Sprawdź, jakie niespodzianki przygotowała gwiazda!

Sylwia Olech 15 kwietnia 2018 21:55

Beyonce wie, jak się robi show! Na jej powitalny występ na festiwalu Coachella czekali wszyscy. I nie zawiedli się. Godzinny występ 36-letniej gwiazdy był prawdziwą petardą!

Beyonce na Coachella 2018. Co się działo?

Koncert Queen B trwał ponad godzinę, a gwieździe na scenie towarzyszyło aż 200 tancerzy. Artystka przebierała się pięć razy (!), a wszystkie jej kostiumu zostały przygotowane przez Oliviera Rousteinga z Balmain. Ale to nie były jedyne atrakcje przygotowane na ten wieczór.

Beyonce zaprosiła na scenę swoją siostrę Solange, męża Jaya-Z i… koleżanki z Destiny's Child. To było wielkie zaskoczenie dla publiczności!

Powrót Beyonce na scenę

Wielbiciele piosenkarki musieli trochę poczekać na jej powrót na scenę. Ostatni koncert dla szerokiej publiczności Beyonce dała w 2016 roku, a ostatni raz wystąpiła na gali rozdania nagród Grammy 2017. W zeszłym roku miała zagrać na Coachelli, ale w ostatniej chwili musiała swój występ odwołać z powodu ciąży. Zastąpiła ją wtedy Lady Gaga. Nic dziwnego, że kiedy w tym roku ogłoszono, że występ Beyonce otworzy festiwal, wejściówki wyprzedały się w mgnieniu oka!

Zobacz w naszej galerii, jak szalała na scenie Queen B!  

1/8
Beyonce, Coachella 2018
Copyright @Getty Images
1/8

Beyonce wróciła na scenę po przerwie i dała wspaniały show na festiwalu Coachella!

2/8
Beyonce, Coachella 2018
Copyright @Getty Images
2/8

W żółtej bluzie, szortach i błyszczących kozakach Queen B zaśpiewała kawałek Formation. Towarzysząca jej ekipa też była cała ubrana na żółto!

3/8
Beyonce, Coachella 2018
Copyright @East News
3/8

Występ z Kelly Rowland i Michelle Williams z Destiny's Child był prawdziwym zaskoczeniem! Dziewczyny zaśpiewały wspólnie trzy hity: Lose My Breath, Say My Name i Soldier.

4/8
Beyonce, Coachella 2018
Copyright @Getty Images
4/8

Podczas koncertu Beyonce przebierała się pięć razy!

5/8
Beyonce, Coachella 2018
Copyright @East News
5/8

Ze mężem Jay-Z Beyonce wykonał kawałek Deja Vu.

6/8
Beyonce, Coachella 2018
Copyright @East News
6/8

Na scenie pojawiła się także siostra artystki Solange Knowles.

7/8
Beyonce, Coachella 2018
Copyright @Instagram @beyonce
7/8

Ten strój był najbardziej spektakularny! W czarnej pelerynie i body wysadzanym tysiącami kryształków oraz nakryciu głowy inspirowanym Kleopatrą Beyonce zaśpiewała swój przebój Crazy in Love.

8/8
Beyonce, Coachella 2018
Copyright @East News
8/8

Queen B nie ma sobie równych w robieniu show na scenie! Występem na Coachelli to potwierdziła.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.