księżna Kate, księżna Meghan, Książę William, książę Harry
Fot. gettyimages
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Harry po raz pierwszy skomentował pogłoski o konflikcie z Williamem!

„Teraz kroczymy różnymi ścieżkami”

Ksenia Krasko 21 października 2019 11:59
księżna Kate, księżna Meghan, Książę William, książę Harry
Fot. gettyimages

Według mediów, książę Harry i książę William od dawna nie mogą dojść do porozumienia, a oschła relacja Meghan Markle i Kate Middleton tylko zaostrza ten konflikt. Obie strony nie odniosły się dotąd do doniesień prasy, jednak małżeństwa rzadko pojawiają się razem, co skłania fanów rodziny królewskiej do przyznania racji plotkom. Książę Harry postanowił publicznie skomentować te spekulacje.

Książę Harry o konflikcie z Williamem

O relacji ze starszym bratem opowiedział w filmie dokumentalnym Harry & Meghan: An African Journey, wyemitowanym przez brytyjski kanał ITV. Książę Harry zapewnił, że większość doniesień o ich kłótniach to wymysły. „Podobnie jak inni bracia, mamy dobre i złe dni”.

„Ze względu na presję, niektóre rzeczy dzieją się nieuchronnie. Ale jesteśmy braćmi, i zawsze będziemy braćmi. Oczywiście, teraz kroczymy różnymi ścieżkami, jednak zawsze będę przy nim i wiem, że on zawsze będzie przy mnie. Nie widujemy się tak często jak wcześniej, ponieważ oboje jesteśmy zajęci, ale bardzo go kocham”, dodał.

Według doniesień mediów, to Meghan Markle rozpętała konflikt między dwoma braćmi. Książę i księżna Cambridge mieli uznać, że relacja Harry’ego i Meghan rozwija się zbyt szybko. „William był szczególnie zmartwiony i podzielił się z Harrym niepokojącymi myślami”, mówiło źródło bliskie rodzinie królewskiej.

Często mówiło się też o nieustannej konkurencji dwóch księżnych, które – według plotek – nie przepadają za sobą. Pałac Kensington musiał w pewnym momencie interweniować, wydając oficjalne oświadczenie, które miało zamknąć ten temat raz na zawsze.

Faktem jest, że książę Harry i książę William nie są już sobie tak bliscy jak kiedyś, jednak nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ teraz mają swoje rodziny i zupełnie inne obowiązki. Czy ich konflikt rzeczywiście jest jedynie wymysłem? 

Książę Harry, książę William
Fot. Forum

Książę Karol, dzieci księcia Karola, synowie księcia Karola, książę William, książę Harry
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!