Mac Miller nie żyje
Fot. Instagram @macmillerig
O NIM SIĘ MÓWI

Podano oficjalną przyczynę śmierci Maca Millera! 

Co ukazał raport?

Monika Katarzyna Krupska 6 listopada 2018 09:57
Mac Miller nie żyje
Fot. Instagram @macmillerig

Niespełna dwa miesiące temu dowiedzieliśmy się o śmierci Maca Millera. Były chłopak Ariany Grande został znaleziony w swoim domu w San Fernando. Choć pomoc nastąpiła od razu, to artysty nie udało się uratować. Spekulowano o samobójstwie lub przedawkowaniu narkotyków. Dziś już wiemy jaka była prawda! Czy Mac Miller targnął się na swoje życie? 

Mac Miller przyczyna śmierci 

Według oficjalnego raportu Mac Miller przedawkował narkotyki! O jego uzależnieniu mówiło się wielokrotnie. To najprawdopodobniej było powodem rozstania z wokalistą w maju 2018 roku. W organizmie Malcolma McCormika znaleziono „toksyczną mieszankę leków z narkotykami”, którą popił alkoholem. Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu w krwi muzyka była kokaina, alkohol i fentanyl. Śmierć 26-latka była przypadkowa. 

Śmierć muzyka pogrążyła wszystkich fanów w żałobie. Ariana Grande, którą fani obwiniali za śmierć rapera poinformowała ostatnio w mediach społecznościowych, że adoptowała psa, którego muzyk został. Axel ma pomóc wokalistce uporać się ze stratą. W jednej z ostatnich nowych piosenek Thank U, Next artystka wspomina Maca Millera mówiąc o nim „anioł”. 

Ariana Grande i Mac Miller
Fot. Instagram @macmillerig

Mac Miller i pies Axel
Fot. Instagram @wylderspets

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.