Przemysław Kossakowski, VIVA! 3/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters
O TYM SIĘ MÓWI

Martyna Wojciechowska nie była pierwszą żoną Przemka Kossakowskiego: „Byłem już żonaty”

Co wiadomo o jego pierwszym małżeństwie?

Gabriela Czernecka 16 lipca 2021 09:15
Przemysław Kossakowski, VIVA! 3/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Martyna Wojciechowska potwierdziła rozstanie z Przemkiem Kossakowskim. Małżeństwo jeszcze niedawno wydawało się idealnie dobraną parą. Łączyło ich podejście do świata, wspólna pasja. Niestety para potwierdziła właśnie, że ich małżeństwo dobiegło końca. Jak podawał Pudelek, to Przemysław Kossakowski zdecydował o rozstaniu i wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. okazuje się, że podróżnik już kiedyś był żonaty. Co wiadomo o jego poprzednim małżeństwie?

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się

Informację o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego jako pierwszy podał serwis Pudelek.pl. Podróżniczka w czwartkowy wieczór wydała oświadczenie i potwierdziła, że jej małżeństwo przeszło do historii: „Jak wiecie, bardzo rzadko wypowiadam się na temat mojego życia osobistego, ale w związku z ostatnimi doniesieniami medialnymi i licznymi spekulacjami chciałabym, żebyście usłyszeli kilka słów bezpośrednio ode mnie. Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa”, ujawniła podróżniczka.

Zobacz:  Martyna Wojciechowska po raz pierwszy o rozstaniu z Przemysławem Kossakowskim!

Dziennikarka nie ukrywa, że to nie ona podjęła decyzję o zakończeniu relacji:„Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie. Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija”, zwierzyła się.

Choć doniesienia o rozstaniu pary mocno wstrząsnęło internautami, zarówno Wojciechowska, jak i Kossakowski mieli już spory bagaż doświadczeń z przeszłości. Sama Martyna Wojciechowska nie ukrywała, że  w jej życiu miłosnym wiele się działo: „Do tej pory byłam zaręczona pięć razy, więc jestem taką trochę uciekającą panną młodą. Po tylu zaręczynach i po dwóch odwołanych w ostatniej chwili ślubach nareszcie będę miała chociaż ślubną sesję” wyznała w jednym z odcinków Kobiety na krańcu świata

Martyna Wojciechowska, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Kim była pierwsza żona Przemka Kossakowskiego?

Ale Przemysław Kossakowski też wiele przeszedł. Okazuje się, że Martyna Wojciechowska nie jest jego pierwszą żoną. Jak mówił w wywiadzie dla Twojego Stylu: „Sprzedałem mieszkanie i kupiłem dom na wsi. Byłem już wtedy żonaty. Żona nie miała nic przeciwko tej zmianie. Przez pierwsze pół roku remontowałem dom. (...) Byłem bez grosza. Rozpadło się moje małżeństwo. (...) Bez kobiety, dzieci, roboty. Nie miałem pracy, zaczęła dopadać mnie depresja”, wyznał.

Zobacz: Tak się poznali. Oto historia miłości Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego

Niewiele wiadomo jednak o pierwszym małżeństwie Kossakowskiego. Podróżnik rozwiódł się z partnerką przed 40. urodzinami. Wyprowadził się wówczas do Łodzi i zaczął tam nowe życie. „Zbliżałem się do czterdziestki, rozwiodłem się, moje życie prywatne było totalnie zrujnowane, nie miałem pracy, brakowało mi pieniędzy i nie widziałem żadnych perspektyw na przyszłość”, wyznał w rozmowie z Plejadą.

Podróżnik chroni jednak prywatność byłej żony i nie ujawnił mediom jej tożsamości. Wygląda na to, że drugie małżeństwo dziennikarza również zakończyło się niepowodzeniem... 

Przemysław Kossakowski, VIVA! 3/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Przemysław Kossakowski, VIVA! 3/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.