Piotr Żyła, Justyna Żyła, dzieci Piotra Żyły
Fot. Facebook @Piotr Żyła
O TYM JEST GŁOŚNO

Justyna Żyła pokazał szokujące wiadomości od rzekomej kochanki Piotra!

„Jestem w ciąży z Piotrkiem”

VIVA! 11 sierpnia 2018 14:30
Piotr Żyła, Justyna Żyła, dzieci Piotra Żyły
Fot. Facebook @Piotr Żyła

Piotr Żyła spodziewa się dziecka z kochanką?! Justyna Żyła opublikowała prywatne wiadomości od kobiety, z którą rzekomo ma umawiać się jej mąż. Z opublikowanej na InstaStories relacji dowiadujemy się, że Piotr Żyła niebawem... po raz trzeci zostanie ojcem. „Jestem w ciąży z Piotrkiem”, brzmi wiadomość. Ponadto  kobieta podkreśla, że skoczek nigdy żony nie kochał i uważał za „puszczalską”. To jednak dopiero początek wiadomości, które ujawniła Justyna...

Justyna Żyła ujawnia jej prywatne wiadomości z kochanką męża

Wydawało się, że konflikt Justyny i Piotra Żyłów powoli schodzi z pierwszych łam gazet to jak się okazuj, był to dopiero początek. Zszarganej reputacji Piotra Żyły nie pomógł nawet wywiad w Uwadze TVN, gdzie skoczek wprost opowiedział o relacji z żoną i wyprostował wystosowane dotychczas przez nią informacje. Wygląda na to, że Justyna Żyła postanowiła wyciągnąć potężniejsze działa. Najnowsze informacje, jakie ujawniła na swoim Instagramie nie przejdą bez echa...

Justyna Żyła na dowód zdrady męża opublikowała na swojej relacji na Instagramie screeny prywatnych rozmów z domniemaną kochanką Piotra Żyły. Podobnie, jak w przypadku poprzednich publikacji kobiety wiadomości zniknęły z sieci, ale czujni internauci opublikowali je na stronie Vogule Poland. Zrzuty ekranu pokazał także na swojej stronie serwis party.pl.

Z opublikowanej przez Justynę Żyłę relacji dowiadujemy się, że do żony Piotra Żyły odezwała się jego rzekoma kochanka, która napisała do niej wprost: „Jestem w ciąży z Piotrkiem”. Na tę wiadomość Justyna miała odpowiedzieć: „Co? Słucham?”.

Na dowód tych słów Justyna Żyła miała otrzymać zdjęcie kochanki swojego męża, na którym ta dumnie prezentuje pokaźnych rozmiarów ciążowy brzuszek. „On pani nie kocha, zawsze opowiadał, że z pani taka puszczalska”, miała napisać jej kochanka. „Pogódź się, że on z tobą nie będzie”, czytamy dalej. 

Więcej, okazuje się, że kobieta proponowała Justynie Żyle spotkanie. „Spotkajmy się, skoro nie wierzysz, i sama zobaczysz”, a swoją rozmowę z żoną skoczka kończy słowami: „Jeszcze chamsko przeliżę się z nim na twoich oczach”.

Konflikt Justyny i Piotra Żyłów

Jeszcze niedawno po długim milczeniu Piotr Żyła zdementował wszelkie informacje o kochance i po raz pierwszy tak obszernie zaprezentował sytuację z własnej perspektywy: 

„Przyszedł czas, żeby podsumować to, co się działo. Było kilka nieprawdziwych informacji na mój temat. Przede wszystkim nie wiem, skąd wzięła się informacja o kochance. To Justyna poinformowała mnie, że ma innego partnera. Teraz tak naprawdę chce wrócić do mnie, ale ja już nie chcę. Trzeba zaakceptować pewne decyzje. Wtedy należy nauczyć się żyć od nowa”, mówił dla Uwagi

W materiale dowodowym Justyny Żyły jest jednak wiele nieścisłości. Najważniejsza jest jednak tak, że upublicznione wiadomości zostały wysłane z dwóch różnych kont. Internauci już sugerują, że kobieta upozorowała całe "wydarzenie". W takiej sytuacji pozostaje zadać tylko jedno pytanie: Jak długo jeszcze relacja Żyłów będzie lądowała na łamach prasy...?  

Piotr Żyła z żoną, FB

Piotr Żyła, Justyna Żyła, dzieci Piotra Żyły
Fot. Facebook @Piotr Żyła

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.