Sean Penn, Leila George
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Sean Penn rozwodzi się po raz trzeci. Jego młodsza o 32 lata żona złożyła pozew 

Byli małżeństwem przez... 15 miesięcy 

Dorota Falkowska 16 października 2021 15:01
Sean Penn, Leila George
Fot. Getty Images

Sean Penn spotykał się z 29-letnią Leilą George, australijską aktorką od 2016 roku. Miłość i wierność przyrzekali sobie w lipcu zeszłego roku. Aktor miał wówczas za sobą już dwa nieudane małżeństwa, z Madonną oraz aktorką Robin Wright. 

Sean Penn bierze rozwód po raz trzeci 

Zagraniczne media donoszą, że trzecia żona Penna widziana była w ubiegły piątek w sądzie w Los Angeles, gdzie składała dokumenty rozwodowe. Małżeństwo nie odniosło się do medialnych pogłosek. Nie wiadomo też, jaka jest przyczyna rozpadu ich związku. 

Sean Penn znany jest w Hollywood ze swojej agresywnej natury i upodobania do alkoholu, a także licznych romansów. Podczas trwającego kilkanaście lat związku z Robin Wright, aktor zdradzał ją wielokrotnie. Po dwóch nieudanych małżeństwach do prasy docierały informacje o jego licznych relacjach, m.in. z Charlize Theron, Scarlett Johansson czy Petrą Nemcovą, ale wszystkie one kończyły się rozstaniem, niekiedy burzliwym. 

Zobacz też: Robin Wright i Sean Penn: dla niego małżeństwo było zabawą, dla niej placem boju...

Sean Penn i Robin Wright

Robin Wright i Sean Penn
Fot. Getty Images

Sean Penn i Leila George: historia związku 

Związek z 29-letnią Leilą George również nie miał spokojnego przebiegu. Przed ślubem spekulowano o rozstaniu pary. Sean Penn przekonywał wybrankę, aby ta wróciła do niego i dała mu jeszcze jedną szansę. Jak przytoczył magazyn "People", osoba z bliskiego otoczenia pary wyjawiła, że Penn ciężko pracował, aby odzyskać ukochaną. 

Ślub wzięli w wakacje 2020 r., w czasie trwającej pandemii. "To był covidowy ślub. Urzędnik połączył się z nami na Zoomie, wszystko działo się w naszym domu. Była jeszcze dwójka moich dzieci, a także jej brat" - mówił Sean Penn w programie "Late Night with Seth Meyers" (cytat za onet.pl).  

Zobacz też: Sean Penn i Leila George wzięli cichy ślub! Kim jest wybranka aktora?

Sean Penn i Leila George

Sean Penn, Leila George
Fot. Getty Images

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.