ślub Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Fot. FORUM
STYL GWIAZD

Klasyczna, ale z nutką nowoczesności… Tak wyglądała druga kreacja Pauliny Krupińskiej!

Która suknia podoba Ci się bardziej?

Monika Katarzyna Krupska 27 lipca 2018 11:28
ślub Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Fot. FORUM

Ale to był ślub! W czwartek, 26 lipca Paulina Krupińska po wielu latach związku wyszła za mąż za Sebastiana Karpiel-Bułeckę. Na ten specjalny dzień panna młoda miała dwie suknie. Do ołtarza poszła w klasycznej góralskiej, ale później postawiła na nowoczesność. Co dokładnie ubrała? 

Ślub Pauliny i Sebastiana 

Ślub Pauliny i Sebastiana zaskoczył wszystkich fanów pary! Uroczystość odbyła się w drewnianej świątyni w Kościelisku. Wśród gości nie zabrakło znanych twarzy m.in. - Agnieszki Woźniak-Starak z mężem Piotrem czy Rozalii Mancewicz. 

Paulina do ołtarza poszła w klasycznej góralskiej kreacji, którą zdobiły piękne haftowane maki. Dobrała do tego czerwone korale i również w tym samym kolorze kolczyki. Podhalańska suknia nie była jednak jedynym strojem Pauliny. Bo panna młoda później przebrała się w kreację od Violi Piekut. 

Druga sukienka Pauliny była bardzo prosta, jednak z nutką nowoczesności. Charakteryzowała ją gorsetowa góra z ciekawą aplikacją na ramieniu. Krupińska postawiła na modne rozcięcie i odsłoniła nogę. Do tego założyła białe sandałki na niewielkim obcasie. 

Zobaczcie zdjęcia drugiej kreacji Pauliny. Podoba wam się? Naszym zdaniem wygląda zjawiskowo!  

ślub Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Fot. FORUM

Sukienka Pauliny Krupińskiej od Violi Piekut
Fot. instagram@pkrupinska

Sukienka Pauliny Krupińskiej od Violi Piekut
Fot. instagram@violapiekut

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.