STYL GWIAZD

Klasyczna, ale z nutką nowoczesności… Tak wyglądała druga kreacja Pauliny Krupińskiej!

Która suknia podoba Ci się bardziej?

Monika Katarzyna Krupska 27 lipca 2018 11:28
ślub Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Fot. FORUM

Ale to był ślub! W czwartek, 26 lipca Paulina Krupińska po wielu latach związku wyszła za mąż za Sebastiana Karpiel-Bułeckę. Na ten specjalny dzień panna młoda miała dwie suknie. Do ołtarza poszła w klasycznej góralskiej, ale później postawiła na nowoczesność. Co dokładnie ubrała? 

Ślub Pauliny i Sebastiana 

Ślub Pauliny i Sebastiana zaskoczył wszystkich fanów pary! Uroczystość odbyła się w drewnianej świątyni w Kościelisku. Wśród gości nie zabrakło znanych twarzy m.in. - Agnieszki Woźniak-Starak z mężem Piotrem czy Rozalii Mancewicz. 

Paulina do ołtarza poszła w klasycznej góralskiej kreacji, którą zdobiły piękne haftowane maki. Dobrała do tego czerwone korale i również w tym samym kolorze kolczyki. Podhalańska suknia nie była jednak jedynym strojem Pauliny. Bo panna młoda później przebrała się w kreację od Violi Piekut. 

Druga sukienka Pauliny była bardzo prosta, jednak z nutką nowoczesności. Charakteryzowała ją gorsetowa góra z ciekawą aplikacją na ramieniu. Krupińska postawiła na modne rozcięcie i odsłoniła nogę. Do tego założyła białe sandałki na niewielkim obcasie. 

Zobaczcie zdjęcia drugiej kreacji Pauliny. Podoba wam się? Naszym zdaniem wygląda zjawiskowo!  

ślub Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Fot. FORUM

Sukienka Pauliny Krupińskiej od Violi Piekut
Fot. instagram@pkrupinska

Sukienka Pauliny Krupińskiej od Violi Piekut
Fot. instagram@violapiekut

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!