Sean Penn, Leila George
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Sean Penn i Leila George wzięli cichy ślub! Kim jest wybranka aktora?

Parę dzieli 31 lat różnicy

Ksenia Krasko 3 sierpnia 2020 12:05
Sean Penn, Leila George
Fot. Getty Images

Jak donoszą zachodnie media, Sean Penn ożenił się z ukochaną Leilą George! Para pobrała się podczas tajnej ceremonii, po czterech latach związku. Informację o ślubie aktora ujawniła ich przyjaciółka, publikując kilka zdjęć na portalu społecznościowym. Penn i George nie skomentowali jeszcze tych doniesień.

Sean Penn i Leila George wzięli cichy ślub

O ślubie znanego aktora i jego wybranki poinformowała żona producenta filmowego Mike’a Medavoy’a, Irena. Opublikowała (a później usunęła) na swoim Instagramie kilka zdjęć, gratulując młodej parze. „Cieszymy się, że Leila i Sean pobrali się! Kochamy was! [...] Jesteśmy szczęśliwi, że ​​znaleźliście się nawzajem. Waszym przeznaczeniem jest bycie razem”, napisała.

Fani nie dziwią się, że Sean Penn i Leila George wzięli ślub w tajemnicy. Od początku związku zachowywali się dość skrycie i praktycznie nie rozmawiali o swojej relacji z mediami. Dopiero niedawno w jednym z programów telewizyjnych Penn nazwał ukochaną „kobietą jego życia” i przyznał, że „rozumie go, jak nikt inny”.

„Czy jestem trudnym człowiekiem? Myślę, że tak... Powiedziałbym, że jestem osobą, która wyraża uczucia dość energicznie i emocjonalnie, a to często wprowadza w błąd ludzi wokół mnie. Myślę, że energia, o której teraz mówimy, ma wiele wspólnego z kobietą o imieniu Leila. W tej chwili zna mnie lepiej niż ja sam. Nie oznacza to, że zawsze zgadzam się z jej opinią, ale uważam to za interesujące i zabawne”, dodał aktor.

Pierwsze plotki o ich romansie pojawiły się w 2016 roku, kiedy Penn miał 56 lat, a jego wybranka 24. Nieco później zakochani po raz pierwszy pokazali się razem. Leila George urodziła się w Sydney, jest modelką i aspirującą aktorką. Wiadomo, że jej ojciec jest zaledwie rok starszy od jej męża.

To trzecie małżeństwo Seana Penna. W latach 1985-1989 był żonaty z Madonną, z którą do dziś się przyjaźni. Drugą żoną aktora była aktorka Robin Wright, którą poślubił w 1996 roku, i z którą rozstał się w 2009. Przed spotkaniem z Leilą, Penn spotykał się z Charlize Theron. 

Sean Penn, Leila George
Fot. Getty Images

Sean Penn, Leila George
Fot. Getty Images

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.