Robbie Williams, MT
Fot. East News
O NIM JEST GŁOŚNO

Robbie Williams zmaga się z poważną chorobą! Czy artysta wróci na scenę?

Olga Figaszewska 27 października 2017 09:00
Robbie Williams, MT
Fot. East News

Robbie Williams odwołał trasę koncertową. W wydanym oświadczeniu wyjaśnił, że od miesiącu zmaga się z poważną chorobą. Fani artysty są zaniepokojeni jego stanem zdrowia. Co mu dolega? Jak się teraz czuje?

Zobacz też: Zespół Hey zawiesza karierę po 25 latach działalności. Tymi pięcioma przebojami formacja zmieniła oblicze polskiej muzyki

Choroba Robbiego Williamsa

Miesiąc temu Robbie Williams trafił do szpitala na oddział intensywnej terapii. Ze względu na zły stan zdrowia musiał zrezygnować z zawodowych obowiązków. Nie zagrał dwóch koncertów w Rosji, które były częścią tournée „The Heavy Entertainment Show Tour”. Muzyk opublikował na YouTubie wideo, w którym uspokaja fanów i wyjaśnia, że nigdy bez poważnego powodu nie zdecydowałby się odwołać występu. Nie zdarzyło mu się to od 1998 roku.

Zobacz też: Ania Wyszkoni wróciła na scenę po długim pobycie w szpitalu. Wokalistka po raz pierwszy skomentowała swój stan zdrowia!

„Od pięciu tygodni walczę z chorobą. Niestety musiałem odwołać moją trasę koncertową, która przebiegała najlepiej jak mogła. Później dostałem wyniki badań... Były bardzo niepokojące, a na oddziale intensywnej terapii nie można koncertować”, wyjaśnił w nagranym filmie. Artysta podziękował za słowa wsparcia i zapowiedział, że zamierza wrócić do Rosji. „Jestem wojownikiem i muszę skończyć to co zacząłem, dlatego wrócę do Moskwy i Petersburga, żeby się z wami spotkać. (...) Kocham Was”, mówił.

Williams twierdzi, że zupełnie przewartościował swoje życie. Czuje się coraz lepiej. Wraca do pełni sił dzięki zdrowej diecie (został weganinem) i rozpoczął swoją przygodę z jogą i pilatesem! Ćwiczenia pozwalają mu zapomnieć o problemach. Ale... przyznał, że raz w tygodniu pozwala sobie na niedzielnego burgera. Nie zdradził jednak, co dokładnie mu dolega. Mamy nadzieję, że najgorsze już minęło i wokalista w niedługim czasie wróci na scenę. W końcu następne koncerty zaplanowano na początek przyszłego roku. W lutym i marcu, wokalista odwiedzi Nową Zelandię i Australię.

Zobacz też: Robbie Williams niestety nie, ale... te gwiazdy zagrają w Polsce w 2017 r.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.