O TYM SIĘ MÓWI

Ten płaszcz Anny Lewandowskiej zachwycił jej fanki!

Wiemy, gdzie go kupić i ile kosztuje!

Sabina Zięba 3 kwietnia 2018 15:00

Anna Lewandowska dzięki swojemu gustowi i umiejętności łączenia w stylizacjach elementów sportowych z eleganckimi, przez dużą ilość osób uznawana jest za ikonę stylu. Wiele fanek chce wyglądać dokładnie, jak ona, dlatego też czerpią z jej zdjęć nieustanne inspiracje. Ostatnio trenerka wzbudziła wielki zachwyt pokazując się w długim płaszczu w najmodniejszy print tego sezonu. Wiemy, gdzie można go kupić!

Płaszcz Anny Lewandowskiej

Głównie za sprawą ostatniej kolekcji Christophera Bailey dla marki Burberry, krata wróciła na salony i jest najmodniejszym wzorem sezonu. Wie o tym również Anna Lewandowska, która nie ukrywa, że interesuje się modą i śledzi wszystkie najnowsze trendy. Już na początku marca podczas paryskiego fashion weeku na francuskich ulicach przechadzała się w prochowcu Burberry za około 10 tysięcy złotych. Okazuje się jednak, że w takim stopniu pokochała modny print, iż zaopatrzyła się w kolejne okrycie!

Kilka dni temu na swoim Instastory trenerka pokazała się w płaszczu w przeskalowaną czarno-czerwoną kratę polskiej marki Bizuu, z kolekcji BIZUU x THE ROLLING STONES z haftowanym znakiem zespołu na plecach. W naszej galerii możecie dowiedzieć się, ile kosztuje! Znaleźliśmy również podobne okrycia w bardzo przystępnych cenach, które możecie aktualnie nabyć. Skusicie się?  

Anna Lewandowska w płaszczu z najnowszej kolekcji Bizuu

Anna Lewandowska podczas Paris Fashion Week w płaszczu Burberry

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.