Cristiano Ronaldo, urodziny Cristiano Ronaldo, wiek Cristiano Ronaldo
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Związek Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez przeżywa poważny kryzys! Piłkarz zdradził ukochaną z inną kobietą

Olga Figaszewska 27 października 2017 12:30
Cristiano Ronaldo, urodziny Cristiano Ronaldo, wiek Cristiano Ronaldo
Fot. East News

Wszystko wskazuje na to, że w związku Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez nie układa się najlepiej.  Kilka dni temu Portugalczyk odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza świata w ramach plebiscytu The Best FIFA Football Awards w Londynie. Towarzyszyła mu oczywiście ukochana, Georgina Rodriguez, która jest już w zaawansowanej ciąży. Przyszła mama nie wyglądała na szczęśliwą. Przed fanami piłkarza nic się nie ukryje! Od razu dostrzegli, że między zakochanymi nie ma... uczucia. I okazuje się, że w każdej plotce jest ziarno prawdy. Dlaczego? Jak donoszą portugalskie media, Ronaldo dopuścił się zdrady!

 

Zobacz też: Cristiano Ronaldo pojawił się na gali FIFA z ciężarną partnerką, jednak wywołało to falę negatywnych komentarzy o ich związku. Dlaczego?

oraz: Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez w czułych objęciach na tle rodzinnego domu piłkarza. Modelka zdobyła się na intymne i wzruszające wyznanie...

 

Ronaldo zdradził Georginę Rodriguez!

Kapitan portugalskiej reprezentacji jest już słynny w świecie show-biznesu ze swoich podbojów i licznych romansów. Spotykał się między innymi z Iriną Shayk, Laetizią Filippi, a także Paris Hilton.  W końcu związał się z modelką, Georginą Rodriguez. Od tamtej pory zagraniczne media spekulują, że dziewczyna jest jedynie przykrywką dla orientacji Cristiano Ronaldo. Zakochani publikowali w mediach społecznościowych rodzinne fotografie i dzielili się swoją radością ze światem.

 

Cristiano Ronaldo odebrał Złotą Piłkę, zaś Georgina Rodriguez pochwaliła się brzuszkiem
Fot. East News

 

W lipcu piłkarz ogłosił, że modelka spodziewa się dziecka! Wiadomo, że na świat przyjdzie dziewczynka, będzie to ich pierwsze wspólne dziecko i pierwsze dziecko piłkarza, którego matka będzie znana! Wzięła nawet udział w ciążowej sesji dla hiszpańskiego tygodnika Hola!. Cristiano ma już troje dzieci, które urodziła surogatka – siedmioletniego Cristiano Juniora i czteromiesięcznych bliźniąt Evy i Mateo. W styczniu 2017 roku pojawiły się plotki, że para już w przyszłym roku planuje sformalizować swój związek. Czy możliwe, że Cristiano Ronaldo zdradził Georginę?!

 

Zobacz też: Narzeczona Cristiano Ronaldo lada dzień zostanie mamą. Zobacz urocze rodzinne zdjęcia!

 

Tak twierdzi 21-letnia Natacha Sofia. Dziewczyna występowała między innymi w programie „Love On Top”. Młoda, aspirująca celebrytka ze szczegółami opowiedziała o intymnym spotkaniu z gwiazdą sportu. Podobno Cristiano zauważył ją na Instagramie i nie owijając w bawełnę zaproponował jej wspólną noc. „Pewnego ranka dostałam wiadomość na Instagramie od Cristiano. Potem rozmawialiśmy kilka razy na czacie. To były pikantne rozmowy. Byłam zaskoczona. Nie sądzę, że on jest gejem”,  wyznała w wywiadzie dla „TV Guia”. Po namiętnej nocy, otrzymała sowite wynagrodzenie. Później ich kontakt się urwał, mimo że za wszelką cenę dziewczyna starała się go ponownie nawiązać. Ronaldo zablokował Natachę na wszystkich portalach. „Na koniec dał mi 350 euro na taksówkę. Po spotkaniu kontakt z nim się urwał. Czuję się porzucona!”, dodała.

 

 Natacha Sofia
Fot. East News

Natacha Sofia

Zobacz też: Ocieplanie wizerunku czy szczere uczucie? Cristiano Ronaldo z dziećmi po raz pierwszy na rodzinnym portrecie!

 

Sofia chyba nie do końca była świadoma, jaki skandal zrodzi się po publikacji wywiadu. Zaraz po tym zmieniła ustawienia swoich kont w mediach społecznościowych. Nie była przygotowana na falę krytyki ze strony fanów Ronaldo.

 

Czy Georgina Rodriguez już podczas gali The Best FIFA Football Awards wiedziała o zdradzie ukochanego i dlatego zachowywała dystans? Internauci zauważyli, że poza kamerami nie wcale się nie uśmiechała. Gdy ogłoszono werdykt i Cristiano Ronaldo pocałował modelkę, wyglądało to na sztucznym, grzecznościowy wręcz wymuszony obecnością kamer gest.

 

Zobacz też: Piotruś Pan usidlony! Cristiano Ronaldo zaręczył się! Kim jest Georgina Rodriguez, która uwiodła najlepszego piłkarza świata?

 

Myślicie, że Natacha Sofia zmyśliła całą historię na potrzeby promocji swojej osoby w mediach? Czy związek Cristiano Ronaldo z Georginą Rodriguez przetrwa kryzys? Przekonamy się już wkrótce!

 

 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.