Anna Głogowska, Piotr Gąsowski, VIVA!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK/PHOTO-SHOP.PL
O TYM SIĘ MÓWI

Tak wygląda teraz córka Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego. Ależ wyrosła! Po kim odziedziczyła urodę?

Julia skończyła właśnie 15 lat!

Olga Figaszewska 6 czerwca 2022 15:40
Anna Głogowska, Piotr Gąsowski, VIVA!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK/PHOTO-SHOP.PL

Córka Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego obchodziła swoje 15. urodziny. Rodzice są niesamowicie dumni ze swojej pociechy. Julka jest niezwykle utalentowaną nastolatką! Na swoim koncie ma już pierwsze sukcesy. Jakiś czas temu Anna Głogowska podzieliła się z internautami kolejnymi osiągnięciami córki, która stawia poważne kroki w świecie dubbingu.   

Julia Gąsowska ma na swoim koncie pierwsze sukcesy

Piotr Gąsowski i Anna Głogowska spotkali się w na parkiecie Tańca z gwiazdami w 2005 roku. W show zajęli zajęli piąte miejsce i tam też rozkwitła ich miłość. Para wspólnie doczekała się córeczki. Gdy na świecie pojawiła się Julia nie kryli szczęścia.

Wiele lat temu w rozmowie z VIVĄ aktor zaznaczał, że dzieci są dla niego największym szczęściem. „Moja miłość do Julki, do dzieci, jest miłością zwierzęcą. Zrobię dla nich wszystko. I zabiję każdego, kto zechce je skrzywdzić. Jestem rodzicem zakręconym", wspominał nam Piotr Gąsowski w 2008 roku.

Zobacz też: Piotr Gąsowski w bujnej fryzurze! Czy aktor przeszedł metamorfozę?!

Anna Głogowska i Piotr Gąsowsk
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/PHOTO-SHOP.PL

Anna Głogowska z córką w sesji VIVY z 2008 roku

Do kogo podobna jest córka Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego?

Dziewczynka wyrasta na prawdziwą piękność. Julia w czerwcu 2022 roku skończyła 15 lat i już stawia pierwsze kroki w dubbingu. Anna Głogowska kilka miesięcy temu podzieliła się z fanami sukcesem córki. Tancerka zamieściła w sieci wyjątkowe zdjęcia, które opatrzyła następującym podpisem:

„Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu zwyczajnie mam utalentowaną córkę i... mam na nią oko, a nawet dwa i ucho”. Kto wie, może Julka dalej zechce rozwijać swój talent, pójdzie w ślady taty i zajmie się aktorstwem? Piotr Gąsowski już kilka miesięcy temu wspominał o talencie pociechy. Informował wtedy o angażu córki w słuchowisku. Jedno jest pewne, cokolwiek postanowi, będzie miała wsparcie cudownych rodziców.

Fani szybko zareagowali na zdjęcia, które opublikowała Anna Głogowska. Nie mają wątpliwości, do kogo podobna jest nastolatka.

„Ale śliczna i jaka duża! A talent w genach”, „śliczna dziewczyna , podobna do taty”, „Pani Aniu oczywiście Córcia zdolna utalentowana i urocza 😍❤️❤️pozdrawiam Was serdecznie”, „Jest powód do dumy”, „Córka czysty tata”, pisali internauci. Jeden z komentarzy spotkał się z odpowiedzią gwiazdy. „Nie da się ukryć ...😂 Ale do mnie też trochę podobna”, dodała Anna Głogowska. „Podobna podobna. Tylko w tej „mniejszej połowie” ;)”, zareagowała autorka komentarza.

Parę miesięcy temu Anna Głogowska pochwaliła się kolejnym sukcesem Julii, która użyczyła głosu bohaterce nowej produkcji Disney'a „To nie wypanda". „Moje serce pęka z dumy… I choć wiem, że TO NIE WYPANDA - będę się chwalić! I trąbić! Cieszyć! Pękać dalej, na zdrowie! Hurra! Nareszcie!" - napisała w mediach społecznościowych dumna mama!

Rok temu, w dniu 14. urodzin Julii na profilu Piotra Gąsowskiego pojawiły się wyjątkowe życzenia. „Kiedy to zleciało?! Nie wiem ... ale wiem jedno... bardzo Cię córeczko kocham!!!❤️Wrzucam parę zdjęć, a dla wytrwałych 😂, jako czwarte zdjęcie... króciutki fragment muzyczny sprzed ... 4-ch lat! Córeczko! Rozwijaj się , bądź kochana, i kochaj ile wlezie! Jesteś naszym skarbem! ❤️❤️❤️😘Aniu... dziękuję za ten skarb! Tata Gąs😀”, napisał aktor.  Dwa dni temu nastolatka skończyła 15. lat, a rodzice powtórzyli tradycję i ten dzień również uczcili poruszającym wpisem: „Kochana Juleczko! Kochamy Cię najbardziej na calutkim Świecie! Jesteśmy DUMNI ! W zachwycie patrzymy, jak doroślejesz, mądrzejesz, piękniejesz, doświadczasz, jak jesteś ciekawa świata…"

Dumni rodzice często wstawiają do internetu zdjęcia ze swoją ukochaną córką. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak obecnie wygląda Julia Gąsowska. Na początku roku dziewczyna wraz z ojcem wybrała się na ferie zimowe do włoskiej miejscowości Livigno. Towarzyszył im przyrodni brat Julii, Kuba Gąsowski oraz zaprzyjaźnione ciocie m.in. Hanna Śleszyńska, Katarzyna Skrzynecka i Magda Steczkowska. Wolny czas spędzali głównie na stoku narciarskim, gdzie mogli do woli szusować po śniegu na nartach lub desce snowboardowej. Wszyscy bawili się wybornie.  

Zobacz też: Piotr Gąsowski z córką nie zostali wpuszczeni na pokład samolotu! Poruszające nagranie

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.