Do tego doszedł stres i...

Gabriela Czernecka 5 marca 2019 12:58

Pierwszy odcinek Tańca z Gwiazdami dla Justyny Żyły nie był łatwy. Po występie spotkała ją miażdżąca krytyka ze strony jury, z którą niełatwo było się jej zmierzyć. Okazuje się, że jeszcze przed premierowym odcinkiem zmagała się z problemami zdrowotnymi. Do tego doszła rozłąka z dziećmi, ogromny stres i.. wyszło, jak wyszło. Justyna Żyła się jednak nie poddaje, z optymizmem patrzy w przyszłość i już trenuje do kolejnego odcinka. Jak wyjdzie jej tym razem? 

Justyna Żyła w Tańcu z Gwiazdami

Gdy tylko ogłoszono, że jedną z uczestniczek Tańca z Gwiazdami będzie Justyna Żyła posypała się masa komentarzy. Wszyscy zastanawiali się, jak była żona Piotra Żyły sprawdzi się w tanecznym show. Ona sama była pełna nadziei, choć szybko zdała sobie sprawę, że czeka ją ciężka praca: „Zawsze lubiłam tańczyć i wydawało mi się, że całkiem dobrze sobie radzę na parkiecie. Jednak profesjonalne treningi mocno zweryfikowały moje myślenie”, mówi w rozmowie z Fleszem.

Nic dziwnego, że po pierwszym odcinku Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami Justyna Żyła i Tomasz Barański stali się parą, która tej edycji wzbudza największe zainteresowanie, niestety z pewnością nie takie, na jakie liczyli. Po ich występie posypały się słowa krytyki od jury: „Tańczyłaś jak przedszkolak, słowo tańczyłaś to za dużo. To był występ i myślę, że znasz tą nomenklaturę swoją (byłą), to był taki mizerny skok bez zaznaczonego telemarku. Pozostaje ci walka o SMS-y. Masakra”, powiedziała oburzona Iwona Pavlović.

Z kolei Andrzej Grabowski skomentował występ Żyły krótkim wierszykiem: „Justyna Żyła, uważaj, żebyś w następnym odcinku nie była była”. I choć faktycznie, nie poradziła sobie na parkiecie najlepiej, to wiele osób nie pochwala tak ostrej krytyki pod jej adresem. Widzowie i internauci wzięli ją w obronę.

Do tego grona szybko dołączył Tomasz Barański, partner taneczny celebrytki: „Jurorzy niepotrzebnie tak skrytykowali. Nawet my pomiędzy sobą tancerzami rozmawialiśmy, że nie powinna dostać jedynki. Nie tańczy jakoś wybitnie, ale nie leżała przez ten miesiąc. (…) Po odcinku uroniła łezkę, przykro nam było bardzo, ale idziemy dalej. Justyna ma dużo dystansu wokół tego co się wokół niej dzieje”, wyznał w rozmowie z Jastrzabpost.pl.

Sama Justyna przyznaje, że jej taniec nie wypadł najlepiej, ale jak mówi w rozmowie z Fleszem: „Na parkiecie toczę osobistą walkę: ze swoimi słabościami, z kompleksami. W tańcu musisz otworzyć się na partnera, bo inaczej ciężko to wszystko idzie”.

Okazuje się, że na formę celebrytki ogromny wpływ miał nie tylko stres, ale i problemy zdrowotne, z jakimi zmagała się od jakiegoś czasu: „Od kilku dni walczę z przeziębieniem, które dodatkowo mnie osłabia. Ale robię, co mogę, żeby postawić się na nogi”, wyznała. Justynie trudno jest także wytrzymać rozłąkę z dziećmi. Choć syn i córka spędzili z nią ferie zimowe, to musieli powrócić do domu w Wiśle. Żyła została więc w stolicy sama. To nie jest dla niej łatwe: „Jesteśmy w stałym kontakcie, będą przyjeżdżać na moje występy, ale serce matki to serce matki. Bardzo brakuje mi wspólnych posiłków, gotowania, rozmów i wieczornych wygłupów. Dzieciaki bardzo mi kibicują, zwłaszcza Karolinka, która uwielbia tańczyć i też chodzi na profesjonalne lekcje”.

Mimo ciężkiego początku, Justyna Żyła się nie poddaje i z nadzieją podchodzi do kolejnego odcinka, do którego już wytrwale trenuje, choć nie jest jej lekko: „Jestem kobietą po przejściach i nie jest mi łatwo znów komuś zaufać. Mam dzieci, które są całym moim światem, swój bagaż doświadczeń, mnóstwo zalet, ale i wad. Wierzę, że jeszcze kiedyś się zakocham i znajdę mężczyznę, i być może się zestarzeję u jego boku. Ale to pieśń przyszłości”, mówi, po czym dodaje: „Na razie nie myślę jednak o nowym związku, bo walczę o siebie i pracuję nad swoją fundacją, która będzie zrzeszać samotne mamy. A co mi jeszcze ześle los? Czas pokaże”.  

1/4
Justyna Żyła, Tomasz Barański, Taniec z gwiazdami
Copyright @Mateusz Jagielski/East News
1/4

Gdy tylko ogłoszono, że jedną z uczestniczek Tańca z Gwiazdamibędzie Justyna Żyła posypała się masa komentarzy.

2/4
Justyna Żyła, Taniec z gwiazdami
Copyright @Mateusz Jagielski/East News
2/4

Wszyscy zastanawiali się, jak była żona Piotra Żyły sprawdzi się w tanecznym show. Ona sama była pełna nadziei, choć szybko zdała sobie sprawę, że czeka ją ciężka praca.

3/4
Justyna Żyła, Tomasz Barański, Taniec z gwiazdami
Copyright @Mateusz Jagielski/East News
3/4

Faktycznie, Justyna Żyła nie poradziła sobie na parkiecie najlepiej, ale wiele osób nie pochwala aż tak ostrej krytyki pod jej adresem. Widzowie i internauci wzięli ją w obronę.

4/4
Justyna Żyła
Copyright @Instagram
4/4

Justyna Żyła się jednak nie poddaje, z optymizmem patrzy w przyszłość i już trenuje do kolejnego odcinka. Jak wyjdzie jej tym razem? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.