Meghan Markle, Afryka Południowa 2019, stylizacje
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Samantha Markle krytykuje Meghan: „To naprawdę zabawne, że narzeka na swoje życie”

Wywiad księżnej Sussex nie spodobał się jej siostrze

Ksenia Krasko 26 października 2019 08:56
Meghan Markle, Afryka Południowa 2019, stylizacje
Fot. East News

Film dokumentalny Harry and Megan: The African Journey, w którym młode małżeństwo udzieliło bardzo szczerych odpowiedzi na pytania dziennikarza, wywołał prawdziwe poruszenie w sieci. Plotka głosi, że członkowie rodziny królewskiej nie docenili szczerości księcia Harry’ego i jego żony, a słowa Meghan Markle rozgniewały internautów i prasę. Jedną z osób, które nie szczędzą krytyki księżnej Sussex, jest jej siostra Samantha Markle.

Siostra księżnej Meghan krytykuje jej wywiad

Od ponad tygodnia cały świat dyskutuje o wywiadzie Meghan Markle i księcia Harry'ego, który nagrali podczas podróży do Południowej Afryki. W szczerej rozmowie z dziennikarzem Tomem Bradbym, książę i księżna Sussex opowiedzieli o presji, jakiej doświadczają na co dzień.

Księżna Meghan ujawniła, że ​​życie w pałacu jest trudniejsze niż sobie wyobrażała, a książę Harry bronił żony, porównując jej los z losem swojej matki, księżnej Diany. Wyznał również prawdę o napiętych stosunkach z księciem Williamem.

Po premierze filmu dokumentalnego para została dosłownie zaatakowana ze wszystkich stron. Jedną z osób, które w nieprzychylny sposób skomentowały wyznania małżonków, jest starsza siostra Meghan, Samantha Markle. Wcześniej napisała książkę The Diary Of Princess Pushy i wielokrotnie pozwalała sobie na nieprzyjemne uwagi na temat księżnej.

„Myślę, że to naprawdę zabawne, że osoba, która wydaje miliony dolarów na swoje bezpieczeństwo i podróżuje prywatnym odrzutowcem, narzeka na swoje ciężkie życie”, powiedziała w programie Inside Edition.

„Skarży się, że nikt nie pyta, czy u niej wszystko w porządku. Wow, czy kiedykolwiek zapytałaś tatę, jak się czuje po dwóch zawałach serca?!”, dodała starsza siostra księżnej Meghan. „Wiedziała dokładnie, co robi… Dostajesz to, czego chcesz”.

Dziennikarz Tom Bradby wyznał, że nie sądził, że wywiad księżnej Meghan i księcia Harry’ego okaże się tak szczery i wywoła takie poruszenie. „Zamierzałem nakręcić film dokumentalny poświęcony ich wizycie w Afryce, a następnie opowiedzieć trochę o ich życiu. Widzieliśmy się kilka razy przed podróżą, więc miałem wyobrażenie o tym, co się dzieje”.

„Podczas royal tour, w którym im towarzyszyłem, odbyliśmy kilka szczerych rozmów z Harrym, więc powiedziałem po prostu nagrajmy to i powiesz swoją prawdę. Ostrzegałem ich, że zadam kilka ostrych pytań. Prawda jest taka, że ​​to bardzo wrażliwa para”, powiedział w programie Good Morning America. 

Meghan markle, księżna Meghan, książę Harry, royal tour, RPA
Fot. East News

Samantha Markle, siostra księżnej Meghan
Fot. East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.