Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

To zdjęcie Roberta Lewandowskiego rozgrzało jego fanów do czerwoności!

Żona piłkarza opublikowała intymne zdjęcie męża

Konrad Szczęsny 4 kwietnia 2018 20:00
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Jest najlepszym polskim piłkarzem i powodem do dumy dla wielu kibiców. Robert Lewandowski wciąż zaskakuje fanów reprezentacji Polski doskonałą formą i widowiskowymi bramkami, które zdobywa w kolejnych meczach. Niedawno zdjęcie męża, który pozuje na boisku bez koszulki, zamieściła na Instagramie Anna Lewandowska. Fanki piłkarza oszaleli z zachwytu!

Zdjęcie Roberta Lewandowskiego bez koszulki

Nie jest tajemnicą, że Robert Lewandowski przykłada dużą wagę do swojej formy. O jego dietę dba oczywiście ukochana żona Anna Lewandowska, jednak co jakiś czas para publikuje również zdjęcia z domowej siłowni. Często zdarza się zreszta, że ćwiczą wspólnie, wzajemnie się motywując. 

Anna Lewandowska nawiązała do tego, publikując na Instagramie zdjęcie kapitana reprezentacji Polski z boiska, na którym pozuje bez koszulki, prezentując idealnie wyrzeźbioną sylwetkę!

„🌡💪🏻Mój Motywator 🖤 A Was kto motywuje?”, podpisała je trenerka.

Internauci o Annie i Robercie Lewandowskich

Szybko okazało się, że nie brakuje w sieci osób, które uważają parę za wzór, jeśli chodzi o motywowanie do działania w różnych sferach życia.

„Najbardziej motywuje mnie twój mąż, ponieważ jest moim największym idolem, na którym się wzoruję, bo też gram w piłkę i chcę walczyć o swoje marzenia i je spełniać - tak jak Robert! ❤⚽💪”, napisał jeden z internautów.

„Mnie motywuje Twój motywator :D oraz Ty”, „Wy mnie motywujecie”, dodali kolejni.

Podzielacie ich zdanie w tej kwestii?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.