Postanowienia noworoczne 2020
Fot. stock.adobe.com
HOROSKOP VIVY!

Jakie postanowienia noworoczne warto podjąć, patrząc na znak zodiaku?

Przepowiednia Gwiazd wskaże dobry kierunek!

Redakcja VIVA! 2 stycznia 2022 17:01
Postanowienia noworoczne 2020
Fot. stock.adobe.com

Prawdopodobnie już nie raz robiłaś listę postanowień noworocznych, których... nigdy nie dotrzymałaś. Zbyt ambitne podejście do zmian w życiu może skutkować potwornym rozczarowaniem, po którym ciężko nam się pozbierać. Koncentrując się na jednej konkretnej obietnicy, danej samej sobie, masz zdecydowanie większą szansę osiągnąć sukces.

Jakie postanowienie noworoczne uda Ci się dotrzymać? Podpowie Twój znak zodiaku!

ZOBACZ TEŻ: Najlepsze stylizacje gwiazd podczas Sylwestra z Polsatem!

POSTANOWIENIA NOWOROCZNE 2022: BARAN

Czasami przerasta Cię Twoja własna energia, więc chwytasz się kilku projektów na raz, nie zastanawiając się nad szczegółami i ewentualnymi konsekwencjami. W rezultacie nie jesteś w stanie wywiązać się z obietnic. Gwiazdy radzą skupić się na jednym długoterminowym celu – może to być zakup nieruchomości, auta, lub po prostu zaoszczędzenie konkretnej kwoty. Jeśli uda Ci się wytrwać w swoim postanowieniu, pod koniec 2022 roku poczujesz się jak prawdziwy zwycięzca.

POSTANOWIENIA NOWOROCZNE 2022: BYK

Bykom z reguły trudno opuścić ich własną strefę komfortu, ale powinnaś to zrobić w nadchodzącym roku. Nie musisz rezygnować z ulubionej pracy lub rozstawać się z obecnym partnerem – Gwiazdy nie namawiają do podróży w nieznane. Ważne jest, abyś raz na jakiś czas zrobiła to, czego zawsze unikasz: diametralna zmiana wizerunku, przyznanie się do słabości, prośba o pomoc, spontaniczny wyjazd za granicę... Jednym słowem, zrób to, co zawsze Cię przerażało. Staniesz się silniejsza i odważniejsza.

POSTANOWIENIA NOWOROCZNE 2022: BLIŹNIĘTA

Twoja kreatywna natura ma wiele zalet, jednak jest jedna wada, z którą zapewne nie umiesz sobie poradzić. Często nie kończysz tego, co zaczęłaś. Dlatego Twoim wyzwaniem na nadchodzący 2022 rok jest ukończenie co najmniej jednego projektu – będziesz musiała pilnować się od początku do końca. Podpowiedź Gwiazd: nie musi być związany z Twoją pracą! To może być również zmiana diety, opanowanie nowej umiejętności lub zyskowne hobby, które sprawi Ci przyjemność.

POSTANOWIENIA NOWOROCZNE 2022: RAK

Zaniedbywanie własnych potrzeb i pragnień nie przynosi korzyści innym – to Twoje motto na 2022 rok. Gwiazdy nalegają, że musisz wykazać się zdrowym egoizmem. Twoje postanowienie noworoczne powinno opierać się na moralnej i materialnej inwestycji w samą siebie. Zwolnij, a zauważysz, jak bardzo się ostatnio zaniedbałaś. Od czego powinnaś zacząć? Od spełnienia jednego z marzeń...

POSTANOWIENIA NOWOROCZNE 2022: LEW

Lwy rzadko zgadzają się z osobami, które kwestionują słuszność ich decyzji. W ten sposób podkreślają swoją pewność siebie i przywódczy charakter. Najlepsze postanowienie noworoczne dla Twojego znaku zodiaku nie powinno Cię więc dziwić – Gwiazdy namawiają do wyciągania wniosków z konstruktywnej krytyki. Przyjmuj ją z wdziękiem i godnością, nie oskarżaj drugiej osoby o bezmyślność i nie chowaj urazy. Zmiana nastawienia pozytywnie Cię zaskoczy pod koniec roku.

POSTANOWIENIA NOWOROCZNE 2022: PANNA

Panny zazwyczaj są bardzo wymagające wobec siebie. Z tego względu ​​wątpią w swoją wartość i nie wierzą w komplementy, którymi obdarzają je inne osoby. Byłoby wspaniale, gdybyś w nadchodzącym 2022 roku została swoją własną... fanką! Nie wstydź się mówić o swoich zasługach, chwal nawet najmniejsze osiągnięcia, podkreślaj najlepsze cechy charakteru – to wszystko magicznie zmieni Twoje życie.

POSTANOWIENIA NOWOROCZNE 2022: WAGA

Jesteś bardzo uważną i wrażliwą osobą, dlatego często zgadzasz się na spotkania z ludźmi, którzy Cię męczą. Nie możesz odmówić pomocy i często spadają na Ciebie obowiązki współpracowników. Przez To wszystko czujesz się wyczerpana i nie masz nawet chwili dla siebie. Czas to zmienić! Twoim zadaniem na 2022 rok jest uświadomienie sobie, że czas jest najcenniejszym zasobem, jaki posiadasz. Otoczenie może być nieco zdziwione każdą Twoją odmową, ale nie martw się. Oni przetrwają, a Ty poczujesz się lepiej.

POSTANOWIENIA NOWOROCZNE 2022: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona wciąż próbują panować nad emocjami, także negatywnymi. Trzymają w sobie wszystko, co złe i trudno im budować szczere relacje. Gwiazdy podpowiadają, że w nadchodzącym 2022 roku powinnaś przezwyciężyć siebie w tym temacie i nauczyć się komunikacji. Jeśli natychmiastowa przemiana jest dla Ciebie zbyt odważnym wyzwaniem, zacznij od małych kroczków: zacznij rozmawiać z najbliższymi i otwarcie mów o tym, co Cię boli.

POSTANOWIENIA NOWOROCZNE 2021: STRZELEC

Strzelce to szczere i otwarte osoby, dlaczego zawsze mówią innym prawdę. Niestety, czasami nie panujesz nad sposobem, w jaki to robisz, albo zdarza się to w najmniej odpowiednim momencie. Z tego właśnie powodu Gwiazdy polecają Ci popracować nad empatią. Zanim otwarcie skrytykujesz drugą osobę, zastanów się, czy na pewno nikogo nie urazisz i nie obrazisz. Taka rozwaga uratuje Cię od wielu konfliktów i zniewag, więc Twoje życie stanie się znacznie łatwiejsze.

POSTANOWIENIA NOWOROCZNE 2021: KOZIOROŻEC

Prawdopodobnie jesteś dumna ze swojego zaangażowania w sprawy zawodowe, ale w nadchodzącym roku po prostu musisz odpocząć. Tak, Twoim postanowieniem noworocznym powinien być urlop! Gwiazdy ostrzegają, że Twoje dotychczasowe podejście nie doprowadzi do niczego dobrego, a inni po prostu Cię wykorzystują. Zadbaj więc o siebie i swoje samopoczucie, a szybko odzyskasz szacunek otoczenia.

POSTANOWIENIA NOWOROCZNE 2021: WODNIK

Jako Wodniczka zawsze musisz mieć rację, prawda? Trudno Ci uznać, że Twoja opinia na jakiś temat może być błędna. Dlatego Gwiazdy nie mają wątpliwości, że Twoim postanowieniem noworocznym musi być pokora. Zanim zaczniesz nalegać na poprawności swoich działań i wypowiedzi, zastanów się, czy to, czego bronisz, na pewno jest warte kolejnej kłótni z osobami, którym na Tobie zależy.

POSTANOWIENIA NOWOROCZNE 2022: RYBY

W nadchodzącym roku musisz skupić się na ratowaniu Twojego budżetu. Pieniądze są dla Ciebie jednym z najbardziej stresujących i trudnych tematów, ale jak tylko uporządkujesz sprawy w tym obszarze, poczujesz się zdecydowanie lepiej. Gwiazdy podpowiadają, że Twoim postanowieniem noworocznym na nadchodzący 2022 powinno być... oszczędzanie. Im szczerzej się w to zaangażujesz, tym lepszy rezultat osiągniesz pod koniec roku. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.