Sędzia Anna Maria Wesołowska
Fot. Bartosz Krupa/East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Śmierć męża, operacja mózgu, spisanie testamentu... Anna Maria Wesołowska ma za sobą trudny czas

„Nie umiem jeszcze o tym mówić”

Weronika Kostyra 9 września 2019 15:52
Sędzia Anna Maria Wesołowska
Fot. Bartosz Krupa/East News

Fanów bardzo ucieszyła wiadomość, że po długiej nieobecności program Sędzia Anna Maria Wesołowska wraca na antenę. Przed laty cieszył się on dużą popularnością i z pewnością będzie tak i tym razem. Anna Maria Wesołowska, która zazwyczaj nie mówi o swoim życiu prywatnym zdradziła właśnie, że ma za sobą bardzo trudny rok – straciła męża i przeszła poważną operację onkologiczną. Niestety w Internecie spotkały ją z tego powodu przykre uwagi.

Anna Maria Wesołowska przeszła poważną operację mózgu

Kiedy ujawniono, że Anna Maria Wesołowska wróciła do telewizji, Internet obiegły jej nowe zdjęcia. Dawno nie widziana sędzia zmieniła się nieco. Komentujący stwierdzili jednak, że zmiana wyglądu to konsekwencja operacji plastycznych. Prawda jest jednak zupełnie inna. W programie Dzień dobry TVN gwiazda wyznała, że przeszła niedawno skomplikowaną operację mózgu. Pod zdjęciem, gdzie mam jedno oko większe, drugie mniejsze, po poważnej operacji mózgu, jest wpis: chirurg plastyk się nie popisał. Po co tej kobiecie tego typu operacja? To nie chirurg plastyk, bo przecież miałam poważną operację onkologiczną. I mogę podziękować panu profesorowi, który uratował mi życie. To, że część twarzy jest trochę inna, bo lekko sparaliżowana, czy to ma znaczenie? No pewnie, że zostało, trochę wygolonej głowy. Ale ja żyję, ja mówię, myślę”, powiedziała sędzia.

Anna Maria Wesołowska wyznała, że przed operacją spisała testament. Wierzyła jednak, że przebiegnie ona pomyślnie. Poprosiła nawet profesora, by nie golono jej całej głowy, ponieważ trzy tygodnie później planowała rozpocząć zdjęcia do programu. Zaskoczony lekarz odpowiedział podobno: „Przecież pani może umrzeć, o czym pani mówi. Jakie nagrania?”, relacjonowała.

Niestety w ostatnim roku sędzia przeżyła też osobistą tragedię. Straciła ukochanego męża, Ryszarda. Do tej pory mówienie o tym sprawia jej trudność. „Ten rok był dla mnie bardzo trudny. Odszedł mój mąż, w takich dramatycznych sytuacjach. Nie umiem jeszcze o tym mówić. Czuję się jakbym była jedynie połówką. Pięćdziesiątą rocznicę byśmy obchodzili za rok. Szkoda, takie życie”, opowiedziała.

Wsparciem dla Anny Marii Wesołowskiej są jej córki i pięcioro wnucząt, którym poświęca każdą wolną chwilę. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zaraz premiera #SedziaAnnaMariaWesolowska! Gotowi? Start o 18:00 💙 #TTV

Post udostępniony przez TTV.pl (@ttv.pl)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.