Izabela Janachowska, VIVA! 2017 grudzień
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE VIVA!, grudzień 2017
Pożegnanie

Nie żyje mama Izabeli Janachowskiej. Prezenterka pożegnała ją w poruszający sposób 

"Ona mi pierwsza pokazała księżyc"

Olga Figaszewska 22 listopada 2023 09:12
Izabela Janachowska, VIVA! 2017 grudzień
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE VIVA!, grudzień 2017

Izabela Janachowska przekazała smutną wiadomość. Cała rodzina jest pogrążona w żałobie. Nie żyje mama gwiazdy, pani Grażyna Janachowska. Prezenterka zamieściła w sieci poruszające pożegnanie…

Nie żyje mama Izabeli Janachowskiej

Izabela Janachowska za pośrednictwem mediów społecznościowym przekazała przykrą wiadomość o śmierci mamy. To dla całej rodziny to trudny czas…  Grażyna Janachowska odeszła 20 listopada 2023 roku.

„Ona mi pierwsza pokazała księżyc
i pierwszy śnieg na świerkach,
i pierwszy deszcz.” K.I. Gałczyński

Mamo 💔

W tych trudnych chwilach prosimy o uszanowanie naszej prywatności”, napisała Izabela Janachowska. 

Czytaj też: Marek Ałaszewski nie żyje. Siedem lat temu legendarny rockman przeszedł ciężki udar mózgu

Izabela Janachowska opublikowała także zdjęcie klepsydry. Rodzina poinformowała o szczegółach uroczystości pożegnalnej, która odbędzie się 27 listopada o godzinie 13.00 w kaplicy na cmentarzu centralnym w Szczecinie.   

Izabela Janachowska o mamie. Łączyła je wyjątkowa relacja

Prezenterkę łączyła z mamą wyjątkowa więź. Zawsze mogły liczyć na swoje wsparcie. „Moja mama jest silną jednostką. Ale nasze relacje są dziś wspaniałe. Wraz z tatą przeprowadzili się do Warszawy – pojechali za córkami. Jeśli tylko nie jestem w pracy, to weekendy są tylko dla nas. I wydaje mi się, że dla Kriska to jest fajne, że wychowuje się w domu, gdzie są rodzice, dziadkowie, ciocie…", tłumaczyła jakiś czas temu przed kamerą VIVY!. 

Zawsze z czułością mówiła o ukochanych rodzicach„Byli rodzicami na medal. Nie byli łatwi, bo np. mój tata jest bardzo wymagającą osobą, ale to było fajne, że wymagano ode mnie dobrych ocen w szkole. I miałam stypendium prezydenta miasta Szczecina co roku. A jednocześnie umieli mnie wspierać w moich pasjach”, dodawała.  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.