ślub Meghan Markle i książę Harry
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKI ŚLUB

Meghan Markle miała dwie suknie ślubne! W której prezentowała się lepiej? 

Wiemy, kto zaprojektował drugą kreację!

Olga Figaszewska 19 maja 2018 21:40
ślub Meghan Markle i książę Harry
Fot. Getty Images

W sobotę, 19 maja Meghan Markle i książę Harry stanęli na ślubnym kobiercu! Zarówno przed pałacem, jak i telewizorami od samego rana gromadziły się tłumy fanów, by móc być świadkami tego wspaniałego wydarzenia. Wszyscy byli zgodni - wybranka księcia Harry’ego wyglądała po prostu zjawiskowo. Prosta suknia z łódkowym dekoltem, welonem i bardzo długim trenem paryskiego domu mody Givenchy przejdzie do historii! Teraz okazuje się, że to druga suknia, którą Meghan wybrała na prywatne weselne wzbudziła większe emocje! Jak prezentuje się w tej kreacji?

Druga suknia księżnej Meghan

Książę i księżna Sussex po ceremonii zaślubin udali się na prywatną kolację i przyjęcie zorganizowane przez królową Elżbietę. Po dwóch godzinach pojawili się na kolejnej uroczystości, wydanej przez księcia Karola. Tam wraz z młodą parą bawiło się dwustu gości. 

Wieczorem, księżna Meghan zaprezentowała się w kolejnej kreacji, która idealnie podkreślała jej sylwetkę. Ta niezwykła suknia bez rękawów, z wysokim dekoltem, została zaprojektowana przez Stellę McCartney. Całą stylizację dopełniały buty marki Aquazarra wykonane są z jedwabistej satyny z niebieską podeszwą. Na jej palcu dostrzeżono pierścień księżnej Diany z olśniewającymi błękitnym kamieniem. 

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego
Fot. East News

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.