Przemysław Kossakowski, VIVA! 3/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters
o tym SIĘ MÓWI

Przemek Kossakowski przerywa milczenie: „Nie chcę uciekać od odpowiedzialności

Po raz pierwszy zabrał głos w sprawie rozpadu małżeństwa z Martyną Wojciechowską

Gabriela Czernecka 16 lipca 2021 19:33
Przemysław Kossakowski, VIVA! 3/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

To już oficjalne. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski potwierdzili rozpad związku. Od kilku dni w mediach krążyły niepotwierdzone informacje. W końcu oświadczenie ukrócające wszystkie plotki wydała Martyna Wojciechowska, teraz głos zabrał sam Przemek Kossakowski. Na Instagramie w krótkich słowach odniosł się do doniesień mediów. 

Przemek Kossakowski o rozstaniu z Martyną Wojciechowską

Ta wiadomość zaskoczyła nie tylko fanów pary. Kilka dni temu serwis pudelek.pl ujawnił, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski nie są już razem. Według serwisu małżonkowie podjęli trudną decyzję już jakiś czas temu. Martyna Wojciechowska usunęła z Instagrama niektóre wspólne zdjęcia z mężem, a z palca Przemysława Kossakowskiego zniknęła obrączka.

Zobacz: Martyna Wojciechowska nie była pierwszą żoną Przemka Kossakowskiego: „Byłem już żonaty”

Przemysław Kossakowski, VIVA! 3/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

W końcu w czwartkowy wieczór oświadczenie wydała sama Martyna Wojciechowska potwierdzając smutne doniesienia mediów. „Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa”, ujawniła, zaznaczając, że nie była to jej decyzja. „Ta nagła zmiana była dla mnie zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie”, przyznała prowadząca „Kobiety na krańcu świata”.

Przemek Kossakowski wydał oświadczenie

Przemek Kossakowski początkowo nie komentował doniesień mediów, zwykle rzadko zabiera głos w kontekście swojego życia prywatnego. Tym razem zrobił wyjątek i odniósł się do medialnych informacji. Parę słów w formie krótkiego oświadczenia napisał w poście w social mediach. 

Przeczytaj także: Martyna Wojciechowska przerwała milczenie! Ujawniła bolesne kulisy rozstania

„Nie chcę uciekać od odpowiedzialności, chciałbym tylko napisać, że ocenianie, znając czyjeś życie jedynie przez pryzmat medialnej ekspozycji, to ocenianie na podstawie wyjątkowości nie mającej wiele wspólnego z prawdziwym życiem. Ważne i bolesne decyzję nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces. Nie zawsze go widzimy, a czasami pochłonięci własną wizją świata, widzieć nie chcemy. Żyjmy zatem najlepiej jak potrafimy i pozwólmy robić to innym”, napisał na Instagramie Przemek Kossakowski. 

Przemysław Kossakowski, VIVA! 3/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?