Anna Głogowska, Piotr Gąsowski, VIVA!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK/PHOTO-SHOP.PL
O TYM SIĘ MÓWI

Tak wygląda teraz córka Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego. Ależ wyrosła!

Julia skończyła 14 lat. Fani nie mają wątpliwości, po kim odziedziczyła urodę

Olga Figaszewska 28 sierpnia 2021 11:57
Anna Głogowska, Piotr Gąsowski, VIVA!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK/PHOTO-SHOP.PL

Córka Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego w czerwcu obchodziła swoje czternaste urodziny. Rodzice są niesamowicie dumni ze swojej pociechy. Julka jest niezwykle utalentowaną nastolatką. Na swoim koncie ma już pierwsze sukcesy. Jakiś czas temu Anna Głogowska podzieliła się z internautami kolejnymi osiągnięciami córki.   

Julia Gąsowska ma na swoim koncie pierwsze sukcesy

Piotr Gąsowski i Anna Głogowska spotkali się w na parkiecie Tańca z gwiazdami w 2005 roku. W show zajęli zajęli piąte miejsce i tam też rozkwitła ich miłość. Para wspólnie doczekała się córeczki. Gdy na świecie pojawiła się Julia nie kryli szczęścia.

Wiele lat temu w rozmowie z VIVĄ aktor zaznaczał, że dzieci są dla niego największym szczęściem. „Moja miłość do Julki, do dzieci, jest miłością zwierzęcą. Zrobię dla nich wszystko. I zabiję każdego, kto zechce je skrzywdzić. Jestem rodzicem zakręconym", wspominał nam Piotr Gąsowski w 2008 roku.

Zobacz też: Piotr Gąsowski w bujnej fryzurze! Czy aktor przeszedł metamorfozę?!

Anna Głogowska i Piotr Gąsowsk
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/PHOTO-SHOP.PL

Anna Głogowska z córką w sesji VIVY z 2008 roku

Do kogo podobna jest córka Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego?

Dziewczynka wyrasta na prawdziwą piękność. Julia w czerwcu skończyła 14 lat i już stawia pierwsze kroki w dubbingu. Anna Głogowska kilka miesięcy temu podzieliła się z fanami sukcesem córki. Tancerka zamieściła w sieci wyjątkowe zdjęcia, które opatrzyła następującym podpisem:

„Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu zwyczajnie mam utalentowaną córkę i... mam na nią oko, a nawet dwa i ucho”. Kto wie, może Julka dalej zechce rozwijać swój talent, pójdzie w ślady taty i zajmie się aktorstwem? Piotr Gąsowski już kilka miesięcy temu wspominał o talencie pociechy.  Informował wtedy o angażu córki w słuchowisku. Jedno jest pewne, cokolwiek postanowi, będzie miała wsparcie cudownych rodziców.

Fani szybko zareagowali na zdjęcia, które opublikowała Anna Głogowska. Nie mają wątpliwości, do kogo podobna jest nastolatka.

„Ale śliczna i jaka duża! A talent w genach”, „śliczna dziewczyna , podobna do taty”, „Pani Aniu oczywiście Córcia zdolna utalentowana i urocza 😍❤️❤️pozdrawiam Was serdecznie”, „Jest powód do dumy”, „Córka czysty tata”, pisali internauci. Jeden z komentarzy spotkał się z odpowiedzią gwiazdy. „Nie da się ukryć ...😂 Ale do mnie też trochę podobna”, dodała Anna Głogowska. „Podobna podobna. Tylko w tej „mniejszej połowie” ;)”, zareagowała autorka komentarza.

W dniu 14. urodzin Julii na profilu Piotra Gąsowskiego pojawiły się wyjątkowe życzenia. „Kiedy to zleciało?! Nie wiem ... ale wiem jedno... bardzo Cię córeczko kocham!!!❤️Wrzucam parę zdjęć, a dla wytrwałych 😂, jako czwarte zdjęcie... króciutki fragment muzyczny sprzed ... 4-ch lat! Córeczko ! Rozwijaj się , bądź kochana, i kochaj ile wlezie! Jesteś naszym skarbem! ❤️❤️❤️😘Aniu... dziękuję za ten skarb! Tata Gąs😀”, napisał aktor.   

Zobacz też: Piotr Gąsowski z córką nie zostali wpuszczeni na pokład samolotu! Poruszające nagranie

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.