ślub Meghan Markle i książę Harry
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKI ŚLUB

Meghan Markle miała dwie suknie ślubne! W której prezentowała się lepiej? 

Wiemy, kto zaprojektował drugą kreację!

Olga Figaszewska 19 maja 2018 21:40
ślub Meghan Markle i książę Harry
Fot. Getty Images

W sobotę, 19 maja Meghan Markle i książę Harry stanęli na ślubnym kobiercu! Zarówno przed pałacem, jak i telewizorami od samego rana gromadziły się tłumy fanów, by móc być świadkami tego wspaniałego wydarzenia. Wszyscy byli zgodni - wybranka księcia Harry’ego wyglądała po prostu zjawiskowo. Prosta suknia z łódkowym dekoltem, welonem i bardzo długim trenem paryskiego domu mody Givenchy przejdzie do historii! Teraz okazuje się, że to druga suknia, którą Meghan wybrała na prywatne weselne wzbudziła większe emocje! Jak prezentuje się w tej kreacji?

Druga suknia księżnej Meghan

Książę i księżna Sussex po ceremonii zaślubin udali się na prywatną kolację i przyjęcie zorganizowane przez królową Elżbietę. Po dwóch godzinach pojawili się na kolejnej uroczystości, wydanej przez księcia Karola. Tam wraz z młodą parą bawiło się dwustu gości. 

Wieczorem, księżna Meghan zaprezentowała się w kolejnej kreacji, która idealnie podkreślała jej sylwetkę. Ta niezwykła suknia bez rękawów, z wysokim dekoltem, została zaprojektowana przez Stellę McCartney. Całą stylizację dopełniały buty marki Aquazarra wykonane są z jedwabistej satyny z niebieską podeszwą. Na jej palcu dostrzeżono pierścień księżnej Diany z olśniewającymi błękitnym kamieniem. 

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego
Fot. East News

 

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?