O niespodziankę postarał się mąż prezenterki

Rafał Kowalski 27 maja 2019 09:30

Dzień Matki obchodzi prawie każdy. Święto sprawia jednak chyba najwięcej przyjemności bohaterkom dnia, tym paniom, które mają te przyjemność występować w roli mam. Jedną z takich kobiet od ponad dwóch tygodni jest Izabela Janachowska, która wraz z Krzysztofem Jabłońskim 10 maja powitali na świecie synka. Jak udał się specjalistce od ślubów wczorajszy Dzień Matki?

Pierwszy Dzień Matki Izabeli Janachowskiej

Izabela Janachowska od czasu porodu nie była zbyt aktywna w mediach społecznościowych, jednak dziś zrobiła wyjątek. Gwiazda TVN Style wciąż nie podała do publicznej wiadomości imienia swojego dziecka, za to już drugi raz pokazała jego wizerunek bez zakrywania twarzy. Prezenterka opublikowała zdjęcie, na którym maleństwo leży obok bukietu kwiatów. „Pierwszy Dzień Mamy. Bycie Mamą jest najlepszym uczuciem pod słońcem. Dziękuję za kwiatki i totalnie rozczulający liścik... chyba wiem kto Ci pomógł Maluszku”, napisała Izabela Janachowska pod fotografią.

Na Instagramie młodej mamy pojawiło się więcej zdjęć zdradzających to, jak spędziła cały wczorajszy specjalny dzień. Zobaczcie sami. 

1/5
Izabela Janachowska, Dzień Matki
Copyright @Instagram
1/5

Od męża i synka Izabela Janachowska otrzymała piękny bukiet

2/5
Izabela Janachowska, Dzień Matki
Copyright @Instagram
2/5

Do kwiatów dołączony był list pełny czułych słów od... synka!

3/5
Izabela Janachowska, Dzień Matki
Copyright @Instagram
3/5

Tak wygląda dwutygodniowy malec gwiazdy TVN Style

4/5
Izabela Janachowska, Dzień Matki
Copyright @Instagram
4/5

Prezenterka pokazała swoim obserwatorom, że nie zapomniała o głosowaniu w wyborach

5/5
Izabela Janachowska, Dzień Matki
Copyright @Instagram
5/5

Znalazła też czas na rodzinny obiad. Mamy nadzieję, że Wasza niedziela była równie udana. Wszystkim mamo składamy serdeczne życzenia!

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?