Anna Głogowska, Piotr Gąsowski, VIVA!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK/PHOTO-SHOP.PL
Z ŻYCIA GWIAZD

Tak dziś wygląda córka Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego. Ależ wyrosła! Po kim odziedziczyła urodę?

Aktor pokazał zdjęcie z 15-letnią Julią. Nastolatka miała wypadek na stoku

Olga Figaszewska 21 lutego 2023 20:45
Anna Głogowska, Piotr Gąsowski, VIVA!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK/PHOTO-SHOP.PL

Córka Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego w tamtym roku obchodziła swoje 15. urodziny. Rodzice są niesamowicie dumni ze swojej pociechy. Julka jest niezwykle utalentowaną nastolatką! Na swoim koncie ma już pierwsze sukcesy. Jakiś czas temu Anna Głogowska podzieliła się z internautami kolejnymi osiągnięciami córki, która stawia poważne kroki w świecie dubbingu. Z kolei ojciec pokazał, jak dziś wygląda nastolatka — tegoroczne ferie spędzili na stoku, lecz wyjazd nie skończył się dla Julii zbyt szczęśliwie...

Piotr Gąsowski o miłości do dzieci

Piotr Gąsowski i Anna Głogowska spotkali się w na parkiecie Tańca z gwiazdami w 2005 roku. W show zajęli piąte miejsce i tam też rozkwitła ich miłość. Para wspólnie doczekała się córeczki. Gdy na świecie pojawiła się Julia nie kryli szczęścia.

Wiele lat temu w rozmowie z VIVĄ aktor zaznaczał, że dzieci są dla niego największym szczęściem. „Moja miłość do Julki, do dzieci, jest miłością zwierzęcą. Zrobię dla nich wszystko. I zabiję każdego, kto zechce je skrzywdzić. Jestem rodzicem zakręconym", wspominał nam Piotr Gąsowski w 2008 roku.

Anna Głogowska i Piotr Gąsowsk
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/PHOTO-SHOP.PL

Anna Głogowska z córką w sesji VIVY z 2008 roku

Córka Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego: pierwsze sukcesy 

Dziewczynka wyrasta na prawdziwą piękność. Julia w czerwcu 2022 roku skończyła 15 lat i już stawia pierwsze kroki w dubbingu. Anna Głogowska kilka miesięcy temu podzieliła się z fanami sukcesem córki. Tancerka zamieściła w sieci wyjątkowe zdjęcia, które opatrzyła następującym podpisem:

„Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu zwyczajnie mam utalentowaną córkę i... mam na nią oko, a nawet dwa i ucho”. Kto wie, może Julka dalej zechce rozwijać swój talent, pójdzie w ślady taty i zajmie się aktorstwem? Piotr Gąsowski już kilka miesięcy temu wspominał o talencie pociechy. Informował wtedy o angażu córki w słuchowisku. Jedno jest pewne — cokolwiek postanowi, będzie miała wsparcie cudownych rodziców.

CZYTAJ TAKŻE: Artur Barciś jest dumny ze swojego syna. Czy Franciszek poszedł w ślady znanego taty? 

Parę miesięcy temu Anna Głogowska pochwaliła się kolejnym sukcesem Julii, która użyczyła głosu bohaterce nowej produkcji Disneya „To nie wypanda". „Moje serce pęka z dumy… I choć wiem, że TO NIE WYPANDA — będę się chwalić! I trąbić! Cieszyć! Pękać dalej, na zdrowie! Hurra! Nareszcie" — napisała w mediach społecznościowych dumna mama!

Z kolei dwa lata temu, w dniu 14. urodzin Julii na profilu Piotra Gąsowskiego pojawiły się wyjątkowe życzenia. „Kiedy to zleciało?! Nie wiem ... ale wiem jedno... bardzo Cię córeczko kocham!!! Wrzucam parę zdjęć, a dla wytrwałych jako czwarte zdjęcie... króciutki fragment muzyczny sprzed ... 4-ch lat! Córeczko! Rozwijaj się, bądź kochana i kochaj ile wlezie! Jesteś naszym skarbem! Aniu... dziękuję za ten skarb! Tata Gąs" — napisał wówczas aktor. W czerwcu tamtego roku nastolatka skończyła 15. lat, a rodzice powtórzyli tradycję i ten dzień również uczcili poruszającym wpisem: „Kochana Juleczko! Kochamy Cię najbardziej na calutkim Świecie! Jesteśmy DUMNI ! W zachwycie patrzymy, jak doroślejesz, mądrzejesz, piękniejesz, doświadczasz, jak jesteś ciekawa świata…"

CZYTAJ TAKŻE: Pobyt w domu dziecka, rozdzielenie z rodzeństwem... Agatę Młynarską łączy z przybraną córką piękna relacja

Córka Piotra Gąsowskiego miała wypadek na stoku. Aktor opublikował zdjęcia

Dumni rodzice często wstawiają do internetu zdjęcia ze swoją ukochaną córką. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak obecnie wygląda Julia Gąsowska. Jak co roku, dziewczyna wraz z ojcem i jego znajomymi wybrała się na ferie zimowe do włoskiej miejscowości Livigno. Wolny czas spędzali głównie na stoku narciarskim, gdzie mogli do woli szusować po śniegu na nartach lub desce snowboardowej. Wszyscy bawili się wybornie. Aktor pochwalił się wspólnym zdjęciem i ujawnił, w jaki sposób minęły im ostatnie dni.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Agata Młynarska świętuje urodziny młodszego syna. Kim jest Tadeusz Kieniewicz?

„Jakie to wspaniałe spędzać czas razem… mieć czas dla siebie, pogadać o sprawach ważnych i mniej ważnych, powygłupiać się, pouczyć, pozjeżdżać, poleniuchować i poprzytulać… Jesteśmy szczęśliwi, że siebie mamy i tym szczęściem się z wam dzielimy" — czytamy pod ujęciem z Julią. Niestety wyjazd nie skończył się dla nastolatki zbyt szczęśliwie — wróciła z niego z uszkodzoną ręką. Piotr Gąsowski poinformował fanów o niefortunnym wypadku. „No i stało się. Gips i koniec jeżdżenia… na dzisiaj. Kochana Juleczka", napisał na instagramowej relacji. Życzymy dużo zdrowia!  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.