Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek
O TYM SIĘ MÓWI

Rodzina Majdanów już po Wigilii: „nie data jest ważna a ludzie”. Internauci nie kryją oburzenia

Dlaczego Majdanowie tak wcześnie zorganizowali Wigilię?

Damian Brillowski 15 grudnia 2021 10:00
Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek

Małgorzata Rozenek w tym roku postanowiła nie czekać z Wigilią do 24 grudnia tylko zorganizować ją dziesięć dni wcześniej. Przygotowania do świąt rozpoczęła od przystrojenia choinki i udekorowania domu różnymi świątecznymi dekoracjami. Potem nastąpiła wieczerza wigilijna i dzielenie się opłatkiem. Wszystko ze szczegółami gwiazda TVN zrelacjonowała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Dlaczego rodzina Majdanów tak wcześnie zorganizowała Wigilię? Co ze świętami Bożego Narodzenia? 

Małgorzata i Radosław Majdan zorganizowali Wigilię 14 grudnia 

Rodzina Majdanów słynie z oryginalnych pomysłów. Także było i tym razem, kiedy to postanowili zorganizować przyspieszoną wieczerzę wigilijną. Mimo że do tej tradycyjnej Wigilii pozostało 10 dni, dla Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdan to nie stanowiło żadnego problemu. Tak więc 14 grudnia cała rodzina Majdanów wraz z rodzicami Małgorzaty spędzili świąteczny wieczór. Jak na prawdziwą Wigilię przystało było dzielenie się opłatkiem, składanie sobie życzeń czy obdarowywanie się prezentami. Po kolacji wigilijnej rodzina wykonała sobie kilka pamiątkowych fotografii, które następnie zamieścili na Instagramie.

„Ach co to była za Wigilia… bo kto powiedział, że musi być 24.12? Nie data jest ważna a ludzie #sohappytogether Ok, chyba nie wyjaśniłam z różnych powodów nie mogliśmy się spotkać 24.12 a lepiej się spotkać wcześniej niż wcale i dlatego zrobiliśmy sobie wcześniejsza wigilię. Najważniejsze to być razem”, napisała Małgorzata Rozenek-Majdan. 

Również Radosław opublikował na swoim Instagramie relacje z przyspieszonej wieczerzy wigilijnej. Przy okazji pokazał świąteczny prezent, jaki dostał od teściowej. Był nim tematyczny sweterek. Jak się okazuje to już tradycja w domu Majdanów, że teściowa sprawia zięciowi świąteczny sweter. Na twarzy sportowca od razu zagościł uśmiech, co oznacza, że był on zadowolony z podarunku

„Czy można wyprawić Wigilie 14 grudnia? Można. Zależało nam, żeby przed wyjazdem zorganizować ją z myślą o dzieciach i rodzinie, w tradycyjny sposób . Było pięknie. No a Teściowa jak zawsze nie zawiodła z prezentem. To już kolejny do kolekcji”, napisał Radosław Majdan. 

Czytaj także: Najstarszy syn Małgorzaty Rozenek-Majdan inspiruje się stylem Radosława Majdana

Małgorzata i Radosław Majdan spędzą Boże Narodzenie w Azji 

Dlaczego tak naprawdę rodzina Majdanów zorganizowała Wigilię już 14 grudnia? Okazuje się, że ma to dużo wspólnego z wyjazdem, o którym wspomniał Radosław w swoim poście na Instagramie. Rodzina zamierza w tym roku po raz pierwszy w życiu spędzić święta Bożego Narodzenia z dala od domu. Jako kierunek wycieczki wybrali Azję. 

„My kochamy święta Bożego Narodzenia i już nie możemy się doczekać tych kolejnych. Chociaż te będą inne. Jeżeli świat się nie zamknie, to wyjeżdżamy. Po raz pierwszy w życiu. Ale to wcale nie oznacza, że ominie nas wigilia i świętowanie. Po prostu przekładamy świętowanie na nieco wcześniejszy termin i wtedy upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu. I święta, i wyjazd. (…) Jedziemy do Azji. Nasz ukochany kierunek. Już nie możemy się doczekać. Naprawdę odliczamy dni”, tłumaczyła Rozenek w rozmowie z reporterką Jastrząbpost

Czytaj także: W domu Małgorzaty Rozenek-Majdan zapanował już świąteczny klimat. „Świętowanie czas zacząć”

Internauci oburzeni wcześniejszą Wigilią rodziny Majdanów

Pomysł zorganizowania Wigilii o dziesięć dni wcześniej nie spodobał się fanom Małgorzaty Rozenek-Majdan, którzy w sekcji komentarzy na Instagramie napisali, co o tym myślą. Oto kilka z takich opinii. 

„Absolutnie to nie ma nic wspólnego z hejtem… ale… Wigila… noc oczekiwania… na Narodziny Jezusa… jak może być wcześniej, skoro urodził się 25 grudnia? Raczej w tym przypadku data jest istotna…”, „Wszystko już nie ma znaczenia! Jak widać na załączonym obrazku! Smutne to…”, „Może świąteczna kolacja … Wigilia ma swoją konkretną datę nie bez powodu. I proszę nie pisać, że nie to chciała Pani usłyszeć po Wigilii,bo to była symboliczna kolacja. I oczywiście, każdy ma prawo robić jak uwaza jednak inny dobór słów nie wzbudziłby tyle kontrowersji i emocji”, „A co to za Wigilia? No tak dla tych, którzy nie chrzcza dzieci data jest nie ważna. Tylko jakie święta Pani obchodzi?”, pisali zniesmaczeni internauci. 

Na jeden z komentarzy postanowiła odpowiedzieć sama zainteresowana. 

"Wigilia nie w Wigilię nie ma sensu 😀rozumiem uroczysta kolacja z bliskim ( wiadomo w życiu również bywa i nie wszyscy są w stanie się spotkać 24 ) ale nie nazywajmy tego Wigilią", podkreśliła pewna internautka. 

"Dlaczego nie? Jeżeli wszystkie cechy wigilii są zachowane oprócz daty. Powiem więcej: dzieliliśmy się opłatkiem", odpisała jej Małgorzata Rozenek-Majdan. 

A jakie jest Wasze zdanie w tym temacie?  

Czytaj także: Świąteczny look Małgorzaty Rozenek-Majdan: podpowiadamy, gdzie kupisz ubrania w szkocką kratę!

Małgorzata Rozenek-Majdan, wigilia 2021
Fot. instagram @m_rozenek

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?