Przemysław Kossakowski, VIVA! 3/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters
Z ŻYCIA GWIAZD

Przemysław Kossakowski zaskoczył fanów. Zdradził, jakie są jego plany na przyszłość

To wspaniała wiadomość dla wielbicieli programu „Down the Road”

Ksenia Krasko 25 lipca 2021 12:05
Przemysław Kossakowski, VIVA! 3/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Kiedy w mediach pojawiły się doniesienia, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski nie są już razem, fani przez dłuższy czas nie mogli – lub nie chcieli – w to uwierzyć. Po kilku dniach milczenia obie strony skomentowały plotki, potwierdzając rozstanie, po czym znowu zamilkły. Wielbiciele dziennikarzy nie kryli zaniepokojenia, chociaż para znana była z tego, że nie opowiadała o życiu prywatnym. Teraz podróżnik opublikował na Instagramie zdjęcie, które zdradza jego plany na najbliższy czas, czym ucieszył rzeszę fanów.

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska - czym zajmują się po rozwodzie?

Chociaż Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski nie ukrywali uczuć, bardzo rzadko opowiadali o sobie i o swoim związku. W końcu ujawnili, że się zaręczyli, a wkrótce potem wzięli cichy ślub i podzielili się zdjęciami na swoich portalach społecznościowych. Być może właśnie ze względu na milczenie, ta relacja od początku budziła tak duże zainteresowanie... Kiedy pojawiły się plotki, że nie są już razem, w sieci zawrzało.

Zobacz też: Ona przewidziała rozpad małżeństwa Przemka Kossakowskiego i Martyny Wojciechowskiej

Podróżniczka i prowadząca programu „Kobieta na krańcu świata” skomentowała plotki jako pierwsza. „Po trzech latach związku i trzech miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie”, napisała Martyna Wojciechowska.

Wielbiciele gwiazdy okazali jej wsparcie, a w komentarzach pojawia się wiele budujących słów. Jak wynika z ostatnich postów na Instagramie dziennikarki, zachowuje ona pozytywne nastawienie. Spędza czas z córką Marysią, a także zajmuje się swoją fundacją UNAWEZA i sklepem „Martyna.World”.

Martyna Wojciechowska w sesji dla magazynu VIVA!, 2020 rok

Martyna Wojciechowska, VIVA! 21/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Później sprawę skomentował Przemysław Kossakowski, który przez kilka dni zmagał się z falą hejtu, którą szerzyły osoby, obwiniające go o rozpad małżeństwa. „Nie chcę uciekać od odpowiedzialności, chciałbym tylko napisać, że ocenianie, znając czyjeś życie jedynie przez pryzmat medialnej ekspozycji, to ocenianie na podstawie wyjątkowości nie mającej wiele wspólnego z prawdziwym życiem. Ważne i bolesne decyzję nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces [...]”, zaznaczył w oświadczeniu.

W mediach wciąż pojawiają się nowe szczegóły rozstania pary, a fani jednej i drugiej strony martwią się, czy ich ulubieńcy mają dobre samopoczucie. Co dzieje się z podróżnikiem? Okazuje się, że znów zajmuje się tym, co uwielbia najbardziej – ponownie ruszył w wyjątkową trasę z niezwykłymi ludźmi.

Przemysław Kossakowski w sesji dla magazynu VIVA!, 2021 rok

Przemysław Kossakowski, VIVA! 3/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Przemysław Kossakowski zapowiada „Down the Road 3”

To pewne, że Przemysław Kossakowski nie zwalnia tempa. Z pomocą Instagrama przekazał swoim fanom, a właściwie widzom, że właśnie nagrywa kolejną część programu „Down The Road. Zespół w Trasie”. „Trzecia odsłona. Turcja. Już wkrótce”, czytamy na profilu podróżnika pod fotografią z uczestnikami show.

Ta wiadomość wzbudziła pozytywne emocje, dlatego nie brakuje komentarzy o niecierpliwym oczekiwaniu na premierę. Program „Down The Road. Zespół w trasie” to miejscami zabawna, a miejscami wzruszająca opowieść o tym, jak osoby z Zespołem Downa radzą sobie z codziennością podczas podróży.

Produkcja cieszy się sporym zainteresowaniem od samego początku. „Zanim wystartowaliśmy z pierwszą edycją, dużo ludzi krytykowało sam pomysł. Mówili, że nikt tego nie będzie oglądał, że wykorzystujemy ludzi z niepełnosprawnościami do realizacji programu telewizji komercyjnej. Ale potem to szybko wygasło, od dnia premiery krytyka to są jakieś pojedyncze sytuacje”, mówił Przemek Kossakowski VIVIE.pl.

Zobacz też: Przemek Kossakowski odpowiedział na krytykę „Down The Road”. Widzom nie spodobało się jedno

Będziecie oglądać trzecią część „Down the Road”? 

Przemysław Kossakowski w sesji dla magazynu VIVA!, 2021 rok

Przemysław Kossakowski, VIVA! 3/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.