Z ŻYCIA GWIAZD

Nie tylko Macaulay Culkin. Tym gwiazdom kariera zniszczyła dzieciństwo...

Sława sprawiła, że życie stało się dla nich piekłem

Konrad Szczęsny 1 czerwca 2018 17:58

Za sukces zapłacili najwyższą cenę. Depresja, narkotyki, alkohol i brak ról – to najczęstsze konsekwencje tego, że poznali smak sławy, gdy byli jeszcze dziećmi. Części udało się powrócić na szczyt, choć zostało to okupione nierzadko latami terapii, wyrzeczeń i destrukcyjnym zainteresowaniem mediów. 

Nie tylko Macaulay Culkin i Krzysztof Antkowiak, czyli złamane dzieciństwo gwiazd

Jedna rola (a w przypadku wokalisty jeden przebój) wystarczył(a), by zyskali z dnia na dzień niebywałą popularność. Któż nie widział choć raz w życiu Kevina samego w domu i nie słyszał Zakazanego owocu? Niestety, sukces miał zarówno dla Macaulay'a Culkina, jak i Krzysztofa Antkowiaka wyjątkowo gorzki smak i sprawił, że w dorosłym życiu musieli mierzyć się z własną, dziecięcą legendą.

Okazało się to jednak niemożliwe, dlatego też ucieczki od codziennej frustracji zaczęli szukać w alkoholu i innych używkach. Jakiś czas temu obaj ułożyli sobie życie na nowo, wyswobodzili się ze szponów nałogu, zaś ich fani odetchnęli z ulgą.

Które jeszcze gwiazdy przytłoczyło brzemię sławy? Jak poradzili sobie z frustracją i innymi problemami z tego wynikającymi? Sprawdź w galerii.  

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.