Sean Penn, Leila George
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Sean Penn rozwodzi się po raz trzeci. Jego młodsza o 32 lata żona złożyła pozew 

Byli małżeństwem przez... 15 miesięcy 

Dorota Falkowska 16 października 2021 15:01
Sean Penn, Leila George
Fot. Getty Images

Sean Penn spotykał się z 29-letnią Leilą George, australijską aktorką od 2016 roku. Miłość i wierność przyrzekali sobie w lipcu zeszłego roku. Aktor miał wówczas za sobą już dwa nieudane małżeństwa, z Madonną oraz aktorką Robin Wright. 

Sean Penn bierze rozwód po raz trzeci 

Zagraniczne media donoszą, że trzecia żona Penna widziana była w ubiegły piątek w sądzie w Los Angeles, gdzie składała dokumenty rozwodowe. Małżeństwo nie odniosło się do medialnych pogłosek. Nie wiadomo też, jaka jest przyczyna rozpadu ich związku. 

Sean Penn znany jest w Hollywood ze swojej agresywnej natury i upodobania do alkoholu, a także licznych romansów. Podczas trwającego kilkanaście lat związku z Robin Wright, aktor zdradzał ją wielokrotnie. Po dwóch nieudanych małżeństwach do prasy docierały informacje o jego licznych relacjach, m.in. z Charlize Theron, Scarlett Johansson czy Petrą Nemcovą, ale wszystkie one kończyły się rozstaniem, niekiedy burzliwym. 

Zobacz też: Robin Wright i Sean Penn: dla niego małżeństwo było zabawą, dla niej placem boju...

Sean Penn i Robin Wright

Robin Wright i Sean Penn
Fot. Getty Images

Sean Penn i Leila George: historia związku 

Związek z 29-letnią Leilą George również nie miał spokojnego przebiegu. Przed ślubem spekulowano o rozstaniu pary. Sean Penn przekonywał wybrankę, aby ta wróciła do niego i dała mu jeszcze jedną szansę. Jak przytoczył magazyn "People", osoba z bliskiego otoczenia pary wyjawiła, że Penn ciężko pracował, aby odzyskać ukochaną. 

Ślub wzięli w wakacje 2020 r., w czasie trwającej pandemii. "To był covidowy ślub. Urzędnik połączył się z nami na Zoomie, wszystko działo się w naszym domu. Była jeszcze dwójka moich dzieci, a także jej brat" - mówił Sean Penn w programie "Late Night with Seth Meyers" (cytat za onet.pl).  

Zobacz też: Sean Penn i Leila George wzięli cichy ślub! Kim jest wybranka aktora?

Sean Penn i Leila George

Sean Penn, Leila George
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.