Piotr Gąsowski, VIVA!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK
O TYM SIĘ MÓWI

Piotr Gąsowski na rodzinnym przyjęciu z byłymi partnerkami. Tak wyglądają ich relacje

„Chociaż nie jesteśmy razem od dawna, wciąż bardzo się lubimy”

Olga Figaszewska 24 marca 2022 14:15
Piotr Gąsowski, VIVA!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK

Ich związki nie przetrwały próby czasu. Dziś każde z nich układa swoje życie na nowo. Mimo rozstania wciąż pozostają rodziną i wspólnie wychowują swoje pociechy. Piotra Gąsowskiego z byłymi partnerkami łączą bardzo dobre relacje. Wypowiadają się o sobie z szacunkiem i sympatią. Potwierdza to także ostatnie zdjęcie! Aktor zmieścił w mediach społecznościowych relację z urodzinowego przyjęcia swojego taty.  Na imprezie pojawiły się Anna Głogowska z córką i Hanna Śleszyńska z synem. „Ja mam dzieci z dwóch mam. Nie wiem, jak to się stało, że te dzieci się tak kochają, tak wspierają, tak pięknie o sobie mówią. Tak robią ojca w konia, tak trzymają sztamę”, wspominał aktor w jednym z wywiadów dla Dzień Dobry TVN.

Relacje Piotra Gąsowskiego z byłymi partnerkami. Jak udało im się wypracować tak dobre kontakty?

Wyjeżdżają na wspólne wakacje, występują na jednej scenie, dzielą razem smutki i radości… Są zawsze obok! Takie relacje między byłymi partnerami to rzadkość i prawdziwy skarb. Wymagają również pracy i wysiłku. Piotra Gąsowskiego z byłymi partnerkami łączy wyjątkowa nić porozumienia – przyjaźń. Z Hanną Śleszyńską aktor doczekał się syna Jakuba. Jednak relacja aktorskiej pary nie przetrwała próby czasu i rozstali się po 14 lata wspólnego życia.

„Chociaż nie jesteśmy razem od dawna, wciąż bardzo się lubimy i darzymy szacunkiem. Życie zawodowe pięknie przeplata się z życiem prywatnym”, tłumaczył Piotr Gąsowski w jednym z wywiadów dla Twojego Imperium. Hanna Śleszyńska również nie ukrywa, że z byłym partnerem łączy ją wyjątkowa relacja. Zawsze może na niego liczyć i powierza mu wszystkie swoje tajemnice. Bezgranicznie mu ufa.

„Z Piotrem łączy nas prawdziwa przyjaźń. Od lat jesteśmy dla siebie oparciem. Zawsze jak mam jakiś problem to się z nim dzielę. Mogę mu powierzyć wszystkie swoje wątpliwości, tajemnice. Wiem, że on ich nigdy nie wykorzysta przeciwko mnie. On też mam nadzieję, że może na mnie polegać”, zwierzała się.

Sprawdź też: Od 23 lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Oto niezwykła historia miłości Anety Kręglickiej i Macieja Żaka

Piotr Gąsowski, Hanna Śleszyńska, 25 marca 2007
Fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Piotr Gąsowski, Hanna Śleszyńska, 25 marca 2007

Piotr Gąsowski, Jakub Gąsowski, Premiera filmu Marka Koterskiego
Fot. Podlewski/AKPA

Piotr Gąsowski, Jakub Gąsowski, Premiera filmu Marka Koterskiego "7 uczuć", 2018

W 2005 roku, na parkiecie Tańca z Gwiazdami Piotr Gąsowski znalazł miłość u boku Anny Głogowskiej. Po dwóch latach zakochani doczekali się córeczki, Julii. Ich związek rozpadł się po 11 latach,  ale  para zawsze dokładała wszelkich starań, by ich rozłąka nie odbiła się na poczuciu bezpieczeństwa ich pociechy.

Chociaż miłosne relacje byłych partnerów przeszły do historii, to Hanna Śleszyńska i Anna Głogowska zawsze wypowiadają się o aktorze w samych superlatywach. Cenią jego poczucie humoru, podziwiają talent i odwagę. „To jest wolny duch. Wszędzie na świecie czuje się dobrze. Może nawet spać na ławce w parku. Nie boi się, jest kontaktowy. Od razu zyskuje sobie przyjaciół. Ma wysokie poczucie sprawiedliwości. Pamiętam, że w teatrze w latach 80. i 90. aktorzy bali się powiedzieć coś dyrektorowi, a Piotrek zawsze potrafił rzucić się na działa, z rzeczą, która czasem mogła mu zaszkodzić, ale miał odwagę i poczucie sprawiedliwości”, mówiła Hanna Śleszyńska w Kulisach Sławy.

Z kolei Anna Głogowska dodawała: „Piotr jest taką osobą, wobec której nie można być obojętnym. Jednocześnie można go kochać, nienawidzić, tęsknić i chcieć, żeby już poszedł. Wszystkie skrajne emocje pasują do Piotra Gąsowskiego. I przez to jest taki uzależniający”.

Czytaj też: Tak wygląda 27-letnia córka Huberta Urbańskiego! To prawdziwa piękność

Anna Głogowska, Piotr Gąsowski, VIVA!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK/PHOTO-SHOP.PL

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski, Viva! czerwiec 2008, Viva! czerwiec 2008

Anna Głogowska z córką Julią, 2022

Piotr Gąsowski na rodzinnym przyjęciu z byłymi partnerkami

Zawsze będą rodziną. Nic dziwnego, że celebrują najważniejsze momenty we wspólnym gronie. Niedawno tata Piotra Gąsowskiego świętował urodziny. Na przyjęciu pojawiły się pociechy aktora wraz z mamami. Fotorelacja z wydarzenia została zamieszczona na Instagramie ulubieńca publiczności. Piotr Gąsowski złożył wyjątkowe życzenia swojemu tacie. Pan Włodzimierz skończył 89 lat.

„Tato Kochany! Dziękujemy Ci za to, że jesteś, za to, że jesteś jaki jesteś, że zawsze jesteś z nami i, że zawsze możemy na Ciebie liczyć, na Twoją pomoc, poradę, mądrość, na dobre słowo i na Twoją miłość! Bez Ciebie czyli bez naszej „Głowy Rodziny” , nie byłoby nas, tej Rodziny Gąsów właśnie, wraz z całą gromadą Przyjaciół, którzy… też są jak nasza Rodzina!!! Nasza kochana Mama i Twoja żona Nina, byłaby z Ciebie i z nas dumna! Z resztą…zawsze była! ❤️❤️❤️Kochamy Cię Tato, Dziadku, Teściu, Wujku, Przyjacielu, Włodku! Kochamy Cię Bardzo!!! ❤️❤️❤️200 lat!!!”, napisał.

Również składamy najlepsze życzenia! 

Zobacz też: Piotr Gąsowski walczył przez dwa tygodnie o swoje zdrowie w szpitalu. Dzisiaj musi przyjmować leki 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.