sebastian fabijanski o psychiatryku
Fot. VIPHOTO/East News
z życia gwiazd

Sebastian Fabijański przerywa milczenie po rozstaniu z Maffashion. Aktor ma jedną prośbę…

Para rozstała się ponad trzy tygodnie temu

Marcjanna Maryszewska 6 lipca 2022 20:55
sebastian fabijanski o psychiatryku
Fot. VIPHOTO/East News

Związek Maffashion oraz Sebastiana Fabijańskiego oficjalnie przeszedł do historii. Julia Kuczyńska jako pierwsza przekazała smutną informację za pośrednictwem mediów społecznościowych. Teraz aktor odniósł się do wydarzeń sprzed ostatnich tygodni i zwrócił bezpośrednio do swoich fanów z pewną prośbą…

Maffashion i Sebastian Fabijański rozstali się

Po trzech latach związku para postanowiła zakończyć swoją relację. Maffashion i Sebastian Fabijański spotykali się od 2019 roku i wspólnie doczekali synka Bastka. Wyglądało na to, że oboje bardzo poważnie myślą o przyszłości… Dlatego informacja o rozstaniu mocno wstrząsnęła światem show-biznesu, choć już wcześniej pojawiały się przesłanki ku temu, że u tej dwójki nie układa się najlepiej.  

Zobacz: To koniec miłości! Maffashion ze łzami w oczach potwierdziła rozstanie z Sebastianem Fabijańskim

„Czekałam na moment, aż będę bardziej gotowa psychicznie i stabilnie. Nie jest łatwo i nie wiem czy jestem gotowa na to, ale skoro już się pojawili jacyś rzekomi informatorzy (mam swoje podejrzenia), którzy tak wszystko wiedzą, to co jest pisane, nie jest zgodne z prawdą, z umiejscowieniem w czasie, jest dużo tam przekłamań", wyznała Maffashion na swoim Instagramie. Okazało się, że para nie jest już ze sobą od niemal miesiąca.

Rozstałam się z Sebastianem około trzy tygodnie temu. Potwierdzam. W planie było powiedzenie tego wspólnie i wydanie oświadczenia, ale jak już mówiłam - komuś zależało na tym, aby uprzedzić jakikolwiek mój komunikat, tym samym odbierając mi możliwość przedstawienia mojej wersji, aczkolwiek chce od razu podkreślić, nie mam zamiaru komentować, wywlekać i prać brudów, to nie jestem ja. Jeśli chodzi o związki, to zawsze byłam oszczędna i jeśli chodzi o związki, to ten też nie był medialny”, podsumowała.

Maffashion, Julia Kuczyńska, Maffashion, VIVA! 17/2021

Maffashion, Julia Kuczyńska, Maffashion, VIVA! 17/2021
Fot. Mateusz Stankiewcz/SameSame

Dużo spekulacji wywołała relacja Sebastiana Fabijańskiego z transpłciową celebrytką Rafalalą. Zdradziła ona tożsamość aktora jako jednej ze „znanych osób”, z którą spędzała czas. Choć Sebastian utrzymywał wówczas, że spotkanie dotyczyło pewnego projektu promocyjnego filmu „Inni ludzie”, niedawno przyznał że nic takiego nie miało miejsca, a sam padł ofiarą szantażu. Po tym, jak wyszło na jaw, że nie jest już dłużej w związku z Maffashion, gwiazdor odniósł się do ostatnich wydarzeń.

Czytaj także: Aleksandra Domańska zdobyła się na szczerość. Początki macierzyństwa nie były dla niej łatwe…

Sebastian Fabijański przerywa milczenie

Aktor opublikował relację na Instagramie z osobistym oświadczeniem oraz prośbą do fanów. W związku z ostatnimi zawirowaniami powstało wiele plotek, którym sam zainteresowany postanowił ostatecznie dać kres. Sebastian Fabijański poprosił, aby nie rozpowszechniać niepotwierdzonych informacji, które szkodzą zarówno jemu, jak i jego byłej partnerce.

„W kontekście ostatnich wydarzeń tylko jedna prośba z mojej strony. Nie ferujcie wyroków na podstawie szczątkowych informacji, bo to może być krzywdzące dla jednej i dla drugiej strony. Nieważne, kto w tym momencie jest pokrzywdzony, to nieistotne. Chodzi o mechanizm. Po prostu to nie jest w porządku”, mówił ojciec małego Bastiana.

Mamy nadzieję, że u każdego z byłych partnerów wkrótce wszystko się ułoży...  

Sprawdź również: Ich ślub był transmitowany w telewizji! Oto historia miłości Krzysztofa Ibisza i Anny Zejdler

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.