O TYM SIĘ MÓWI

Donald Trump spotkał się z królową Elżbietą II. Są już pierwsze wspólne zdjęcia!

Towarzyszyła mu żona Melania. Jak wypadli?

Gabriela Czernecka 3 czerwca 2019 15:44

Trzydniowa wizyta państwowa Donalda Trumpa w Wielkiej Brytanii rozpoczęła się dzisiejszego poranka. Podczas podróży prezydentowi USA towarzyszy żona Melania Trump, a także córka Ivanka, która podczas pobytu w Wielkiej Brytanii ma zaplanowany własny program. Donald Trump spotkał się właśnie z członkami brytyjskiej rodziny królewskiej, królową Elżbietą II oraz księciem Karolem i jego małżonką księżną Camillą. Jak przebiegło spotkanie? 

Spotkanie Donalda Trumpa z królową Elżbietą II

Donald Trump spotkał się z królową Elżbietą II, księciem Karolem i jego małżonką księżną Camillą w Pałacu Buckingham. Prezydentowi USA towarzyszyła żona, Melania Trump. Pierwsza dama USA postawiła na białą obcisłą sukienkę z granatowymi dodatkami - kołnierzem i paskiem podkreślającym talię od Dolce & Gabbana. Stylizację dopełniła zjawiskowym kapeluszem Hervé Pierre i granatowymi szpilkami Christian Louboutin. Księżna Camilla miała na sobie kreację w kolorze kości słoniowej, do której dobrała kapelusz oraz szpilki w podobnym kolorze. Nie zabrakło prawdziwie królewskich dodatków - naszyjnika z pereł i luksusowych rękawiczek.

Królowa Elżbieta II podobnie jak w ubiegłym roku postawiła na kreację w odcieni niebieskiego -  tym razem był to błękitny płaszczyk marki Stewart Parvin. Co niektórzy zwrócili uwagę, że najprawdopodobniej rodzina Trumpów otrzymała adnotację dotyczącą dress code'u, bowiem zarówno Melania, jak i Ivanka, miały na sobie kreacje w odcieni bieli. Tym samym wraz z księżną Camillą, która również zaprezentowała się w podobnym kolorze, nie odwracały uwagi od najważniejszej kobiety tego dnia, królowej. 

Stylista gwiazd Alex Longmore zauważa, że podczas gdy biel nie jest zbyt praktycznym kolorem do noszenia, to Melania zdecydowała się poszukać inspiracji u innych członkiń rodziny królewskiej: „Melania najwyraźniej czerpała inspirację z nieżyjącej już Diany, zwłaszcza przy projektowaniu kapelusza, który ma na sobie, w sumie cały strój jest taki, jak nosiła Diana”, mówi w rozmowie z The Independent.

Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentuje się małżeństwo Trumpów i członkowie rodziny królewskiej. A jeszcze dziś wieczorem prezydent USA będzie miał okazję spotkać się także z księciem Williamem i księżną Kate oraz księciem Harrym. Czy tym razem uda mu się uniknąć wpadek?

Jego poprzednie spotkanie z królową Elżbietą II nie przebiegło zbyt dobrze. Podczas tego, jak na razie, zdaje się całkiem nieźle sobie radzić. Odpowiednio przywitał się z królową, widać było, że spotkanie przebiega w miłej atmosferze. Królowa co rusz się uśmiechała, a Donald Trump chętnie podtrzymywał rozmowę. Zamienił także parę słów z księciem Karolem. Żona prezydenta USA również świetnie odnalazła się w sytuacji - szła za królową i własnym mężem, ukazując jego rangę i podkreślając swoją. Wygląda na to, że wszystko idzie zgodnie z planem!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.