Piotr Gąsowski
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Piotr Gąsowski jest tatą 13-letniej Julii. Aktor pokazał, jak spędza z córką wolny czas

Internauci zachwyceni! Czy nastolatka pójdzie w ślady ojca?

Redakcja VIVA! 5 lutego 2021 06:57
Piotr Gąsowski
Fot. East News

Córka Piotra Gąsowskiego ma dopiero 13 lat a już zadebiutowała u boku swojego ojca nie tylko na Instagramie, ale i zawodowo. Aktor i prezenter telewizyjny we wrześniu 2020 roku podzielił się sukcesem nastolatki na Instagramie.  Julia Gąsowska dostała rolę w słuchowisku audio. Z kolei wczoraj sławny tata pokazał, jak spędza z nastolatką wolne chwile. Łączy ich pewna pasja.

Piotr Gąsowski z córką Julią - jak wygląda 13-latka? Zdjęcia

Dzieci artystów często idą w ślady swoich rodziców. Z pewnością rozpoznawalne nazwisko w branży może otworzyć wiele drzwi. Z drugiej strony jednak wiąże się to również z presją udowadniania, że zapracowali na swój sukces, a nie jedynie odcinali kupony znanych rodziców. Piotr Gąsowski, który podzielił się 5 miesięcy temu informacją o angażu córki w słuchowisku, postanowił uprzedzić ewentualne głosy krytyki internautów. "Wszystkim tym, którzy myślą, że to ja jej załatwiłem rolę, spieszę z informacją... Julka wzięła udział w castingu, mało tego, o tym, że ten casting wygrała, dowiedziałem się post factum", napisał niedawno Piotr Gąsowski.

Aktor nie miał pojęcia, że jego córka wzięła udział w castingu. Paradoksalnie wyszło na to, że to ona załatwiła rolę swojemu tacie. "Jak mówi reżyserka tego przedsięwzięcia, Beata Kawka, to ja dostałem tę rolę dzięki niej". Gdy młoda Julia wygrała casting, producenci postanowili zaprosić do współpracy również Piotra Gąsowskiego. "Można więc mówić o tym, że to ja dostałem te rolę po znajomości! Znajomości Julci, oczywiście", wytłumaczył mając na myśli spektakl radiowy Czego oczy nie widzą, w którym można usłyszeć też samego aktora.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani! Wczoraj wieczorem miał miejsce debiut! A w zasadzie dwa debiuty! Pierwszy to taki, że moja córcia Julcia po raz pierwszy wzięła udział w słuchowisku audio ! Drugi , że po raz pierwszy zagrała ze swoim tatą! 😀Grała moją córkę Marysię a ja jej tatę Zbigniewa! Wiem, że nie jestem obiektywny, ale uważam , że zagrała świetnie i była bardzo prawdziwa i naturalna! A trochę się na tym znam!😂 Jestem z niej dumny! Wszystkim tym, którzy myślą, że to ja jej załatwiłem rolę😂spieszę z informacją...Jak mówi reżyserka tego przedsięwzięcia, Beata Kawka @betikawka , to ja dostałem tę rolę dzięki niej! 💪👍😂😂😂Julka wzięła udział w castingu ,mało tego, o tym , że ten casting wygrała , dowiedziałem się „post factum” , gdyż ja w ogóle o tym, że Julcia w nim startuje, nie wiedziałem! 😆A skoro ona wygrała, więc naturalnie zaproponowano mi , żebym zagrał jej tatusia! Można więc mówić o tym , że to ja dostałem te rolę po znajomosci!😂Znajomości Julci , oczywiście!😂😂😂 Dziękuję Ci Aniu @annaglogowska_official za świetne „robocze” czytanie za innych aktorów! Masz talent! Po córce!😂😂😂Dziękuję też realizatorowi dźwięku Zdzisiowi Zielińskiemu za jego czujne i opiekuńcze ucho!👍Tytuł tego radiowego spektaklu to „Czego oczy nie widzą” a ukaże się on już wkrótce w #audioteka ! Posłuchacie?! ❤️Buźka ! Dumny Tata Gąs😀#filmfactorystudio #lovemykids #lovemyjob #lovemylife #dauther #warszawa #studio #aktor #aktorka #actorslife

Post udostępniony przez Piotr Gąsowski (@piotr.gasowski.official)

Z kolei wczoraj wieczorem Piotr Gąsowski i jego córka Julia oddali się innej pozaartystycznej pasji - gotowaniu. Pełny radości ojciec nastolatki napisał w sieci kilka słów. „Uwielbiam to! To jedna z moich pasji! Dziś Chef Gąs i jego asystentka poleca cielęcinę duszoną w warzywach i białym winie z dodatkiem czosnku, bazylii, koperku, podawane z kaszą kuskus i z kaszą gryczaną! Wyszło pycha!”, podkreślił na Instagramie prowadzący Twoja twarz brzmi znajomo.

Na filmiku, który także opublikował w sieci widzimy, jak bardzo Julii smakuje przygotowane danie. Czas spędzony z rodzicami może być ciekawy i pełny satysfakcjonujących momentów. Piotr Gąsowski na pewno jest dumny z córki, a my cieszymy się widząc tatą i nastoletnią pociechę w tak doskonałych nastrojach na jednym obrazku.

Czy Julia jest według Was podobna do ojca? A może do mamy - Anny Głogowskiej?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…