TYLKO U NAS!

Wiemy, co dolega synowi Dominiki Tajner-Wiśniewskiej!

W jakim stanie jest Maksymilian?

Olga Figaszewska 10 maja 2019 19:51
Dominika Tajner-Wiśniewska
Fot. Instagram @dominika_tajner_wisniewska

Ostatnie miesiące nie są dla niej łatwe… Rozstanie z Michałem Wiśniewskim było szeroko komentowanym wydarzeniem w mediach.  Dominika Tajner-Wiśniewska nie ukrywała, że ma złamane serce. Mimo przeciwności losu stara się układać życie na nowo. Kiedy wydawało się, że wszystko powoli zmierza ku poprawie jej syn w trakcie weekendu majowego  trafił do szpitala. Nagle stracił przytomność.

Stan zdrowia syna Dominiki Tajner-Wiśniewskiej

Dla każdej matki to prawdziwa tragedia. Strach o życie dziecka, ból, bezradność… Trzynastoletni Maksymilian był w ciężkim stanie, przez trzy dni pozostawał w śpiączce.  Miał wysoką gorączkę i trudno było nawiązać z nim kontakt. Jak udało nam się dowiedzieć chłopiec przeszedł wirusowe zapalenie mózgu.

Dominika Tajner-Wiśniewska nie odstępowała na krok łóżka syna. W tych ciężkich chwilach menadżerka mogła liczyć na wsparcie Michała Wiśniewskiego. Podobno ostatnie wydarzenia na nowo ich do siebie zbliżyły.

Na szczęście najgorsze już minęło. Maksymilian czuje się na tyle dobrze kilka dni temu mógł opuścić OIOM. Wszystko wskazuje na to, że już we wtorek wyjdzie ze szpitala.

Życzymy dużo zdrowia! 

Dominika Tajner-Wiśniewska
Fot. East News

Michał Wiśniewski, Dominika Tajner-Wiśniewska
Fot. Voyo Bąkiewicz

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.