matki
Copyright @Instagram
2/5

Do kwiatów dołączony był list pełny czułych słów od... synka!

3/5
Izabela Janachowska, Dzień Matki
Copyright @Instagram
3/5

Tak wygląda dwutygodniowy malec gwiazdy TVN Style

4/5
Izabela Janachowska, Dzień Matki
Copyright @Instagram
4/5

Prezenterka pokazała swoim obserwatorom, że nie zapomniała o głosowaniu w wyborach

5/5
Izabela Janachowska, Dzień Matki
Copyright @Instagram
5/5

Znalazła też czas na rodzinny obiad. Mamy nadzieję, że Wasza niedziela była równie udana. Wszystkim mamo składamy serdeczne życzenia!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.