Weronika Kostyra 21 września 2017 17:00
1/8
Radosław Majdan, Viva! styczeń 2009
Copyright @Piotr Porębski/Metaluna
1/8

Wiecie, co to jest TBT? To skrót od angielskiego wyrażenia „Throwback Thursday”, który często pojawia się na Instagramie i Facebooku. Co oznacza? Że czwartek to dzień wspomnień - gwiazdy publikują wtedy swoje stare zdjęcia. Na fali tego trendu i my wracamy do przeszłości! W nowym cyklu „Kultowe sesje VIVY!” będziemy przypominać nasze archiwalne materiały.

 

Zobacz też: KULTOWE SESJE VIVY! Przypominamy pierwsze zdjęcia Anny Przybylskiej

 

Radosław Majdan razem z Małgorzatą Rozenek tworzy jedną z najgorętszych par show-biznesu. Ich ślub we wrześniu 2016 roku był wyjątkowym wydarzeniem! Rok później, wzięli udział w niepowtarzalnej sesji zdjęciowej z okazji rocznicy! Jeśli nie widzieliście naszych najnowszych materiałów, znajdziecie je tutaj , a także tutaj. Jesteście ciekawi, jak wyglądała pierwsza sesja Radosława Majdana w VIVIE!? Od tamtej pory sporo zmieniło się w jego życiu!

 

Zobacz też: „Nie jesteśmy rozrzutni”. Na co wydają Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan?

 

Pierwsza sesja Radosława Majdana w VIVIE!

Wcześniej Radosław Majdan był dwukrotnie żonaty, m.in. z Dorotą Dodą Rabczewską. Podczas związku z Dodą udzielił "Vivie!" dwóch wywiadów: w 2007 i 2009 roku, w których opowiadał o swoim uczuciu i o tym, jak zaskakiwał ukochaną. Tamten związek nie przetrwał próby czasu, ale pewne rzeczy się nie zmieniają. Radosław Majdan pozostał romantykiem. Co na to Małgorzata Rozenek? Co ona sądzi o miłości i związkach? I co mówiła na temat zanim poznała Radka?

 

Przypominamy, jak wyglądał Radosław zanim poznał Małgorzatę. I zdradzamy, dlaczego nosi pewien tajemniczy amulet...

2/8
Radosław Majdan, "Viva!" styczeń 2007
Copyright @Rafał Milach
2/8

 

Radosław Majdan o kobietach, miłości i związku:

„Wspólne życie nie może się składać wyłącznie z zawirowań, szaleństwa. Wszystko musi być wypośrodkowane. Najważniejsze jednak to świadomość, że mamy siebie i niezależnie od tego, co się stanie, jesteś­my razem. Nie może być tak, że przy każdej kłótni związek wisi na włosku. Tak się nie da żyć. Ja pragnę stabilizacji, nie chcę żyć w niepewności, nieprzewidywalności. Każdy dzień pragnę dzielić z kimś, kogo kocham. Chociaż wiem, że potrafię żyć też sam – kiedy przez kilka lat grałem za granicą, nie byłem z nikim na stałe. Ale uważam, że skoro znaleźliśmy się, skoro wszystko między nami było takie szalone, niespotykane, fajne, to… Nie był to przypadek, raczej przeznaczenie. Ja nie idę na łatwiznę. Nie szukam przygód. Jestem silnym facetem”.
 

Polecamy także: Najpiękniejsze pary na okładkach VIVY! Wybierz ulubioną!

3/8
Radosław Majdan, "Viva!" styczeń 2009
Copyright @Piotr Porębski/Metaluna
3/8

Radosław Majdan o miłości:
"Ja zwykle bardziej kieruję się sercem niż głową. Nie umiem na chłodno kalkulować, chociaż czasami powinienem. W miłości serce wykłada się na talerzu. Dla mnie miłość powinna być czysta. Tylko taka ma sens. Uważam jednak, że facet nie powinien mówić za wiele o uczuciach, bo to domena kobiet."

4/8
Radosław Majdan, "Viva!" styczeń 2009
Copyright @Piotr Porębski/Metaluna
4/8

Czy Radosław Majdan bywa zazdrosny? I jakiej kobiety szukał?
"Bez zazdrości nie ma miłości, ale ona nie może być chorobliwa, bo wtedy może zamęczyć. Uważam, że w miłości musi być miejsce i czas na kompromis, a ludzie powinni zdawać sobie sprawę z tego, kiedy dają sobie szczęście, ale i z tego, kiedy się ranią. Ja chciałbym widzieć obok siebie kobietę, która rano budzi się uśmiechnięta, która oddaje ci tę miłość, napełnia pozytywną energią, jest zabawna, wesoła, przytula się."

 

Polecamy: Małgorzata Rozenek przed Radkiem Majdanem. Jaka była, co sądziła o miłości, co było dla niej najważniejsze?

5/8
Radosław Majdan, "Viva!" styczeń 2007
Copyright @Rafał Milach
5/8

Czy Radosław Majdan zawdzięcza szczęście w miłości pewnemu amuletowi? W 2007 roku mówił:
"Zresz­tą po­patrz: od­kąd na jed­nym pal­cu no­szę pier­ścień Atlan­tów, to za­uwa­ży­łem, że się nie kłó­ci­my z żo­ną zu­peł­nie. Wie­rzę, że ten pier­ścień za­pew­nia mi ochro­nę. Pod­czas jed­nej z po­dró­ży po­zna­łem też astro­lo­ga, któ­ry wy­ko­nał mi amu­let. No­szę go na szyi i bar­dzo rzad­ko się z nim roz­sta­ję. Wiesz, ja mam o tyle skom­pli­ko­wa­ną sy­tu­ację, że mo­ja żo­na jest cza­row­ni­cą i mu­szę się chro­nić tak­że przed nią!"

6/8
Radosław Majdan, "Viva!" styczeń 2007
Copyright @Rafał Milach
6/8

Znane są romantyczne historie ze związku Radosława Majdana z Dodą – jak zaskakiwał ukochaną i okazywał jej uczucia?
"Kiedyś w ra­mach prze­pro­sin po­przy­kle­ja­łem na drzwiach ty­sią­ce ser­du­szek wy­cię­tych z papieru. By­ło to o ty­le skom­pli­ko­wa­ne, że nie mia­łem no­ży­czek i te ser­ca wy­ci­na­łem ma­szyn­ką do go­le­nia. Na ko­niec na tych drzwiach wy­kle­iłem na­pis: «Ko­cham Cię». Są­sie­dzi mie­li nie­zły ubaw. Wy­cho­dzi­my z za­ło­że­nia, że nie­za­leż­nie od te­go, jak dłu­go jest się ra­zem, to o mi­łość trze­ba dbać i tę dru­gą osobę sta­le zaskakiwać. Mam trud­ne za­da­nie, bo mo­ją żo­nę trud­no za­sko­czyć. Ona ma w so­bie coś ze szpie­ga."

7/8
Radosław Majdan, "Viva!" styczeń 2009
Copyright @Piotr Porębski/Metaluna
7/8

Jak Radosław Majdan wyobraża sobie przyszłość? Czy planuje dzieci?
"Trójka dzieci, dwa psy. Rodzina totalnie zwariowana, ale wesoła, pozytywnie nastawiona do świata. I wiem, że mój syn będzie dla mnie królem, a córka królową."

 

Polecamy: Małgorzata Rozenek przed Radkiem Majdanem. Jaka była, co sądziła o miłości, co było dla niej najważniejsze?

8/8
Radosław Majdan, "Viva!" styczeń 2009
Copyright @Piotr Porębski/Metaluna
8/8

Czym jest dla Radosława Majdana sukces w związku?
"Podobne nastawienie co do związku, co do tego, co chcemy dalej robić, czy chcemy być ze sobą, o nic innego mi nie chodzi. Sukces to widzieć w sobie wzajemnie ojca i matkę naszych dzieci. I dawanie sobie poczucia bezpieczeństwa. Ja umiem je zapewnić – wiem o tym. Myślę, że to teraz najważniejsza nauka przed nami."

 

Polecamy: Małgorzata Rozenek przed Radkiem Majdanem. Jaka była, co sądziła o miłości, co było dla niej najważniejsze?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.