misiek-koterski-chce-schudnac
Fot. East News
Metamorfozy gwiazd

Misiek Koterski przytył do roli Gierka 20 kg i waży teraz ponad 100 kg!

Ale właśnie wraca do treningów, by wrócić do formy!

Redakcja VIVA! 16 października 2020 16:30
misiek-koterski-chce-schudnac
Fot. East News

Michał Koterski do tytułowej roli w filmie Gierek, w którym gra u boku Małgorzaty Kożuchowskiej, przytył aż 20 kg! I choć przyznaje, że polubił już swój większy brzuszek, to jednak zdecydował się na powrót do dawnej wagi. Jaki ma plan?

Misiek Koterski chce schudnąć 20 kg w 2,5 miesiąca

Na ostatnich zdjęciach Michała Koterskiego wyraźnie widać, że dużo przytył. Ma nie tylko duży brzuch, ale też zmieniły się jego rysy twarzy. I właśnie dlatego, by maksymalnie przypominać swojego bohatera, Edwarda Gierka, postanowił do roli przytyć, a nie skorzystać z charakteryzacji.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Towarzysze !!! To już oficjalnie , w końcu mogę wam zdradzić do jakiej roli te wszystkie przygotowania i dodatkowe kilogramy ( aż 17 😬 ) ,przede mną najtrudniejsze wyzwanie aktorskie w mojej dotychczasowej karierze !!! Przedstawiam wam pierwszego sekretarza KC PZPR towarzysza Edwarda Gierka . Ale to nie koniec niespodzianek moja żonę Stanisławe Gierek zagra jedyna niepowtarzalna Małgorzata Kożuchowska 🤩 Na resztę obsady musicie jeszcze chwile poczekać . Za dwa tygodnie ruszają zdjecia , trzymajcie za mnie kciuki 👍🏼 Pomożecie ??? #gierek #nowyprojekt #nowyfilm #prawdziwahistoria #najlepszyfilm #kino #movie #truestory #bestactor #globalstudio #🎥👑🎬 Produkcja : @globalstudio.film Reżyseria i zdjecia : Bracia Węgrzyn Tutaj mozecie dowiedzieć trochę więcej o tej produkcji 👇👇👇 https://kobieta.onet.pl/michal-koterski-w-roli-gierka-mamy-zdjecia-z-planu-filmowego/515cvm8

A post shared by Michał Koterski (@misiekkoterski) on

A teraz walczy o dawny wygląd. Zdjęcia do filmu skończyły się na początku października, więc aktor szybo zabrał się do pracy!

Ostre Cięcie !!! 👊Koniec laby ,wracamy do gry 🔥!!! W dwa i pół miesiąca przytyłem do filmu 20 kg wazę teraz 104 kg. Jak myślicie czy w dwa i pół miesiąca uda mi sie wrócić do starej wagi czyli 84 kg ??? Moj trener @majewskii_damiann mówi ze tak 💪 Trzymajcie kciuki 😊☝️

Warto też wspomnieć, że w rozmowie z z Super Expressem wyznał:

Jestem pełen optymizmu, cieszę się, że jest nowy cel. Ale muszę się przyznać, że po czasie przyzwyczaiłem się do tego brzuszka. Wszystkim to przeszkadza, ale mi jest fajnie.

20 kg do zrzucenia to sporo, ale jeśli aktor będzie korzystał z fachowej pomocy trenera i dietetyka, ten cel w tak krótkim czasie jest możliwy do osiągnięcia. Fani i współpracownicy bardzo go w tej decyzji wspierają:

Niestety w tę stronę jest zawsze trudniej... Ale trzymam kciuki!

Misiek bo jak nie Ty to kto 😉

Towarzyszu cały naród kibicuje!

Ma też słowa wsparcia i uznania od ekipy filmowej Gierka. 

Swoją drogą dziękujemy Ci z Jolą za te poświęcenie, kosztem zdrowia, dla tej wspaniałej roli, która się udała. Należysz do 10 aktorów na świecie, którzy tak poświęcili się dla filmu jak Ty. Oni w większości mają Oskary. Zobaczymy na Orłach w Polsce, jak znowu nagrodę dostanie aktor grający film na jednej minie, a nie Ty. Najważniejsze, aby film spodobał się widzom! Dla nich pracujemy i wobec nich mamy pokorę. 

Jak myślicie, ma szansę na tę nagrodę?  

A dla przypomnienia pokazujemy zdjęcie, na którym widać, jak wyglądał kilkadziesiąt kilo temu:-)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani jest nas 200 tysięcy !!!!! Ale czad ! Pamietam jak 4 lata temu młodszy kolega z branży @patrykpniewski_official założył mi instagrama , bo powiedział ze bez niego nie istnieje 😁 wtedy sie z niego śmiałem 😁 A dzisiaj jestem od niego trochę uzależniony 😁 ale ciszę się ze mogę być tu z wami pokazywać wam troszkę mojego życia , mojej aktywności zawodowej i podpatrywać w waszych wiadomościach co o mnie i tym wszystkim myślicie !!! Nie zawsze jest to łatwe i nie raz dostanę od kogoś z was po uszach , często nawet za niewinność 😁 ale w zestawieniu z pozytywnymi wiadomościami , komentarzami , wsparciem , a nawet czasem podziwem za rożne rzeczy które w życiu robię , to negatywne schodzą w cień a pozytywne powodują ze upewniacie mnie ze warto być sobą i podążać swoją droga i wierzyć w swoje wartości nawet jak nie zawsze sie komuś to podana 😊 Dziękuje to dla mnie bardzo ważne ze jesteście tu ze mną 🔥💪 z Bogiem 😇🙏 P.s w rewanżu zapraszam do kina na „Swingersów” chociaż ostrzegam to film tylko dla tych ktorzy lubią sie dobrze bawić 🥳🥳🥳 #mishulek #instagram #200k #folowers #do #boju #💪🥳💣🤩🎥🙏🔥👑😇

A post shared by Michał Koterski (@misiekkoterski) on

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.