Ramsey BethAnn Bearse
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Była Miss została aresztowana za napastowanie 15-letniego chłopca!

Wysyłała mu swoje nagie zdjęcia!

Olga Figaszewska 10 grudnia 2018 20:55
Ramsey BethAnn Bearse
Fot. East News

Ta sprawa wstrząsnęła opinią publiczną! Kilka lat temu była świetnie zapowiadającą się modelką. Dziś skupiała się na rodzinie i pracy, która dawała jej satysfakcję. Okazuje się, że 28-letnia nauczycielka ma drugą twarz. Ramsey BethAnn Bearse, była miss Kentucky została aresztowana za napastowanie swojego ucznia!

Była Miss Kentucky została aresztowana

Zasłynęła jako modelka. Głośno zrobiło się o niej w 2014 roku kiedy zdobyła koronę Miss Kentucky. Wówczas jurorów urzekła przede wszystkim zdolnościami muzycznymi (grała na skrzypcach) i swoją poruszającą historią. Swój sukces, a także doświadczenie chciała próbowała przekuć w pozytywne działanie.

Sama zmaga się ze stwardnieniem rozsianym. Mówiła, że jej głównym celem jest uświadamianie społeczeństwa i niesienie pomocy osobom, które cierpią na tę chorobę.  Po wyborach poświęciła się pracy. W ostatnim czasie rozpoczęła pracę jako nauczycielka w Zachodniej Wirginii.

To tu na jaw wyszły jej mroczne sekrety 28-letniej Ramsey BethAnn Bearse. Nauczycielka miała wysyłać swojemu 15-letniemu uczniowi swoje roznegliżowane fotografie za pośrednictwem Snapchata. Dotarli do nich jego rodzice, którzy od razu zaalarmowali kierowników placówki i policję o jej gorszącym zachowaniu.  Rzecznik prasowy szkoły Andrew Jackson Middle School odmówił komentarza w tej sprawie. 

Natomiast była Miss przyznała się do rozpowszechniania nieprzyzwoitych treści uczniowi. Kilka dni temu trafia do aresztu. Wiadomo, że nauczycielka zostanie pociągnięta do odpowiedzialności.  Grozi jej 20 lat pozbawienia wolności. 

Ramsey BethAnn Bearse
Fot. SplashNews.com/East News

TAGI #modelka

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?