Beyonce
Fot. Instagram @beyonce
ZE ŚWIATA GWIAZD

Beyoncé jest w ciąży? Fani dostrzegli ciążowe krągłości! 

Blue, Rumi i Sir będą mieli rodzeństwo?

Damian Duda 15 czerwca 2018 20:15
Beyonce
Fot. Instagram @beyonce

Beyoncé i Jay-Z niebawem zostaną rodzicami? Tą sensacyjną informacją od kilkunastu godzin żyją media na całym świecie. Fani, którzy przyszli na ostatni koncert gwiazdy, zauważyli pierwsze ciążowe krągłości. Jeśli te spekulacje okażą się prawdziwe, Blue, Rumi i Sir będą mieli rodzeństwo.

Beyoncé jest w ciąży?

Tak można wnioskować po zdjęciach, które fani gwiazdy opublikowali w mediach społecznościowych. W trakcie koncertu artystka miała na sobie opięte body, które dodatkowo podkreśliło figurę piosenkarki. Jednak internauci nie mają żadnych wątpliwości! „Beyoncé jest w ciąży’’ — piszą w komentarzach.

Nikt nie ma wątpliwości, że teraz media będą jeszcze uważniej przyglądać się figurze gwiazdy muzyki POP. Przypominamy, że Beyoncé i Jay-Z już 30 czerwca wystąpią na Stadionie Narodowym w Warszawie. Myślicie, że gwiazda zdecyduje się podzielić z fanami tą radosną informacją właśnie w trakcie koncertu w Polsce? To byłoby wydarzenie!

Z niecierpliwością czekamy na oficjalny komentarz gwiazdorskiej pary! 

TAGI #Beyoncé #Jay Z

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.