Tomasz Kammel, VIVA! 5/2020
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

„The Voice Senior” bez Tomasza Kammela. Wiemy, kto go zastąpi!

Zaskoczeni?

Redakcja VIVA! 3 sierpnia 2020 13:53
Tomasz Kammel, VIVA! 5/2020
Fot. Olga Majrowska

Nowe edycje The Voice of PolandThe Voice Senior oraz The Voice Kids już jesienią powrócą na antenę TVP. Rozśpiewane show ma wielu fanów, którzy przed każdą edycją zastanawiają się, kogo zobaczą zarówno w roli trenerów, jak i prowadzących. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią stacji, w tym roku nie zabraknie niespodzianek. Niebawem ruszą nagrania do wszystkich programów The Voice, a już teraz ujawniono zaskakującą zmianę, jaka zaszła w edycji dla seniorów – w roli prowadzącego nie zobaczymy już Tomasz Kammela! Kto zastąpi dziennikarza?

Tomasz Kammel nie poprowadzi The Voice Senior. Zastąpi go Rafał Brzozowski

Jak informuje stacja, współgospodarzem nowego sezonu The Voice Senior będzie Rafał Brzozowski. Wokalista sprawdził się już w roli prowadzącego programów Jaka to melodia? i Koło Fortuny. Otrzymał też tegoroczną TeleKamerę w kategorii „Osobowość Telewizyjna”.

„Prowadzenie The Voice Senior to wielki zaszczyt, wielkie wyzwanie i wielka przygoda. Mam nadzieję, że będę mógł dodać otuchy seniorom, ponieważ doskonale wiem, jak to jest być uczestnikiem tego typu programu. Stresu towarzyszącego mi podczas Przesłuchań w Ciemno chyba nigdy nie zapomnę”, przyznał piosenkarz, który wziął udział w pierwszej edycji The Voice Of Poland. Jego trenerem był wtedy Andrzej Piaseczny.

Brzozowski zdradził, że w roli jego współprowadzącej ponownie zobaczymy Martę Manowską. „Bardzo się cieszę, że będę mógł pracować z Martą, z którą się przyjaźnimy i świetnie się rozumiemy”.

„Równie mocno cieszę się na spotkanie z seniorami, bo jak już wspominałem, chciałbym im pomóc przejść przez ten program z jak najmniejszą ilością stresu i jak największą dawką dobrej, pozytywnej energii. Nie mogę się doczekać spotkania z naszymi uczestnikami i poznania ich historii, bo wiem, że będę mógł czerpać z ich życiowej mądrości”, dodał.

Jeśli chodzi o Tomasza Kammela, na początku roku informowano, że poprowadzi 11. edycję The Voice of Ponad. Dziennikarz pozostaje również w Pytaniu na śniadanie.

Zdjęcia do drugiej edycji The Voice Senior ruszą pod koniec sierpnia. Wtedy też poznamy nowych jurorów. Czekacie na nowe odsłony The Voice? 

Tomasz Kammel, VIVA! 5/2020
Fot. Olga Majrowska

ramówka TVP jesień 2019, Rafał Brzozowski
Fot. ONS

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.