Piotr Gąsowski
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Piotr Gąsowski na wyjątkowym zdjęciu z córką. Aktor o debiucie Julii Gąsowskiej

„Myślą, że to ja jej załatwiłem rolę”

Redakcja VIVA! 17 września 2020 14:00
Piotr Gąsowski
Fot. East News

Córka Piotra Gąsowskiego zadebiutowała u boku swojego ojca. Aktor i prezenter telewizyjny pochwalił się sukcesem nastolatki na Instagramie. Jak widać, niedaleko pada jabłko od jabłoni. 13-latka idzie w ślady swojego ojca! Julia Gąsowska dostała rolę w słuchowisku audio. "Wszystkim tym, którzy myślą, że to ja jej załatwiłem rolę, spieszę z informacją(...)". 

Piotr Gąsowski i jego córka zadebiutowali jako aktorski duet

Dzieci artystów często idą w ślady swoich rodziców. Z pewnością rozpoznawalne nazwisko w branży może otworzyć wiele drzwi. Z drugiej strony jednak wiąże się to również z presją udowadniania, że zapracowali na swój sukces, a nie jedynie odcinali kupony znanych rodziców. Piotr Gąsowski postanowił uprzedzić ewentualne głosy krytyki internautów. "Wszystkim tym, którzy myślą, że to ja jej załatwiłem rolę, spieszę z informacją... Julka wzięła udział w castingu, mało tego, o tym, że ten casting wygrała, dowiedziałem się post factum", napisał Piotr Gąsowski.

Aktor nie miał pojęcia, że jego córka wzięła udział w castingu. Paradoksalnie wyszło na to, że to ona załatwiła rolę swojemu tacie. "Jak mówi reżyserka tego przedsięwzięcia, Beata Kawka, to ja dostałem tę rolę dzięki niej". Gdy młoda Julia wygrała casting, producenci postanowili zaprosić do współpracy również Piotra Gąsowskiego. "Można więc mówić o tym, że to ja dostałem te rolę po znajomości! Znajomości Julci, oczywiście", wytłumaczył. 

Piotr Gąsowski pochwalił się sukcesem córki przez Instagram

Mowa tu o spektaklu radiowym Czego oczy nie widzą. Jak informuje Piotr Gąsowski, słuchowisko ukaże się już wkrótce na portalu Audioteka. Dumny tata pochwalił się sukcesem córki i zachęcał do odsłuchu nagrania przez Instagram. "Wczoraj wieczorem miał miejsce debiut! A w zasadzie dwa debiuty! Pierwszy to taki, że moja córcia Julcia po raz pierwszy wzięła udział w słuchowisku audio! Drugi, że po raz pierwszy zagrała ze swoim tatą", napisał Piotr Gąsowski. 13-letnia Julia użyczyła głosu w studiu nagraniowym u boku swojego taty. 

"Grała moją córkę Marysię, a ja jej tatę Zbigniewa! Wiem, że nie jestem obiektywny, ale uważam, że zagrała świetnie i była bardzo prawdziwa i naturalna! A trochę się na tym znam! Jestem z niej dumny!"

Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani! Wczoraj wieczorem miał miejsce debiut! A w zasadzie dwa debiuty! Pierwszy to taki, że moja córcia Julcia po raz pierwszy wzięła udział w słuchowisku audio ! Drugi , że po raz pierwszy zagrała ze swoim tatą! 😀Grała moją córkę Marysię a ja jej tatę Zbigniewa! Wiem, że nie jestem obiektywny, ale uważam , że zagrała świetnie i była bardzo prawdziwa i naturalna! A trochę się na tym znam!😂 Jestem z niej dumny! Wszystkim tym, którzy myślą, że to ja jej załatwiłem rolę😂spieszę z informacją...Jak mówi reżyserka tego przedsięwzięcia, Beata Kawka @betikawka , to ja dostałem tę rolę dzięki niej! 💪👍😂😂😂Julka wzięła udział w castingu ,mało tego, o tym , że ten casting wygrała , dowiedziałem się „post factum” , gdyż ja w ogóle o tym, że Julcia w nim startuje, nie wiedziałem! 😆A skoro ona wygrała, więc naturalnie zaproponowano mi , żebym zagrał jej tatusia! Można więc mówić o tym , że to ja dostałem te rolę po znajomosci!😂Znajomości Julci , oczywiście!😂😂😂 Dziękuję Ci Aniu @annaglogowska_official za świetne „robocze” czytanie za innych aktorów! Masz talent! Po córce!😂😂😂Dziękuję też realizatorowi dźwięku Zdzisiowi Zielińskiemu za jego czujne i opiekuńcze ucho!👍Tytuł tego radiowego spektaklu to „Czego oczy nie widzą” a ukaże się on już wkrótce w #audioteka ! Posłuchacie?! ❤️Buźka ! Dumny Tata Gąs😀#filmfactorystudio #lovemykids #lovemyjob #lovemylife #dauther #warszawa #studio #aktor #aktorka #actorslife

Post udostępniony przez Piotr Gąsowski (@piotr.gasowski.official)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.