Mac Miller nie żyje
Fot. Instagram @macmillerig
O NIM SIĘ MÓWI

Podano oficjalną przyczynę śmierci Maca Millera! 

Co ukazał raport?

Monika Katarzyna Krupska 6 listopada 2018 09:57
Mac Miller nie żyje
Fot. Instagram @macmillerig

Niespełna dwa miesiące temu dowiedzieliśmy się o śmierci Maca Millera. Były chłopak Ariany Grande został znaleziony w swoim domu w San Fernando. Choć pomoc nastąpiła od razu, to artysty nie udało się uratować. Spekulowano o samobójstwie lub przedawkowaniu narkotyków. Dziś już wiemy jaka była prawda! Czy Mac Miller targnął się na swoje życie? 

Mac Miller przyczyna śmierci 

Według oficjalnego raportu Mac Miller przedawkował narkotyki! O jego uzależnieniu mówiło się wielokrotnie. To najprawdopodobniej było powodem rozstania z wokalistą w maju 2018 roku. W organizmie Malcolma McCormika znaleziono „toksyczną mieszankę leków z narkotykami”, którą popił alkoholem. Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu w krwi muzyka była kokaina, alkohol i fentanyl. Śmierć 26-latka była przypadkowa. 

Śmierć muzyka pogrążyła wszystkich fanów w żałobie. Ariana Grande, którą fani obwiniali za śmierć rapera poinformowała ostatnio w mediach społecznościowych, że adoptowała psa, którego muzyk został. Axel ma pomóc wokalistce uporać się ze stratą. W jednej z ostatnich nowych piosenek Thank U, Next artystka wspomina Maca Millera mówiąc o nim „anioł”. 

Ariana Grande i Mac Miller
Fot. Instagram @macmillerig

Mac Miller i pies Axel
Fot. Instagram @wylderspets

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?