Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz
Z ŻYCIA GWIAZD

Dominika Tajner ujawniła prawdę o relacjach z Michałem Wiśniewskim. Sprawę postawiła jasno

Naprawią swoje relacje czy wezmą rozwód?

Rafał Kowalski 13 czerwca 2019 15:29
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Dokładnie 3 miesiące temu do mediów przedostała się informacja, że Michał Wiśniewski i Dominika Tajner nie są już razem. Wokalista miał porzucić menedżerkę gwiazd już rok wcześniej, jednak para nie dzieliła się informacjami o kryzysie w sieci. Walka o małżeństwo się nie udała i po udziale w Tańcu z gwiazdami córka Apoloniusza Tajnera wyprowadziła się od lidera Ich Troje. Czy rozwód niedługo stanie się faktem? Jest oficjalny komentarz.

Dominika Tajner o rozwodzie z mężem

Jeszcze do niedawna mówiło się o tym, że Michał Wiśniewski i Dominika Tajner znów świetnie się dogadują. Na tyle, by się zejść. Związek pary miał scalić wypadek menedżerki gwiazd, który trafił do szpitala. „U Dominiki wszystko w porządku. Po perturbacjach rozwodowych z Michałem czuje się świetnie. Wszystko zaczęło się im układać”, mówił informator Twojego Imperium.

Bohaterka doniesień skomentowała jednak te słowa i zapewniła, że nie są prawdziwe, a rozprawa przed sądem to tylko kwestia czasu. „To bzdura. Normalnie rozmawiamy z Michałem, ale nie ma mowy o powrotach. Rozwód będzie”, wyjawiła Dominika Tajner w rozmowie z Plejadą.

Aktualnie gwiazda wypoczywa w Tunezji, gdzie w gronie przyjaciół ładuje baterie przed rozpoczęciem nowego rozdziału w życiu. Była ukochana zaczęła także regularnie ćwiczyć, a efekty jej starań widać gołym okiem. Zdjęcia celebrytki w bikini bardzo spodobały się fanom.

Cieszymy się, że po tygodniach wydarzeń pełnych stresu i bólu w końcu w życiu Dominiki Tajner nastał okres spokoju. Życzymy wielu sukcesów. 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.