Beyonce
Fot. Instagram @beyonce
ZE ŚWIATA GWIAZD

Beyoncé jest w ciąży? Fani dostrzegli ciążowe krągłości! 

Blue, Rumi i Sir będą mieli rodzeństwo?

Damian Duda 15 czerwca 2018 20:15
Beyonce
Fot. Instagram @beyonce

Beyoncé i Jay-Z niebawem zostaną rodzicami? Tą sensacyjną informacją od kilkunastu godzin żyją media na całym świecie. Fani, którzy przyszli na ostatni koncert gwiazdy, zauważyli pierwsze ciążowe krągłości. Jeśli te spekulacje okażą się prawdziwe, Blue, Rumi i Sir będą mieli rodzeństwo.

Beyoncé jest w ciąży?

Tak można wnioskować po zdjęciach, które fani gwiazdy opublikowali w mediach społecznościowych. W trakcie koncertu artystka miała na sobie opięte body, które dodatkowo podkreśliło figurę piosenkarki. Jednak internauci nie mają żadnych wątpliwości! „Beyoncé jest w ciąży’’ — piszą w komentarzach.

Nikt nie ma wątpliwości, że teraz media będą jeszcze uważniej przyglądać się figurze gwiazdy muzyki POP. Przypominamy, że Beyoncé i Jay-Z już 30 czerwca wystąpią na Stadionie Narodowym w Warszawie. Myślicie, że gwiazda zdecyduje się podzielić z fanami tą radosną informacją właśnie w trakcie koncertu w Polsce? To byłoby wydarzenie!

Z niecierpliwością czekamy na oficjalny komentarz gwiazdorskiej pary! 

TAGI #Beyoncé #Jay Z

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.