Pocałunek to nie wszystko!

Gabriela Czernecka 19 maja 2018 15:01

Za nami ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle! Na to wydarzenie czekali wszyscy fani brytyjskiej rodziny królewskiej. Jak przystało na książęcy ślub, nie obyło się bez momentów pełnych wzruszeń. Mama panny młodej z trudem powstrzymywała łzy, książę William udzielał bratu wsparcia, a książę Harry nieustannie trzymał ukochaną za rękę. Zobaczcie najbardziej wzruszające momenty ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle!

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle: momenty pełne wzruszeń

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle już za nami. Ceremonię śledzili ludzie na całym świecie! Specjalnie dla Was robiliśmy relację na żywo z tego wydarzenia, którą znajdziecie tutaj>> Nie obyło się bez momentów pełnych wzruszeń. Zobaczcie sami!  

1/7
Pocałunek księcia Harry'ego i Meghan Markle
Copyright @Forum
1/7

Na ten pocałunek czekali wszyscy! Książę Harry i Meghan Markle zaprezentowali się przed kaplicą św. Jerzego i spełnili prośbę ludu!

2/7
Książę Harry i Meghan Markle przysięga
Copyright @Getty Images
2/7

Zanim jednak pocałowali się na oczach zgromadzonych fanów, złożyli przysięgę małżeńską. Książę Harry po złożeniu przysięgi wypowiedział do ukochanej słowa: „Jestem szczęściarzem!”

3/7
Najbardziej wzruszające momenty ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle
Copyright @East News
3/7

Mama Meghan Markle nie kryła wzruszenia! Doria Ragland nieustannie przecierała oczy, co bacznie śledziły kamery. 

4/7
Najbardziej wzruszające momenty ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle
Copyright @East News
4/7

Do najbardziej wzruszających momentów z pewnością należało wymienienie się obrączkami przez zakochanych, po czym para wymieniła się także.. uśmiechami. Widać było, że para odetchnęła z ulgą, że do tego momentu wszystko idzie tak jak powinno!

5/7
Najbardziej wzruszające momenty ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle
Copyright @East News
5/7

Do wzruszających momentów z pewnością należy zaliczyć także moment, w którym książę Harry ściągnął welon ukochanej. Sprawiało mu to odrobinę trudności, ale wsparty uśmiechem od ukochanej ponownie poprawił jej welon.

6/7
Najbardziej wzruszające momenty ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle
Copyright @East News
6/7

Z pewnością wyjątkowym momentem było doprowadzenie Meghan Markle do ołtarza przez samego księcia Karola.

7/7
Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego: księżna Kate i księżnieczka Charlotte
Copyright @Getty Images
7/7

Dzieci, które zaprezentowały się w orszaku pary wyglądały czarująco! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…