ślub Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Fot. FORUM
STYL GWIAZD

Klasyczna, ale z nutką nowoczesności… Tak wyglądała druga kreacja Pauliny Krupińskiej!

Która suknia podoba Ci się bardziej?

Monika Katarzyna Krupska 27 lipca 2018 11:28
ślub Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Fot. FORUM

Ale to był ślub! W czwartek, 26 lipca Paulina Krupińska po wielu latach związku wyszła za mąż za Sebastiana Karpiel-Bułeckę. Na ten specjalny dzień panna młoda miała dwie suknie. Do ołtarza poszła w klasycznej góralskiej, ale później postawiła na nowoczesność. Co dokładnie ubrała? 

Ślub Pauliny i Sebastiana 

Ślub Pauliny i Sebastiana zaskoczył wszystkich fanów pary! Uroczystość odbyła się w drewnianej świątyni w Kościelisku. Wśród gości nie zabrakło znanych twarzy m.in. - Agnieszki Woźniak-Starak z mężem Piotrem czy Rozalii Mancewicz. 

Paulina do ołtarza poszła w klasycznej góralskiej kreacji, którą zdobiły piękne haftowane maki. Dobrała do tego czerwone korale i również w tym samym kolorze kolczyki. Podhalańska suknia nie była jednak jedynym strojem Pauliny. Bo panna młoda później przebrała się w kreację od Violi Piekut. 

Druga sukienka Pauliny była bardzo prosta, jednak z nutką nowoczesności. Charakteryzowała ją gorsetowa góra z ciekawą aplikacją na ramieniu. Krupińska postawiła na modne rozcięcie i odsłoniła nogę. Do tego założyła białe sandałki na niewielkim obcasie. 

Zobaczcie zdjęcia drugiej kreacji Pauliny. Podoba wam się? Naszym zdaniem wygląda zjawiskowo!  

ślub Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Fot. FORUM

Sukienka Pauliny Krupińskiej od Violi Piekut
Fot. instagram@pkrupinska

Sukienka Pauliny Krupińskiej od Violi Piekut
Fot. instagram@violapiekut

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.