Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Antoni Królikowski
Fot. FORUM
O TYM SIĘ MÓWI

Poruszający gest Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Antoniego Królikowskiego 

To piękna inicjatywa!

Olga Figaszewska 23 marca 2020 18:17
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Antoni Królikowski
Fot. FORUM

Gwiazdy w mediach społecznościowych zachęcają internautów do tego, by pozostali w domach. Wieczorami na swoich Instagramach organizują koncerty, czytają książki, ćwiczą, by w ten sposób zaangażować fanów do wspólnej zabawy, by chodź na chwilę odciągnąć ich myśli od informacji dotyczących pandemii koronawirusa. Do ich grona dołączyli także Małgorzata Ostrowska-Królikowska i jej syn, Antoni. Czas kwarantanny spędzają w rodzinnym gronie. A to dla nich także nie jest łatwy okres... Niedawno pożegnali ukochanego męża i tatę.

Piękny gest rodziny Królikowskich 

Paweł Królikowski odszedł 27 lutego po długiej walce z chorobą neurologiczną. Dla jego bliskich i przyjaciół to prawdziwy cios. Wszyscy do końca wierzyli, że uda mu się przezwyciężyć problemy zdrowotne. Rodzina była przy nim do końca. Po odejściu aktora Małgorzata Ostrowska-Królikowska może liczyć na wsparcie swoich dzieci i próbuje się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Aktorka stara się też spędzać sporo czasu w przydomowym ogródku, by zająć swoje myśli. 

„Trzeba jakoś żyć. Nie mam problemu z organizacją czasu. Nie brakuje nam zajęć domowych. Moje córki chętnie gotują teraz za mnie obiady, grają ze mną w szachy czy planszówki. Z przyjemnością spędzam czas z nimi i synami. Ale mam też ogródek, który potrzebuje opieki i praca w nim uspokaja. (...) Świat teraz przystopował, więc trzeba skorzystać z okazji, by zająć się rodziną, domem i poddać się refleksji. Najcenniejsze, co mam, to świetne dzieci. Możemy na siebie liczyć. To największa siła i skarb ”, mówiła niedawno w rozmowie z Faktem Małgorzata Ostrowska-Królikowska. 

Pandemia koronawirusa sprawiła, że rodzinna spędza ze sobą jeszcze więcej czasu. Starają się poświęcić go także innym. Podobnie, jak znane i lubiane gwiazdy polskiego show-biznesu, Małgorzata Ostrowska-Królikowska i jej syn, namawiają fanów, by poważnie potraktowali dwutygodniową kwarantannę i przestrzegali zaleceń WHO. 

Na Instagramie zamieścili relację na żywo, na której aktorka z synem Antonim czytali wspólnie bajkę Szelmostwa lisa Witalisa Jana Brzechwy. Tak przyłączyli się do inicjatywy Michała Koterskiego.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Antoni Królikowski
Fot. screen

„Misiek Koterski zaprosił mnie dziś do wspólnego czytania bajek dla dzieci „na żywo” u siebie na profilu. To super inicjatywa, szczególnie teraz! Było bardzo fajnie tym bardziej, że poczytałem razem z mamą „Szelmostwa Lisa Witalisa” Jana Brzechwy”, skomentował Antoni Królikowski. Bajka w wykonaniu Małgorzaty Ostrowskiej Królikowskiej i Antoniego Królikowskiego rozczuliła internautów. 

Mamy nadzieję, że to nie ostatnie takie nagranie!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.