Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, VIVA! wrzesień 2016
Fot. Robert Wolański
O TYM SIĘ MÓWI

Na pierwszą rocznicę ślubu Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wydadzą fortunę! Co planują?

Olga Figaszewska 13 sierpnia 2017 09:00
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, VIVA! wrzesień 2016
Fot. Robert Wolański

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdana 10 września będą obchodzić pierwszą rocznicę ślubu. Zakochani postanowili uczcić ją w wyjątkowy sposób. Wszystko wskazuje na to, że rozmach uroczystości, może przyćmić sam ślub. Nie zgadniecie, ile państwo Majdanowie wydadzą organizację przyjęcia. Ta kwota zwala z nóg!

 

Zobacz też: Już niedługo pierwsza rocznica ślubu Małgorzaty i Radosława Majdanów! Co planują na ten wyjątkowy dzień?

 

Pierwsza rocznica ślubu państwa Majdanów

Ich ślub został okrzyknięty medialnym wydarzeniem 2016 roku. Wszystko było wówczas dopracowane w najmniejszych szczegółach. Para wydała na ślub i wesele 100 tysięcy złotych!  

W rozmowie z „Super Expressem” Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, że teraz marzy o hucznym przyjęciu rocznicowym. Niestety, sama nie da rady wszystkiego sama zorganizować, bo ma zbyt dużo pracy. „To ważne wydarzenie dla nas, ale chciałabym, aby inni cieszyli się razem z nami. Marzy mi się, żeby było hucznie i wesoło. To był dla nas bardzo szczęśliwy rok i warto byłoby to wszystko uczcićMam już pewien zamysł, ale organizację wszystkiego powierzę jednak mojemu agentowi, bo sama jestem zajęta projektami telewizyjnymi.

Przy okazji, para planuje też odnowić przysięgę małżeńską.

Impreza, którą planuje Małgorzata Rozenek-Majdan może kosztować nawet pół miliona złotych! To pięć razy więcej niż kosztował ślub.

 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
Fot. Robert Wolański

Małgorzta Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w sesji VIVY!

 

Oczywiście, koszty nie grają roli. Przyjęcie musi być spektakularne i nie może zabraknąć na nim specjalnych atrakcji. Jak donosi dziennik, dwustu zaproszonych gości będzie bawić się na dachu jednego z najmodniejszych warszawskich klubów, z którego roztacza się widok na całą Warszawę. 

Wszystko wymyśliła Małgosia. Będą lały się luksusowe drinki, whisky, szampan. Goście zostaną uraczeni najwyższej klasy cateringiem, małymi przekąskami, ciastami od samej Magdy Gessler. Na gości czekać będą także loże. Impreza ma trwać do białego rana!”, zdradził „Super Expressowi” znajomy pary.

 

Polecamy też: "Na pytanie czy zostanie moją żoną nie odpowiedziała mi". Jak wyglądały zaręczyny państwa Majdanów?

 

Nie mamy wątpliwości, że rocznica ślubu Małgorzaty i Radosława, będzie najbardziej spektakularną imprezą tego roku w stolicy! 

 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już po ślubie! Zobaczcie wyjątkowy ślubny teledysk

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.