Sandra Kubicka, Spotkanie prasowe zorganizowane z okazji premiery perfum stworzonych dla marki Kontigo, Warszawa, 08.07.2020
Fot. Piotr Molecki/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Dziękuję, że jesteś”... Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron potwierdzili związek!

Zobacz ich wspólne zdjęcie

Damian Brillowski 12 października 2021 21:01
Sandra Kubicka, Spotkanie prasowe zorganizowane z okazji premiery perfum stworzonych dla marki Kontigo, Warszawa, 08.07.2020
Fot. Piotr Molecki/East News

Od dłuższego czasu w mediach głośno było o domniemanej relacji między modelką Sandrą Kubicką a muzykiem z zespołu „Afromental” Aleksandrem Milwiwem-Baronem. Jednak nikt z tej dwójki nie chciał oficjalnie potwierdzić, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Na pytania dziennikarzy czy łączy ich głębsza relacja, celebrytka odpowiadała zdawkowo, bądź wcale, zalotnie się uśmiechając. Teraz już wszystko jasne. Gwiazdy postanowiły nie kryć się dłużej ze swoim uczuciem i ogłosić fanom, że są razem. Ich wyznania miłosne chwytają za serce!

Sandra Kubicka i Aleksander Milwow-Baron są parą

Sandra Kubicka mimo młodego wieku, w tym roku skończyła 26 lat,  była już w trzech poważnych związkach. Dotychczas spotykała się z DJem i producentem muzycznym Cedrickiem Gervaisem, modelem Amadeo Leandro oraz biznesmenem Kaio Alvesem Goncelvasem. Zarówno z Cedrikiem, jak i z Kaio była zaręczona. Niestety do ślubu w żadnym przypadku nie doszło. Z kolei Baronowi nigdy nie było spieszno przed ołtarz, mimo że partnerek miał bez liku. O jego romantycznej relacji z Julią Wieniawą a poźniej z Blanką Lipińską rozpisywały się wszystkie media. 37-latka łączono też z Olą Szwed, Joanną Opozdą czy Edytą Górniak, jednak piosenkarka szybko zdementowała pojawiające się plotki. 

Od pewnego czasu w kuluarach zaczęto mówić o uczuciu rodzącym się pomiędzy modelką a gitarzystą "Afromental". Do tej pory wszystko było owiane sferą domysłów i przypuszczeń. W końcu,  jednak Sandra Kubicka i Baron postanowili wyjawić prawdę na temat łączącej ich relacji. Za pośrednictwem Instagrama oficjalnie poinformowali fanów i media, że ich serca biją ku sobie. Bardziej wylewna w kwestii pisania o swoich uczuciach okazała się modelka, która zamieściła w sieci wzruszający post. Szczerze przyznała, że w ramionach Alka czuje się najszczęśliwszą kobietą na ziemi. Wiele się też od niego uczy. Związek ten jest pozbawiony „kłótni, zazdrości i rywalizacji”, a wypełniony „miłością, szacunkiem i szczerością”. Oto co dokładnie napisała na swoim profilu celebrytka: 

"Wszyscy zdążyli wypowiedzieć się już na temat naszego związku. Gazety, radia, telewizje i „ekspertki” od naszej relacji powiedziały co chciały. Czas na mój komentarz", rozpoczęła swój wpis celebrytka, zwracając uwagę na nadmierne zainteresowanie jej związkiem przez wszelkie media i osoby trzecie. W dalszej części posta odniosła się już bezpośrednio do ukochanego i wyznała mu swoje uczucia.

"Od dłuższego czasu jestem szczęśliwsza i spokojniejsza niż kiedykolwiek byłam. Tak jestem z @alekbaron i tak - jestem zakochana. Alek jest najcudowniejszym mężczyzną jakiego w życiu poznałam. Fascynuje mnie każdego dnia. Rozmawiamy godzinami na wszystkie tematy i codziennie się śmiejemy. Uczę się od niego i doświadczam nowego. To było moje marzenie, aby być z tak inteligentnym mężczyzną. Jest również bardzo wrażliwy... dready i muzyka rockowa to wizerunek ale jego delikatne i ciepłe serce to coś czego nie wszyscy maja szansę doświadczyć. Otwiera się dla nielicznych. Dziękuję kochanie, że dałeś mi tę szansę. Jestem ogromną szczęściarą, że mogę budzić się codziennie obok Ciebie. Pierwszy raz czuję, że jestem w dojrzałym związku, gdzie nie ma żadnej kłótni, zazdrości, rywalizacji. Jest tylko miłość, szacunek i szczerość. Dbamy o siebie i swoje uczucia. Alek dodał mi na nowo pewności siebie, którą ludzie mi odebrali… sprawił, że znów czuję się piękna. Połączyło nas wiele ale głównie wspólna perspektywa na życie. Jesteśmy kompatybilni i to jest dla nas najważniejsze. Przesyłam Wam wszystkim mnóstwo miłości i dobrej energii. Dziękuję naszym bliskim przyjaciołom i rodzinie, że nie dali się sprowokować. Z resztą sobie poradzimy. ❤️", zakończyła swoje wyznanie miłosne dumna z nowej relacji modelka. Post został opatrzony minutowym filmikiem, na którym zakochani okazują sobie czułość.

Baron również nie omieszkał poinformować swoich obserwatorów, że buduje szczęście u boku znanej modelki. Pomimo że jego wpis jest skromniejszy niż wyznanie miłosne Sandry Kubickiej, to i tak bije od niego szczerość i wdzięczność. Juror "The Voice of Poland" nawet porównał ich miłosną relację do filmowego duetu "Bonnie i Clyde". W filmie tym została przedstawiona romantyczna opowieść o miłości dwojga wykluczonych ludzi. Czyżby to była jakaś aluzja wobec związku muzyka i modelki?! Czas pokaże. 

"Bonnie and Clyde 💞 Tak wygląda szczęście, przyjaźń, radość, pasja, spokój, miłość ✨ Dziękuję, że Jesteś @sandrakubicka", napisał muzyk, dołączając do wpisu zmysłowe zdjęcie z ukochaną.

Czytaj także: Sandra Kubicka i Baron są w związku! Para długo ukrywała tę nowinę

Gwiazdy i fani gratulują miłości Sandrze Kubickiej i Baronowi  

Gdy Sandra Kubicka i Baron umieścili na Instagramie posty z informacją, że tworzą szczęśliwy związek, przyjaciele i fani pospieszyli z życzeniami i gratulacjami.

"Moje gołąbeczki♥️♥️🔥🔥cudowny filmik🥺♥️ ukazujący rzeczywistość", "Cudownie ❤️ Świetna para z Was i trzymam mocno kciuki za każdy dzień ❤️", "Cudnie się na Was patrzy 😍 szczęścia robaczki ❤️", "Wspaniali !!!! Duuuuużo miłości ❤️❤️", "Życzymy Wam dużo spokoju i miłości ❤️❤️", pisali fani i przyjaciele.

Gratulacje zakochanej parze złożyli również inne znane osoby.

"Oouuuuuuu no jacy jesteście uroczy😍😍😍 miłości miłości miłościiiiiii❤️❤️❤️", życzyła Barbara Kurdej-Szatan.

"... jesteście zajebiści! Oba dwa! Szczęścia dużo kochani 🙌", przyznała Aleksandra Popławska.

"Dużo szczęścia i radości ❤️ oglądając video wzruszyłam się 🥲 aż sama zapragnęłam miłości ❤️", stwierdziła Marcela Leszczak.

"Ogromu Miłości kochani! Nic innego się nie liczy❤️❤️❤️", życzył Tomasz Torres, kolega Barona z zespołu "Afromental". 

"❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️", dodała Joanna Koroniewska. 

"Omada łiiiiiii🔥", napisał tajemniczo Alan Andersz.

"Ooooooł", napisała poniekąd zdziwiona Maffashion. 

My również życzymy Sandrze i Aleksandrowi wielu cudownych chwil oraz nieskończonej miłości.  

Czytaj także: Sandra Kubicka wybrała się na wakacje marzeń, a hotel kosztował krocie!

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.