Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, VIVA! wrzesień 2016
Fot. Robert Wolański
O TYM SIĘ MÓWI

Już niedługo pierwsza rocznica ślubu Małgorzaty i Radosława Majdanów! Co planują na ten wyjątkowy dzień?

Weronika Kostyra 4 sierpnia 2017 18:30
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, VIVA! wrzesień 2016
Fot. Robert Wolański

 

Ślub Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana był najważniejszym wydarzeniem medialnym poprzedniego lata. Za chwilę minie od niego rok, a oni są w sobie zakochani jak nigdy wcześniej i razem przygotowują nowy, tajemniczy program telewizyjny. Mimo wypełnionego grafiku, szykują się też do pierwszej rocznicy ślubu. Co wyjątkowego planują na 10 września?

 

Pierwsza rocznica ślubu Małgorzaty Rozenek-Majdan

Ich ślub i wesele były zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach, a przygotowania rozpoczęły się wiele miesięcy wcześniej. Czy obchody pierwszej (tak zwanej papierowej) rocznicy też będą miały taki rozmach? Małgorzata Rozenek-Majdan wyznała dziennikarce Jastrząbpost, że marzy o dużym i hucznym przyjęciu:

Mam marzenie, żebyśmy mieli huczną pierwszą rocznicę, mam już nawet zamysł, już wiem, jak bym chciała, żeby to wyglądało i gdzie się odbyło. To był dla nas bardzo szczęśliwy rok i chcielibyśmy i chcielibyśmy go spiąć taką fajną klamrą”.

Dodała też, że chętnie będzie odnawiać małżeńską przysięgę i to co roku!

W tej chwili jedyny problem jest taki, że Małgosia i Radosław są bardzo zapracowani i nie mają czasu na organizację uroczystości. Oboje polegają więc w tej kwestii na agencie gwiazdy.

A już niedługo na rynku pojawi się nowa książka Rozenek „Perfekcyjny ślub”, w której podzieli się ślubnymi doświadczeniami, pomysłami i inspiracjami – nie mamy wątpliwości, że tę tematykę gwiazda zna bardzo dobrze!

 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, VIVA! wrzesień 2016
Fot. Robert Wolański

 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już po ślubie! Zobaczcie wyjątkowy ślubny teledysk

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.