Gabriela Czernecka 30 sierpnia 2017 13:00
1/4
Cristiano Ronaldo, dzieci Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo bliźnięta
Copyright @East News
1/4

Rodzinny portret Cristiano Ronaldo podbija Internet! Jego zdjęcie z ciężarną partnerką, Georginą Rodriquez, bliźniakami: Mateo i Evą, oraz synem Cristiano Juniorem, zdobyło już ponad sześć milionów polubień! 

 

Zobacz: Cristiano Ronaldo ponownie został ojcem! Piłkarz pochwalił się zdjęciem dzieci

 

Cristiano Ronaldo z całą rodziną na pierwszym takim zdjęciu 

 

Cristiano Ronaldo po raz pierwszy pochwalił się tak wyjątkowym zdjęciem. Piłkarz rzadko komentuje swoje życie prywatne. Niechętnie o nim mówi, ale więcej możemy dowiedzieć się z jego Instagrama, gdzie co rusz trafiają zdjęcia. Oczywiście największą popularnością cieszą się fotografie, na których piłkarz pozuje z siedmioletnim synem Cristiano Juniorem.

 

Na Instagramie Ronaldo od niedawna mamy okazję oglądać jego zdjęcia z bliźniakiami, Mateo i Evą, które przyszły na świat w czerwcu tego roku. Co ciekawe, rodzina piłkarza niedługo znów się powiększy. Jego wybranka, modelka Georgina Rodriguez, jest już w szóstym miesiącu ciąży. Cristiano najwidoczniej cieszy się, że ma tak liczną rodzinę, bo właśnie na jego Instagramie wylądowało wspólne rodzinne zdjęcie. Mamy okazję zobaczyć na nim: Cristiano, Cristiano Juniora, Mateo, Evę oraz ciężarną Georginę. 

 

Polecamy: Cristiano Ronaldo wydał fortunę na surogatkę! Dlaczego piłkarz skorzystał z jej usług?

 

Cristiano Ronaldo ociepla wizerunek

 

Zdjęcie Cristiano Ronaldo na Instagramie polubiło ponad 6 milionów osób! Wielu zastanawia jednak, czy piłkarz nie wykorzystuje rodziny do ocieplenia swojego wizerunku. W obliczu plotek dotyczących jego orientacji seksualnej czy manipulacji podatkowych, takim zdjęciem z pewnością zaskarbi sobie przychylność internautów. 

 

Zobaczcie w naszej galerii pierwszy rodzinny portret Cristiano Ronaldo! 

 

Polecamy: Narodziny dzieci Cristiano Ronaldo wywołały falę plotek na temat orientacji seksualnej piłkarza. Czy słusznie?

 

Cristiano Ronaldo

2/4
Cristiano Ronaldo, Georgia Rodriguez, dzieci Cristiano Ronaldo, ciąża Georginy Rodriguez
Copyright @East News
2/4

Od jakiegoś czasu Cristiano spotyka się z modelką, Georginą Rodriguez. Piłkarz potwierdził medialne spekulacje o ciąży partnerki w rozmowie z dziennikarzem  „El Mudno”. Jesienią 2017 roku Georgina ma urodzić dziewczynkę. W jednym z wywiadów piłkarz zdradził, ile chce mieć dzieci. Powiedział, że do tego namawia go najstarszy syn. „Jest bardzo szczęśliwy i mówi, że chce mieć jeszcze więcej braci i sióstr. Najlepiej siedmioro. Podoba mi się ten pomysł”, powiedział.

 

Polecamy: Narzeczona Cristiano Ronaldo potwierdziła plotki o ciąży! Zobacz zmysłowe zdjęcia Georginy Rodriguez z brzuszkiem

3/4
Georgina Rodriguez, dziewczyna Cristiano Ronaldo o dziecku, ciąży i związku z piłkarzem
Copyright @Hola! Magazine
3/4

Sesja Georginy Rodriguez dla hiszpańskiego magazynu „Hola!” to potwierdzenie, że modelka i Cristiano Ronaldo jesienią powitają na świecie dziecko. Partnerka piłkarza zdradziła, że jest w szóstym miesiącu ciąży, zaś dziecko jej i piłkarza przyjdzie na świat pod koniec października. Będzie to dziewczynka. Zadeklarowała również, że nie przeszkadza jej to, iż poprzednie dzieci Cristiano Ronaldo urodziła surogatka. Twierdzi, że nie przestrzega żadnej restrykcyjnej diety, unika jedynie ciężkostrawnych produktów i stara się wybierać te naturalne i zdrowe. Uprawia również jogę.

 

Polecamy: Narzeczona Cristiano Ronaldo jest w ciąży? Te zdjęcia modelki wywołały burzliwą dyskusję w mediach

4/4
Rodzinny portret Cristiano Ronaldo
Copyright @Instagram @cristiano
4/4

To pierwsze rodzinne zdjęcie Cristiano Ronaldo! Za kilka miesięcy, gdy na świecie pojawi się jego córeczka z Georginą Rodriguez, piłkarz z pewnością pochwali się kolejnym.  My już nie możemy się doczekać!

 

Polecamy: Narodziny dzieci Cristiano Ronaldo wywołały falę plotek na temat orientacji seksualnej piłkarza. Czy słusznie?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.