Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Doda skomentowała ciążę Małgorzaty Rozenek-Majdan

Takich słów nikt się nie spodziewał?!

REDAKCJA VIVA! 18 grudnia 2019 09:25
Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w czwartym miesiącu ciąży. Wkrótce wraz z Radosławem Majdanem powitają na świecie synka. Nie ukrywają swojego szczęścia. Zwłaszcza, że od dawna starali się o dziecko. Rodzina, przyjaciele i fani są zachwyceni i składają im kolejne życzenia. Ciążę Małgorzaty Rozenek-Majdan skomentował już jej były mąż, a także tata gwiazdy. Dziennik Fakt poprosił również o komentarz Dodę, byłą żonę Radosława Majdana. Co powiedziała?

Ciąża Małgorzaty Rozenek-Majdan

Szczęściem Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana cieszy się były mąż gwiazdy, Jacek Rozenek.

„Gratuluję Małgosi. Cieszę się jej szczęściem i trzymam za nią mocno kciuki”, wyznał w rozmowie z Pudelkiem.

Z kolei w rozmowie z dziennikiem Fakt głos zabrał tata Małgorzaty Rozenek-Majdan. Pan Stanisław Kostrzewski bardzo się cieszy, że marzenie córki się spełnia.

„To na pewno będzie główny temat rozmów podczas Wigilii, którą jak co roku spędzimy razem. Gdy jakiś czas temu dowiedziałem się, że znowu zostanę dziadkiem i będę miał wnuka, to bardzo się wzruszyłem ”, zdradził. Jest przekonany, że Radosław Majdan podoła kolejnym obowiązkom. Mógł już się sprawdzić w nowej roli pomagając Małgosi w wychowaniu dwójki synów z poprzedniego małżeństwa.

„Wiem, że Radek będzie świetnym ojcem. Udowodnił to nie raz, opiekując się Stasiem i Tadziem. Bardzo marzył o tej roli i wkrótce się to spełni. Coś niesamowitego! ”, dodał.

Doda komentuje ciążę Małgorzaty Rozenek-Majdan

O komentarz Fakt poprosił Dodę, byłą żonę Radosława Majdana. Dziennikarze przypomnieli, że będąc małżeństwem myśleli o powiększeniu rodziny nawet mieli wybrane imiona dla dzieci!

„Jeśli będziemy mieli syna, nazwiemy go Mauro. To na pamiątkę mojej przyjaźni z Argentyńczykiem Mauro Cantoro, z którym grałem w Wiśle Kraków. A drugiemu synowi chciałbym dać na imię Tristan ”, zdradziła wokalistka w rozmowie z Faktem w 2007 roku. Dziennikarze tabloidu zapytali gwiazdę, czy nie miałaby pretensji, jeśli Radosław skorzystałby z imion, które wspolnie wybrali. „Proszę bardzo. My z mężem raczej nie skorzystamy”, powiedziała. 

Doda, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.