ślub Meghan Markle i książę Harry
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKI ŚLUB

Meghan Markle miała dwie suknie ślubne! W której prezentowała się lepiej? 

Wiemy, kto zaprojektował drugą kreację!

Olga Figaszewska 19 maja 2018 21:40
ślub Meghan Markle i książę Harry
Fot. Getty Images

W sobotę, 19 maja Meghan Markle i książę Harry stanęli na ślubnym kobiercu! Zarówno przed pałacem, jak i telewizorami od samego rana gromadziły się tłumy fanów, by móc być świadkami tego wspaniałego wydarzenia. Wszyscy byli zgodni - wybranka księcia Harry’ego wyglądała po prostu zjawiskowo. Prosta suknia z łódkowym dekoltem, welonem i bardzo długim trenem paryskiego domu mody Givenchy przejdzie do historii! Teraz okazuje się, że to druga suknia, którą Meghan wybrała na prywatne weselne wzbudziła większe emocje! Jak prezentuje się w tej kreacji?

Druga suknia księżnej Meghan

Książę i księżna Sussex po ceremonii zaślubin udali się na prywatną kolację i przyjęcie zorganizowane przez królową Elżbietę. Po dwóch godzinach pojawili się na kolejnej uroczystości, wydanej przez księcia Karola. Tam wraz z młodą parą bawiło się dwustu gości. 

Wieczorem, księżna Meghan zaprezentowała się w kolejnej kreacji, która idealnie podkreślała jej sylwetkę. Ta niezwykła suknia bez rękawów, z wysokim dekoltem, została zaprojektowana przez Stellę McCartney. Całą stylizację dopełniały buty marki Aquazarra wykonane są z jedwabistej satyny z niebieską podeszwą. Na jej palcu dostrzeżono pierścień księżnej Diany z olśniewającymi błękitnym kamieniem. 

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego
Fot. East News

 

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.