Z ŻYCIA GWIAZD

Na uroczystości zabrakło mamy muzyka. Jakie tajemnice skrywa ślub Sebastiana Karpiela-Bułecki?

Nawet data nie była przypadkowa

Gabriela Czernecka 2 sierpnia 2018 16:58

O ślubie Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki pisali wszyscy. Parze w tym szczególnym dniu towarzyszyła masa gości. Wśród nich byli m.in.: Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie, Marcelina Zawadzka i Rozalia Mancewicz, ale niestety, zabrakło jednej ważnej osoby. Mama Sebastiana Karpiela-Bułecki, Zofia, nie pojawiła się na ślubie syna. Dlaczego? Jakie jeszcze tajemnice skrywa ślub Krupińskiej i Karpiela-Bułecki? Poznajcie szczegóły 

Ślub Sebastiana Karpiela-Bułecki: mama artysty nie pojawiła się na uroczystości

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka powiedzieli sobie "tak" 26 lipca 2018 roku. Zakochani po wielu latach bycia razem zdecydowali się na sformalizowanie swojego związku. Uroczystość odbyła się w pięknej drewnianej świątyni w Kościelisku, a zakochanym towarzyszyli tego dnia najbliżsi i przyjaciele. Wśród nich można było wypatrzeć państwo Woźniak-Starak, modelki Marcelinę Zawadzką i Rozalię Mancewicz czy Staszka Karpiela-Bułeckę. Niestety tego dnia zakochanym nie mogła towarzyszyć bardzo bliska im osoba. 

Mama Sebastiana Karpiela-Bułecki nie pojawiła się na ślubie, gdyż od prawie dwudziestu lat mieszka w Chicago. Jeśli zdecydowałaby się pojawić w Polsce na ślubie syna, nie mogłaby już wrócić do USA. W tym szczególnym dla muzyka dniu mógł on na szczęście liczyć na wsparcie brata i rodziców panny młodej. To jednak nie jedyna ciekawostka, jaka dociera do nas kilka dni po uroczystości. Jakie jeszcze tajemnice skrywa ślub pary sprawdźcie!

Ślub Pauliny Krupińskiej: suknie ślubne

Impreza była wyjątkowo udana i trwała kilka dni. Szczególną uwagę przykuła informacja, że Paulina Krupińska miała dwie suknie ślubne. Pierwsza była bardzo tradycyjna - był to bogato zdobiony strój w góralskim stylu, który idealnie pasował do stroju pana młodego.

Choć do ołtarza modelka poszła w klasycznej góralskiej sukni, to jej druga kreacja w pełni odzwierciedlała nowoczesność. Suknia ślubna od Violi Piekut, czyli gorsetowa góra z ciekawą aplikacją na ramieniu i modne rozcięcie, które podkreślało długie nogi modelki sprawiły, że Paulina Krupińska wyglądała rewelacyjnie! 

Ślub Krupińskiej i Karpiela-Bułecki: data i chrzest syna

Okazuje się, że data ślubu Krupińskiej i Karpiela-Bułecki nie była przypadkowa. 26 lipca w tradycji katolickiej ten dzień poświęcony jest świętej Annie, matce Maryi. Święta Anna jest patronką małżeństw - trudno więc o lepszy dzień na ślub. Dodatkowo córeczka pary ma na drugie imię Hania (a 26 lipca Hanny obchodzą imieniny), a urodziny obchodzi dzień później 27 lipca.

Wygląda na to, że młodzi małżonkowie nie wybrali tej daty przez przypadek. Co więcej, według doniesień tabloidów, w dniu ślubu Paulina i Sebastian ochrzcili syna, Jędrzeja. Chłopiec przyszedł na świat w czerwcu 2017 roku. Para wspólnie wychowuje także córeczkę, Antoninę.

Paulina Krupińska: nazwisko po ślubie

Paulina Krupińska już w jednym z wywiadów zdradziła, że Sebastian Karpiel-Bułecka w dowodzie ma wpisane tylko nazwisko Karpiel. Wygląda na to, że po ślubie modelka przyjęła nazwisko męża. Na swoim profilu na Instagramie Krupińska już zaktualizowała swoje dane. Modelka nazywa się teraz Paulina Krupińska-Karpiel. 

Czy jest coś, na co jeszcze zwróciliście uwagę na ślubie modelki i muzyka? Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia z uroczystości w naszej galerii. 

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!