Sandra Kubicka zerwała zaręczyny z chłopakiem, bo ją zdradzał
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Sandra Kubicka przez liczne zdrady rozstała się z francuskim DJ'em!

Cedrick Gervais ma już nową ukochaną?!

Konrad Szczęsny 21 września 2018 15:45
Sandra Kubicka zerwała zaręczyny z chłopakiem, bo ją zdradzał
Fot. East News

Byli razem ponad cztery lata, ślub planowali na przyszły rok, ale... rozstali się w atmosferze skandalu! Polka, odnosząca sukcesy za granicą, 23-letnia Sandra Kubicka i 39-letni francuski DJ Cedric Gervais nie są już razem. Modelka potwierdziła to za pośrednictwem Instagrama i przyznała, że wszystkiemu winne były liczne zdrady muzyka. 

Związek Sandry Kubickiej i Cedrica Gervaisa: przyczyny rozstania

W minione święta Bożego Narodzenia francuski DJ oświadczył się polskiej modelce w górskiej miejscowości Aspen. Świadkiem tego wzniosłego momentu był m.in. David Guetta. Para planowała ślub na 2019 rok. Niestety, miesiąc temu media obiegła informacja, że skasowali wszystkie wspólne zdjęcia z mediów społecznościowych i przestali się obserwować na Instagramie. Przyczyną tak radykalnego kroku miała być niewierność Cedrica Gervaisa, a dokładniej jego słabość do fanek i groupies. To nie podobało się Sandrze Kubickiej, która wymagała od partnera zmiany stylu życia i monogamii.

Czarę goryczy przelał ich wspólny wakacyjny wyjazd na Ibizę. W jego trakcie modelka miała odkryć w telefonie narzeczonego liczne wiadomości od kochanek. Wtedy to doszło między nimi do karczemnej awantury. Co prawda dosyć szybko pogodzili się, jednak po drugiej z kolei kłótni, już po powrocie do Miami, Sandra Kubicka wyprowadziła się z ich wspólnego apartamentu i definitywnie zakończyła tę toksyczną relację.

Sandra Kubicka o rozstaniu z Cedriciem Gervaisem

Po kilku tygodniach plotek i spekulacji głos w sprawie zabrała sama zainteresowana. Sprowokowała ją do tego na Instagramie jedna z fanek, która napisała „ten pajac nie był ciebie wart”. Widocznie w modelce coś pękło i postanowiła rozliczyć się z przeszłością i szczerze wyznać, jak było naprawdę.

„W piątek mówił, że mnie kocha, że nie zna tej laski, a w poniedziałek był już z nią w Aspen”, potwierdziła gorzko Sandra Kubicka.

„Czy opowiesz co się stało?”, drążyła fanka.

„Już powiedziałam. Zdradzał mnie przez 4 lata. O tej dowiedziałam się tydzień temu, zarzekał się, że nie zna jej, 3 dni temu polecieli tam, gdzie mi się oświadczył”, wyjawiła modelka.

Kim jest nowa dziewczyna Cedrica Gervaisa?

Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że dziś na Instagramie francuskiego DJa pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje z piękną blondynką. 

„Każdy kowboj potrzebuje swojej kowbojki”, podpisał je Cedric Gervais.

Jeśli faktycznie jest to nowa fascynacja muzyka, to mierzy on dosyć wysoko. Na fotografii widoczna jest bowiem 25-letnia Kolumbijka Ariadna Gutiérrez. To aktorka i modelka, która ma na koncie tytuł Miss Kolumbii 2014 oraz pierwszej vicemiss w konkursie Miss Universe. Jest też ofiarą słynnego skandalu, który miał miejsce przy okazji koronacji. To ją pierwotnie okrzyknięto zwyciężczynią plebiscytu, po czym odebrano jej koronę i przekazano ją Miss Filip, faktycznej laureatce konkursu.

Pasują do siebie?  

Sandra Kubicka
Fot. Instagram @sandrakubicka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Every cowboy needs a cowgirl

Post udostępniony przez Cedric Gervais (@cedricgervais)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.