Kevin sam w domu
Fot. Mat. prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Wiemy, gdzie i kiedy obejrzysz Kevina samego w domu!

Bez niego święta nie istnieją!

Olga Figaszewska 18 grudnia 2018 18:05
Kevin sam w domu
Fot. Mat. prasowe

Opowieść o ośmiolatku i jego perypetiach już na stałe zapisała się w naszej bożonarodzeniowej klasyce. „Święta bez Kevina, reklamy coca-coli i piosenki „Las Christmas, to nie Święta”, głosił jeden z memów. I trudno się z tym nie zgodzić. Pamiętacie, jak kilka lat temu żadna ze stacji nie umieściła produkcji w świątecznym repertuarze na 2018 rok? Do redakcji zaczęły napływać rozżalone listy i maile. A ponieważ święta bez Kevina nie istnieją, wiemy, kto wyemituje hitową produkcję w Wigilijny wieczór. Gdzie i kiedy obejrzysz Kevina samego w domu? Sprawdź!

Święta 2018: gdzie i kiedy zobaczymy Kevina samego w domu?

Dlaczego tak lubimy Kevina samego w domu? Oglądamy go nie tylko dlatego, że to sprawdzony film, który bawi, wzrusza i uczy. Amerykańska produkcja stała się już bożonarodzeniową tradycją. A Polacy kochają to, co powtarzalne, przyjemne i kojarzy nam się z najpiękniejszymi momentami.

„Czy w tym roku Święta się odbędą? Tak, odbędą. Będzie Kevin sam w domu”, mówił prezes Cyfrowego Polsatu Tobias Solorz na jednej z konferencji prasowej, donosiły wirtualnemedia.pl.

Pierwszą część przygód przebojowego ośmiolatka, telewizja Polsat wyemituje już w Wigilijny wieczór o godz. 20.05. Oczywiście nie może zabraknąć kontynuacji hitu. Fani doczekają się również specjalnej emisji Kevina samego w Nowy Jorku. Obejrzymy go już w Nowy Rok o godz. 20.10 na Polsacie.  

Kevin sam w domu, ciekawostki o filmie, za co go kochamy
Fot. materiały prasowe

zdjęcie z filmu Kevin sam w domu
Fot. East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?