Olga Figaszewska 10 września 2017 13:55
1/12
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan
Copyright @Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan
1/12

Mija rok. Dokładnie 10 września 2016 roku Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdana  przyrzekli sobie miłość w obecności najbliższych. Był to ślub jak z bajki! Od tamtej pory są nierozłączni. Biorą udział w kampaniach reklamowych i programach rozrywkowych. Uchodzą za najgorętszą parę show-biznesu!

 

Zobacz też: Na pierwszą rocznicę ślubu Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wydadzą fortunę! Co planują?

Polecamy też: Jak powstawała sesja ślubna z Małgorzatą Rozenek i Radosławem Majdanem? Wyjątkowe wideo zza kulis

 

Ślub Państwa Majdanów

Uroczystość odbyła się w Pałacu Zdrojowym w Konstancinie. Małgorzata Rozenek-Majdan miała na sobie tego wieczoru aż 5. kreacji! Jednak ta najważniejsza została zaprojektowana przez Ewa Minge. Państwo młodzi zebrali podobno w trakcie wesela ponoć 60 tysięcy złotych. Pojawili się na wrześniowej okładce VIVY!. Opowiedzieli nam o historii swojej miłości. Zdradzili jak wyglądały ich pierwsze randki oraz dlaczego zdecydowali się sformalizować związek. Część dochodu ze sprzedaży numeru została przeznaczona na cele charytatywne!

 

Media spekulują, że zakochani postanowili uczcić  pierwszą rocznicę ślubu w wyjątkowy sposób, a rozmach z jakim zostanie przygotowane przyjęcie przyćmi sam  ślub. „To ważne wydarzenie dla nas, ale chciałabym, aby inni cieszyli się razem z nami. Marzy mi się, żeby było hucznie i wesoło. To był dla nas bardzo szczęśliwy rok i warto byłoby to wszystko uczcićMam już pewien zamysł, ale organizację wszystkiego powierzę jednak mojemu agentowi, bo sama jestem zajęta projektami telewizyjnymi, mówiła Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z „Super Expressem”.

 

Polecamy też: Radosław Majdan zanim poznał Małgosię był prawdziwym romantykiem i wierzył w moc amuletów. A teraz?

Zobacz też: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już po ślubie! Zobaczcie wyjątkowy ślubny teledysk

 

Życie Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana

 

Ona Lady, on łobuz... Małgorzata i Radosław Majdanowie stworzyli dojrzały, szczęśliwy związek oparty na wzajemnym szacunku. Utarli nosa wszystkim, którzy nie dawali szans ich miłości. Teraz są najbardziej rozchwytywaną parą. Sympatię widzów zaskarbili sobie udziałem w hitowym programie TVN-u „Azja Express”, a ich naturalność pokochali przede wszystkim... reklamodawcy. Otrzymują kolejne propozycje współpracy. Małgosia prowadzi kolejny sezon „Projekt Lady”, a Radosław podpisał nowy kontrakt. Od 14 sierpnia na antenie Eurosportu,  relacjonuje mecze Ekstraklasy. Tym razem para bierze udział w nowym podróżniczym programie TVN. Para będzie podróżowała po świecie i wykonywała różne zadania. Czy podołają? Dowiemy się już wkrótce! Państwo Majdanowie nigdy nie przypuszczali, że mogą osiągnąć taki sukces! Swoim życiem dzielą się z fanami na Instagramie. Dalekie podróże, rodzinne wypady za miasto, świat show-biznesu i telewizji od kulis, a także... ogromne pokłady miłości.

 

Zdjęcia w naszej galerii mówią więcej niż tysiąc słów! One świadczą o ich wielkim uczuciu! Jak Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan okazują sobie miłość? Sprawdźcie!

 

Polecamy też: Radosław Majdan: "Synowie są dla Małgosi bardzo ważni". Jak dogaduje się z dziećmi żony?

5/12
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan
Copyright @Instagram/m_rozenek
5/12
11/12
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław MajdanMałgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan
Copyright @Instagram/m_rozenek
11/12

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan dzięki Azji Express zdobyli największą popularność!

A ich teksty stały się już kultowe. Kto z Was nie zna przynajmniej jednego? Chociażby... „Nie mów do mnie teraz!”?

 

Zobacz też: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już po ślubie! Zobaczcie wyjątkowy ślubny teledysk

Polecamy też: Radosław Majdan: "Synowie są dla Małgosi bardzo ważni". Jak dogaduje się z dziećmi żony?

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?