Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Lewandowski ładuje akumulatory przed Mistrzostwami Świata. Tak spędza czas z rodziną

Obok tych kadrów trudno przejść obojętnie!

Olga Figaszewska 13 listopada 2022 15:06
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Ładują baterie i celebrują wspólne chwile z pociechami. Anna i Robert Lewandowski mają za sobą intensywny czas. A przed nimi kolejne wyzwania! Wkrótce rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Katarze 2022. To oznacza, że już za chwilę będziemy mogli podziwiać piłkarza na murawie w biało-czerwonych barwach. Teraz Robert Lewandowski poświęca się przede wszystkim rodzinie. Ania Lewandowska zamieściła na Instagramie kilka rodzinnych kadrów, pełnych czułości i miłości. Trudno przejść obok nich obojętnie.

Robert Lewandowski spędza czas z rodziną. Tak ładuje baterie przed Mistrzostwami Świata w Katarze

Dla Roberta Lewandowskiego to drugie Mistrzostwa Świata w karierze. Już za chwilę reprezentacja Polski wyrusza na zgrupowanie przed turniejem. A to wiąże się z rozłąką z najbliższymi. 16 listopada w Warszawie odbędzie się sparing przeciwko Chile, a 18 listopada piłkarze wezmą udział w pierwszym treningu w Katarze.

„Rozłąki zawsze są trudne. Za każdym razem, gdy nie ma Roberta dłużej niż kilka dni, to za nim tęsknię. Ale wiem, że kiedyś to się zmieni i będziemy mieli więcej czasu dla siebie. Dziś robimy wszystko, aby pielęgnować nasz związek i dbać o siebie nawzajem”, mówiła jakiś czas temu na łamach VIVY! Anna Lewandowska. Małżonkowie nauczyli się pielęgnować relację i rodzinne więzi. Wiedzą, że to także trudne momenty dla ich córeczek – Klary i Laury.  

Czytaj też: Połączyła ich miłość do sportu. Oto historia Krzysztofa i Iwony Lewandowskich

Robert Lewandowski o szansach Polski podczas Mistrzostw Świata w Katarze

Nic dziwnego, że Robert Lewandowski stara się wykorzystać każdą wolną chwilę przed zgrupowaniem, by spędzić ją z najbliższymi. Rodzina wybrała się niedawno na wycieczkę po Costa Brava. Na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawiły się zachwycające kadry, przepełnione miłością i czułością. Nie zabrakło też ujęć, na których widzimy Klarę i Laurę. Dziewczynki spędzały z rodzicami czas na spacerach i zabawach. Nie odstępowały taty na krok.

W nowym poście Robert Lewandowski podkreśla sam, że pożegnania są bardzo trudne. W kadrze widzimy, jak tuli do siebie córeczki. „Wróci zanim się obejrzycie ❤”, „Sprawisz że będziemy dumni”, „Powodzenia!”, „Wracaj do domu z tym pucharem”, piszą fani.

W jednym z ostatnich wywiadów, kapitan polskiej reprezentacji ocenił szanse drużyny przed mundialem. „To dla nas ogromne wyzwanie w bardzo trudnej grupie, każdy mecz będzie trudny. Na mistrzostwach świata ważne jest, aby wiedzieć, jak będziesz grał. Dla każdego, kto jedzie do Kataru na tym etapie sezonu, to ogromne wyzwanie. Musimy być na to gotowi, musimy walczyć od pierwszej minuty i nieważne jak będzie ciężko, trzeba pokazać to, co najlepsze”, mówił w rozmowie dla gazety Marca. Piłkarz wytłumaczył też, jaką odgrywa rolę. „Moja rola na boisku w reprezentacji Polski jest zupełnie inna niż w Barcelonie. Muszę grać dla drużyny, aby wygrywać dla drużyny. Zdobycie tytułu MVP będzie dla mnie wielkim wyzwaniem, ponieważ nie atakujemy dużo i nie stwarzamy wielu okazji do zdobycia bramki. To nie jest najłatwiejsza sytuacja dla napastnika, ale jestem na to przygotowany. Wszystko, co zrobię, będzie dla drużyny, a nie dla moich osobistych statystyk. Wszystko zależy od zespołu, jeśli zespół podąża za tobą, łatwiej jest zdobyć coś wyjątkowego”, dodał.

Trzymamy kciuki! 

Sprawdź też: Tajemnicza miłość zawodowej kolarki i pilota rajdowego. Tak kochają się Maja Włoszczowska i Przemysław Zasada!

Robert Lewandowski z córeczkami: Klarą i Laurą
Fot. Instastories Anny Lewandowskiej @annalewandowska

Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instastories Anny Lewandowskiej @annalewandowska

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Fot. Instastories Anny Lewandowskiej @annalewandowska

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.