Z ŻYCIA GWIAZD

Nie tylko Macaulay Culkin. Tym gwiazdom kariera zniszczyła dzieciństwo...

Sława sprawiła, że życie stało się dla nich piekłem

Konrad Szczęsny 1 czerwca 2018 17:58

Za sukces zapłacili najwyższą cenę. Depresja, narkotyki, alkohol i brak ról – to najczęstsze konsekwencje tego, że poznali smak sławy, gdy byli jeszcze dziećmi. Części udało się powrócić na szczyt, choć zostało to okupione nierzadko latami terapii, wyrzeczeń i destrukcyjnym zainteresowaniem mediów. 

Nie tylko Macaulay Culkin i Krzysztof Antkowiak, czyli złamane dzieciństwo gwiazd

Jedna rola (a w przypadku wokalisty jeden przebój) wystarczył(a), by zyskali z dnia na dzień niebywałą popularność. Któż nie widział choć raz w życiu Kevina samego w domu i nie słyszał Zakazanego owocu? Niestety, sukces miał zarówno dla Macaulay'a Culkina, jak i Krzysztofa Antkowiaka wyjątkowo gorzki smak i sprawił, że w dorosłym życiu musieli mierzyć się z własną, dziecięcą legendą.

Okazało się to jednak niemożliwe, dlatego też ucieczki od codziennej frustracji zaczęli szukać w alkoholu i innych używkach. Jakiś czas temu obaj ułożyli sobie życie na nowo, wyswobodzili się ze szponów nałogu, zaś ich fani odetchnęli z ulgą.

Które jeszcze gwiazdy przytłoczyło brzemię sławy? Jak poradzili sobie z frustracją i innymi problemami z tego wynikającymi? Sprawdź w galerii.  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.