Wiemy, gdzie go kupić i ile kosztuje!

Sabina Zięba 3 kwietnia 2018 15:00

Anna Lewandowska dzięki swojemu gustowi i umiejętności łączenia w stylizacjach elementów sportowych z eleganckimi, przez dużą ilość osób uznawana jest za ikonę stylu. Wiele fanek chce wyglądać dokładnie, jak ona, dlatego też czerpią z jej zdjęć nieustanne inspiracje. Ostatnio trenerka wzbudziła wielki zachwyt pokazując się w długim płaszczu w najmodniejszy print tego sezonu. Wiemy, gdzie można go kupić!

Znasz najmodniejsze trendy tego sezonu? Zobacz na Modago.pl nasze płaszcze damskie.

Płaszcz Anny Lewandowskiej

Głównie za sprawą ostatniej kolekcji Christophera Bailey dla marki Burberry, krata wróciła na salony i jest najmodniejszym wzorem sezonu. Wie o tym również Anna Lewandowska, która nie ukrywa, że interesuje się modą i śledzi wszystkie najnowsze trendy. Już na początku marca podczas paryskiego fashion weeku na francuskich ulicach przechadzała się w prochowcu Burberry za około 10 tysięcy złotych. Okazuje się jednak, że w takim stopniu pokochała modny print, iż zaopatrzyła się w kolejne okrycie!

Kilka dni temu na swoim Instastory trenerka pokazała się w płaszczu w przeskalowaną czarno-czerwoną kratę polskiej marki Bizuu, z kolekcji BIZUU x THE ROLLING STONES z haftowanym znakiem zespołu na plecach. W naszej galerii możecie dowiedzieć się, ile kosztuje! Znaleźliśmy również podobne okrycia w bardzo przystępnych cenach, które możecie aktualnie nabyć. Skusicie się?  

Anna Lewandowska w płaszczu z najnowszej kolekcji Bizuu

Anna Lewandowska podczas Paris Fashion Week w płaszczu Burberry

1/5
Copyright @Materiały prasowe
1/5

płaszcz Bizuu, 1090zł

2/5
Copyright @Materiały prasowe
2/5

prochowiec River Island, 399zł

3/5
Copyright @Materiały prasowe
3/5

płaszcz Topshop, 339zł

4/5
Copyright @Materiały prasowe
4/5

płaszcz Zara, 349zł

5/5
Copyright @Materiały prasowe
5/5

płaszcz Mango, 399,90zł

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.