Marcela Leszczak, Michał Koterski, VIVA! 7/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Michała Koterskiego miał wypadek. Marcelina Leszczak: „Boże, że ja to dźwignęłam, że nie rozpadłam się na kawałki”

Rodzice Fryderyka przeżyli ostatnio stresujące chwile 

Dorota Falkowska 31 lipca 2021 15:05
Marcela Leszczak, Michał Koterski, VIVA! 7/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Historia Michała Koterskiego i Marceliny Leszczak zaczęła się w 2016 roku od spektaklu sylwestrowego. Kilka miesięcy później zaczęto ich widywać razem na wydarzeniach branżowych, a niedługo po tym para wyjawiła, że spodziewa się dziecka. 17 października 2017 r. Michał i Marcelina zostali rodzicami Fryderyka i nie posiadali się ze szczęścia. 

W tamtym roku media obiegła informacja, że para postanowiła jednak zakończyć swój związek. Mimo zerwania bliskich relacji wciąż łączy ich syn, któremu oboje rodzice poświęcają bardzo dużo uwagi. Zarówno na profilu Marceli Leszczak, jak i Michała Koterskiego widać, że chłopiec jest ich oczkiem w głowie. 

Zobacz też: Okrągłe urodziny i narodziny syna zmieniły Michała Koterskiego. „Niedługo będę beatyfikowany

Syn Michała Koterskiego i Marceliny Leszczak miał wypadek

Fryderyk ma prawie 4 lata i chodzi już do przedszkola. Ostatnio Marcelina Leszczak otrzymała z placówki mrożący krew w żyłach telefon, po czym na Instagramie pokazała zdjęcie z karetki pogotowia z podpisem, że jej syn miał wypadek. 

„W sumie podzielę się z wami tym, co dziś nas spotkało, a właściwie mojego Frysia. Miał wypadek w przedszkolu. Chyba pierwszy raz w życiu tak zamarłam. W słuchawce słyszałam tylko »Frysio… rozbił głowę… pogotowie«. Boże, że ja to dźwignęłam, że nie rozpadłam się na kawałki” - napisała była partnerka  Michała  Koterskiego. 

Na kolejnych zdjęciach w relacji na Instagramie Marceliny Leszczak widać przestraszonego Fryderyka po wypadku. Podkreśliła, że w tych kilku bardzo stresujących chwilach mogła liczyć na wsparcie Michała Koterskiego. „Dzielę się z wami bez żadnych morałów, nasze doświadczenia nie będą żadną przestrogą, bo dużo rzeczy jest nie do przewidzenia. Jedynie czuję wdzięczność za wsparcie rodziny. Był z nami tata Frysia, więc lęk dzieliłam na dwa” - napisała.

Przeczytaj także: Misiek Koterski przytył do roli Gierka 20 kg i waży teraz ponad 100 kg!

Syn Marceli Leszczak i Miśka Koterskiego miał wypadek
Fot. screen Instagram/marcelamargerita
Syn Marceli Leszczak i Miśka Koterskiego miał wypadek
Fot. screen Instagram/marcelamargerita

Życzymy Fryderykowi dużo zdrowia!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…